lucjusz

kupno renówki,

Polecane posty

lucjusz    0

Witam chciałbym zapytać czy ktoś spośród użytkowników forum kupował ciągnik za pośrednictwem firmy autoland Winiarscy s.c. z Lublina? Pytam bo szukam renówki,

a na stronie tej firmy są interesujące oferty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucjusz    0

witam miałem wziąć 133.54 od kolegi ale niestety sprzedał zanim zgromadziłem fundusze. Ten model bo niższe z renówek agregatu uprawowo-siewnego aktywnego 3m. raczej nie pociągną.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucjusz    0

U mnie są niestety góry i wskazany jest zapas mocy. Ale przy kupnie będę się kierował bardziej stanem technicznym wcale nie upieram się przy modelu 133

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucjusz    0

Ponowie pytanie odnosnie firmy autoland Winiarscy' ponoć sprowadzają z Francji ładne ciągniki czy ktoś od nich kupował? Czy to jest wiarygodna firma? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki18l    52

podobno nawet dają gwarancje, nie słyszałem jakiś negatywnych wypowiedzi o nich, a wręcz przeciwnie  , nie przywozi niesprawdzonych maszyn, jest pewien tego co sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pradawny
      Witam
      Potrzebuję ciągnika, który ładował by na minimalną wysokść 4m. Zastanawiam się nad renault 133.4(lub 120.14) i ursusem 1224(lub 1614). Przymierzałem się również do tura 8. Producent podaje że podnosi on na wys. 3,9m, czyli do tej wysokości należ dodać wysokość ramy ciągnika od ziemi i wtedy wyjdzie max. podnoszenie?? Ciągnik musi być stabilny aby się nie wywrócił, gdyż będzie on pracował w terenie przygodnym. Prosiłbym użytkowników takich maszyn o napisanie ich odczuć na temat pracy takim ciągnikem z turem, oraz + i - korzystania danego ciągnika z turem.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj