kamsen8473

Renault 113.14 czy renault 110.14

Polecane posty

kamsen8473    0

Mam zamiar kupić renault ale nwm którego wybrać Renault 113.14 czy renault 110.14 .Czym one się różnią .Spalanie . Awaryjność . Plusy zalety tych modeli .

Z góry dzięki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Moc- 100 i 110KM. spalanie identyczny poziom.Plus -oba silniki MWM. Awaryjność jak kazdy używany coś sie znajdzie zawsze w nieodpowiednim momencie. Ile chcesz przeznaczyć gotówki?

Edytowano przez damianXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamsen8473    0

Do 40 tyś a te 110 koni to który ma ??

Wiadomo mi że 110.14 ma 100 km

a 113.14 ma 103 km

 

Edytowano przez kamsen8473

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

jakie 110 ?

róznica tylko 3km, po tylu latach nie odczuwalne

w 110 będziesz miał skrzynię 16


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Fakt 3 km roznicy. a do jakiej mocy szukasz? Może 103.34 TX Nowszy model 93 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

znajdziesz i taką że tylko napęd będziesz miał na przycisku, reszta mechanik


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

W tej serii nie ma skomplikowanej elektroniki. Tak jak kolega napisał tylko napęd na pstryczek reszta na dzwignie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Do 40tysi już znajdziesz. Tak z ciekawości przegladalem i sa ładne niektóre egzemplarze. Napewno coś znajdziesz. Tylko nie podejmuj pochopnie decyzji. Ja 2 mies szukałem ponad 1500km wyjezdzone i zakup udany. :)

Edytowano przez damianXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba1212    14

Nie patrz na to, że daleko. Ja też tak myślałem, ale nie ma się co pieprzyć. wyselekcjonować kilka egzemplarzy z tego rejonu i jechać.

Edytowano przez Kuba1212

Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

na zdjęciu każda ładna

ja też nie jeżdiłem daleko, ale tyle co mam w okolicy handlarzy

 

do 35 ciężko teraz coś trafić, 5 lat temu w tej cenie był jeszcze duży wybór


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Na zdjęciu to tak jest, ładny jak ta lala a na zywo nie ma na co patrzec. Jak jechalem oglądać to upatrzylem na trasie kilka sztuk i ogladałem. Jeden był taki ładny na foto prawie jak nowy Mf 3050 :) Mysle ze jak zobacze to kupie odrazu. To ja w drogę 70km. dzwonie do goscia ze jade i zaraz bede. Zajezdżam do goscia stoi maszyna,stan jak na foto autentyczny, ładny. Kupuje pierwsze słowo. Oglądam oglądam.... patrze pod podłogę i tu zoonk, nie ma podłogi ruda sie sypie, pytam co sie staneło a ona gada ze solarke tylko woził w drogówce. No to juz kupilem, instalacja elektryczna poszla w du... i sama izolacja z kabli została. :P Tak sie jedzie kupować gdy sie cuda zobaczy na zdjeciu. Droga przejechana po to zeby popatrzec... :D


Jak już chcesz z serii xxx.14 to pomyśl o ładowaczu czołowym. Opłaca sie dorzucić tego tysiaca i brać z turem. Tur sie przydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamsen8473    0

Wiem wiem ale kupie bez a dodam tura bo tunie daleko przyjeżdżają do ciągnika wymierzają rame i za 2 dni zakładają ;P // . A przedni most mniej zużyty dłużej po chodzi :P

 

Edytowano przez kamsen8473

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

no niby racja :) sworznie itp nie wybite. to juz masz po krótce przedastawione propozycje :) wybór nalezy do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamsen8473    0

Ok ok jak coś to będę pisał . Ale glownie mi chodzi prosty mocny silnik. Nie jest najważniejszy wygląd to do pola idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Jak dla mnie dno. Opony ledwo ledwo. Brak zaczepu transportowego, brak obciaznikow i pewnie innych rzeczy. Mocno zjechana. Nie zadbana zbytnio

Ta druga trochę lepsza ale też biedna . Nie napalaj się mocno żebyś na minę sie nie nadzial.

Edytowano przez damianXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

pierwsza złom, jeszcze ma jakąś ramę od ładowacza, od tego skrzynia 24/8, sądząc po wyglądzie to będą problemy z elektroniką

113 może i lepiej wygląda, ale opony tył raczej import, założone na sprzedaż, skrzynia 12 

 

takiego środka jak w 145 jeszcze nie widziałem  :lol:

 


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz51195
      Witam,Panowie mam dziwny problem z ładowaniem w ciągniku renault 461, po odpaleniu ciągnika ładowanie jest wzorowe ale po czasie gdy włączę wszystkie światła ładownie spada, i alternator się grzeje ( szczególnie koło pasowe)po wyłączeniu obciążenia wszystko wraca do normy, i teraz moje pytanie co może być przyczyną takiego dziwnego problemu, alternator pochodzi z Mazdy 626 2.0D 12V, 80A, dane akumulatora dodaje w zdjęciu, a i mechanik założył mi taki kabel od ładowania (jak na zdjęciu) a ja teraz założyłem od spawarki bo myślałem że coś pomoże. A 2 sprawa u mnie jest pasek 10mm czy jest jakaś opcja przerobienia alternatora z jakiegoś VW na taki pasek, bo wiem że golfy 2 miały na 10mm ale wolał bym coś nowszego. Pozdrawiam 🙂🤚🤚🤚🤚i czekam na Pomoc.



    • Przez Kamilmok
      Witam . Problem zaczął się od dmuchniętej uszczelki pod głowicą , w trakcie naprawy mechanik wysłał pompę paliwa do regeneracji alby ją od razu sprawdzić . kupiliśmy nowe ori wtryski .  
      Po złożeniu wszystkiego brak mocy , orka na 4 skiby ziemia cieżka i jak było ciężko to zamiast grzebać kołami to dusiło ciągnik na biegu 1-1. 
      Postawiliśmy do drugiego mechanika pompiarza , niby wszystko posprawdzał pobawił sie zapłonem  i mówił ze wszystko jest dobrze . Pali na dotyk . teraz w polu nie był testowany jeszcze ale jak ciągną 6 ton pszenicy pod górkę to prędkość spada ze trzeba zbijać pół biegi . takze chyba nie jest dobrze . 
       
      gdzie szukać przyczyny ?
       
    • Przez Griszka92
      Witam
      Po wymianie sprzęgła na nowe całego kompletu marki Kawe oraz obróbce koła zamachowego sprzęgło nie wysprzęgla, jedynie idzie wrzucić wsteczny poza tym WOM nie działa. Sprzęgło niby ustawione fabrycznie bo śruby znaczone !? Wie ktoś może jak to ustawić ? Jakieś dane czy cokolwiek 
    • Przez lukasz3564
      Witam poszukuję drzwi lewych do renault 9034 TX jeśli ktoś posiada proszę o wiadomość.
    • Przez MarcinKa
      Witam
      Może ktoś podpowie czy jest jakis zawór czy jakaś inna przesłona czy jakby tam zwał na przejściu pomiedzy zbiornikami górnym a tym pod kabina??
      Pytam bo lalem paliwo i zapełniłem górny na maksa i nie poszlo w dolny dopiero jak przejechałem na pole to paliwo spadło do dolnego zbiornika...
      Dziwne trochę,przewód łaczacy oba gruby jest powinno samo lecieć nie ma zadnych kraników nie wiem co za przypadłość...
      Ktoś coś??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj