Skocz do zawartości

Agregat Uprawowy Firmy Agro-Masz

49 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 styczeń 2015 - 19:22

Dziś mi powiedzieli ludzie, że Agro-Masz agregaty uprawowe są jak plastelina. Podobno szybko pękają mocowania wałków. Chciałbym, żebyście mi powiedzieli coś na ten temat i wypisali zalety i wady Agregatu z firmy Agro-Masz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agregat Uprawowy Firmy Agro-Masz Dzisiaj, 18:55
  •  

#2 Share Kuba20

Kuba20

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo
    Motoryzacja
    Fotografia
    Mechanika

Napisany 24 styczeń 2015 - 19:31

Ciekawe czy Ci ludzie jak piszesz są użytkownikami takich agregatów ze wystawiają takową opinie jestem użytkownikiem 3 sprzętów tej firmy pracują w różnych warunkach lekkich jak i ciężkich i taka opinia że są jak plasteina to dla mnie śmiech na sali ja jako użytkownik jestem zadowolony z tej firmy i chyba nie ja jeden wiec moja opinia na temat agregatu jest taka ze bardzo dobry sprzęt jestem z niego zadowolony jak bym miał jeszcze raz wybrać agregat czy firmę to na pewno byłby to Agro-Masz.

Edytowany przez Kuba20, 24 styczeń 2015 - 19:32.

#3 Share AdrianKubacki

AdrianKubacki

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 24 styczeń 2015 - 19:33

Agregat Uprawowy Firmy Agro-Masz tez mam taki agregat i jestem zniego zadowolony

#4 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 24 styczeń 2015 - 19:39

Agregat Uprawowy Firmy Agro-Masz To już kolejny temat z tej serii od kilku dni. Ta durna pseudoreklama odnosi odwrotny skutek od zamierzonego, heh specjaliści......

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 styczeń 2015 - 19:46

Chcę kupić takowy agregat i chcę wiedzieć o nim jak najwięcej nie chcę kupić czegoś co mi posłuży na 2-3 sezony tylko już na dużej.

#6 Share Mateusz1q

Mateusz1q

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 27 styczeń 2015 - 10:42

Po dwóch 3 sezonach pękła rama przy biernym agregacie 4,2m. 0 Kontaktu mailowego. Przy spawaniu okazało się, ze profile przy brzegach były grubościenne a w środku były  cieńsze. Generalnie trudno wymagac za male pieniazde nie wiadomo jakiej jakosci.

#7 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 styczeń 2015 - 11:10

Ale mówisz o starym modelu? Masz może jakieś foto ? 

#8 Share Mateusz1q

Mateusz1q

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 27 styczeń 2015 - 11:20

Tak, teraz robią inną rame. Ale czy wytrzymalszą ?  http://zapodaj.net/c...043745.jpg.html

#9 Share KOVU

KOVU

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 27 styczeń 2015 - 12:33

wedłóg mnie ta nowa konstrukcja jest jeszcze bardziej delikatna niz stara za bardzo ja udziwnili

#10 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 styczeń 2015 - 12:41

Konstrukcja druga jest znacznie wytrzymalsza. Jest tam siła rozłożona na parę części a w poprzedniej ramie była rozłożona tylko na tył. Zresztą kolega wyżej dał zdjęcie. 

Nie tylko agro-masz pęka. Agro-Factory sypie się jeszcze bardziej z opini użytkowników. Expom też pęka sam tego doświadczyłem 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Tomek90

Tomek90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3223 postów

Napisany 27 styczeń 2015 - 15:47

Ciekawe czy Ci ludzie jak piszesz są użytkownikami takich agregatów ze wystawiają takową opinie jestem użytkownikiem 3 sprzętów tej firmy pracują w różnych warunkach lekkich jak i ciężkich i taka opinia że są jak plasteina to dla mnie śmiech na sali ja jako użytkownik jestem zadowolony z tej firmy i chyba nie ja jeden wiec moja opinia na temat agregatu jest taka ze bardzo dobry sprzęt jestem z niego zadowolony jak bym miał jeszcze raz wybrać agregat czy firmę to na pewno byłby to Agro-Masz.

Nie posiadam, a mogę powiedzieć że jednak może być jak plastelina. Sama waga sprzętu z tej firmy mówi sama za siebie. Przykładowo brona talerzowa 4m 1400kg, gdzie Staltech koło 2300kg, chyba coś w tym jest. 

#12 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 styczeń 2015 - 16:15

Agregat Uprawowy Firmy Agro-Masz http://www.agro-masz...-talerzowa/5.0m. zapraszam inteligentnego kolege wyzej... to ze cos jest ciezkie nie znaczy ze mocne.... dobry material to mocny i lekki material....

#13 Share Kuba20

Kuba20

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów
    Motoryzacja
    Fotografia
    Mechanika

Napisany 27 styczeń 2015 - 16:45

Nie posiadam, a mogę powiedzieć że jednak może być jak plastelina. Sama waga sprzętu z tej firmy mówi sama za siebie. Przykładowo brona talerzowa 4m 1400kg, gdzie Staltech koło 2300kg, chyba coś w tym jest. 

Tak więc ja posiadam 3 sprzętu Agro-Maszu więc wiem jak ten sprzęt wygląda i jaką ma wytrzymałość jak z nim pracuję, ale mam taką uwagę każdy sprzęt ma swoją wytrzymałość i jak są ludzie co nie użytkują sprzętu tylko jak ja to napiszę katują go to żaden sprzęt nie wytrzyma w końcu i po drugie nie wiem skąd masz informację o takiej wadze talerzówki jak brona talerzowa Agro-Masz 4m waży  ok. 2250 więc różnica podług  Staltechu jest 50kg więc co to za różnica wagi naprawdę zaoszczędzili aż  50kg to śmiech jak podług takiej różnicy oceniasz wytrzymałość :D

Zresztą małe porównanie tabel specyfikacji Agregatów Uprawowych 4.2m Agro-Masz i Unia :D

Agro-Masz:

AU42 4,2 ok. 1300

Unia:

4,2 H 4.2m masa-1125

I co niby waga ma znaczenie to znaczy że z uni jeszcze gorsze agregaty na to wychodzi :D

Edytowany przez Kuba20, 27 styczeń 2015 - 16:56.

#14 Share Tomek90

Tomek90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3223 postów

Napisany 27 styczeń 2015 - 16:56

Tak pomyliłem się, sztywna 4 waży 1400kg, składana 2400kg, co nie zmienia faktu że i tak agro-masz nie warty uwagi bo żółta 100kg cięższa (2500kg, w sumie zależy od źródła) składana no i cena z dużą korzyścią dla żółtej. 

Nawet Tolmet lepiej wypada przy Agro-maszu niestety. Podobno jak wilgotno, talerze lubią się zalepiać.  

Chłopie masa ma ogromne znaczenie w maszynach uprawowych, co zrobisz lekkim agregacikiem??  

Znajomy ma pług i agregat talerzowy i nie poleca, o tak. 

Edytowany przez Tomek90, 27 styczeń 2015 - 17:01.

#15 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 styczeń 2015 - 17:01

Tak pomyliłem się, sztywna 4 waży 1400kg, składana 2400kg, co nie zmienia faktu że i tak agro-masz nie warty uwagi bo żółta 100kg cięższa składana no i cena z dużą korzyścią dla żółtej. 

Nawet Tolmet lepiej wypada przy Agro-maszu niestety. Podobno jak wilgotno, talerze lubią się zalepiać.  

JA trochę nie ogarniam co ty piszesz.

#16 Share Kuba20

Kuba20

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów
    Motoryzacja
    Fotografia
    Mechanika

Napisany 27 styczeń 2015 - 17:02

Kolego milisz dwa pojęcia w agro-maszu

Agregat talerzowy AT40 4,0

ok. 1570

Brony talerzowe BT40H 4,0 ok. 2250

To jest różnica  to albo gadamy o bronie talerzowej albo agregacie talerzowym a i jak jest wilgotno to w każdej talerze zalepisz :D

#17 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 styczeń 2015 - 17:06

Nie porównujcie Agro-Masz do unia kombi jest tam różnica 200kg ale rama jest zrobiona świetnie potrafi wytrzymać +10 lat ale jest on znacznie droższy

#18 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 styczeń 2015 - 17:06

Agregat Uprawowy Firmy Agro-Masz mowimy o agregatach uprawych a nie talerzowkach.... zreszta jakosc po czesci na pewno przeklada sie na cene.... osobiscie uzytkuje od ladnych kilku lat agregat uprawowo siewny agro masz oraz od 2 lat uprawowy 3.6 rowniez agro masz i na zadna z nich zlego slowa powiedziec nie moge... wspolpracuja z zetorem forterra 125.... w zeszlym roku pierwszy raz wymienialem redliczki w upr.-siewnym ;) szczerze polecam sprzety sa naprawde dobrej jakosci...

#19 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 styczeń 2015 - 17:08

No właśnie mówimy o agregatach uprawowych a wy się tu kłócicie o talerzówkach :) 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Kuba20

Kuba20

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów
    Motoryzacja
    Fotografia
    Mechanika

Napisany 27 styczeń 2015 - 17:10

Tak pomyliłem się, sztywna 4 waży 1400kg, składana 2400kg, co nie zmienia faktu że i tak agro-masz nie warty uwagi bo żółta 100kg cięższa (2500kg, w sumie zależy od źródła) składana no i cena z dużą korzyścią dla żółtej. 

Chłopie masa ma ogromne znaczenie w maszynach uprawowych, co zrobisz lekkim agregacikiem??  

Znajomy ma pług i agregat talerzowy i nie poleca, o tak. 

Posiadam pług polecam jak najbardziej posiadam również agregat ścierniskowy też polecam i agregat uprawowy i też polecam pracują w różnych warunkach ciężkich ja i lekkich i jestem bardzo zadowolony z uprawy tych sprzętów i napewno jeszcze zakupię jakiś sprzęt z tej firmy :D

,,Znajomy ma pług i agregat talerzowy i nie poleca, o tak.'' zero uzasadnienia tej wypowiedzi!

Edytowany przez Kuba20, 27 styczeń 2015 - 17:11.