Ranczer007

NH TD5.75 Opinie użytkowników

Polecane posty

Ranczer007    0

Witam. Jesten nowy na forum. Zakładam nowy temat ponieważ nie mogłem znaleźć podobnego. Interesują mnie opinie użytkowników ciągnika rolniczego NH TD5.75. Zamówiłem go w ciemno i potrzebuje informacji na temat 3 cylindrowego silnika i ogólnego wykonania, bo podobno składany jest w Turcji.
Dziekuje i Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi1969    2

Witam mam takiego tylko 65 co do ciągnika to na pewno lepszy niż c360. Przejechałem  nim 16 motogodzin . Na pewno przy zakupie kolego sprawdź lusterka czy się dobrze ustawiają bo w moim ciężko było dokręcić zabezpieczenia [ nie dopasowane ], druga sprawa rewers mechaniczny sprawdź przy szybszym ruszaniu czy nie wyskakuje bo ja miałem z tym problemy i przyjechać musiał serwis, następna sprawa nie zapomnij polać drzwi dobrze  wodą bo u mnie przecieka do kabiny. Następna sprawa w czasie jazdy siedzenie ma luzy co nie przyjemnie wydaje odgłosy i wrażenie że ucieknie z pod czterech liter. No i ostatnia sprawa jak masz możliwość u dilera to przejedź się z maszyną w pracy aby ocenić czy ci nie przeszkadza hałas w kabinie bo ja mam takie odczucie że jest przy wyższych obrotach trochę za głośny. Co do silnika orałem nim 1h pola pługiem 3 skibowym duży grudzącki i powiem że dawał rade nie było problemu. Rozdrabniałem nieużytek rozdrabniaczem bijakowym 1,8 m i też sobie spokojnie dawał rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ranczer007    0

Dziękuje za odpowiedź. A jakie ma spalanie? Ja swojego utargowałem na 100tyś netto w leasing'u Siemens'a na 6 lat z ratą roczną 20tys zł z odsetkami.Ciągnik ma być z klimą i na szerokim ogumieniu ale bez pneumatyki i obciążników... Mam też NH TD 5050 95KM
już trzeci rok (1200mth) i odpukać, żadnych awarii, dlatego zdecydowałem się na drugiego NH do lekkich prac zamiast c360. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi1969    2

Witam

Kolego ciężko mi powiedzieć ile spala bo to nowy ciągnik. To wszystko musi się dotrzeć wtedy można wykonać pomiary. Z obserwacji wydaje mi się że nie jest paliwożerny. Co do silnika to miło mnie zaskoczył w mrozy bo zapalił od strzała. Kultura pacy tego silnika jest zadowalająca.

Co do ceny to dałem 115 z vat z klimą obciążnikami dodatkowymi nakładkami na błotniki i darmowym przeglądem. Na pewno trzeba mocno negocjować z ceną bo konkurencja jest duża.

Edytowano przez robi1969

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ranczer007    0

zero wpłaty własnej,odsetki 2 razy w roku rata kapitałowa 2 razy w roku . A przy kredycie trzeba mieć 20% wkładu własnego i wyższe oprocentowanie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

czekam na przedstawiciela firmy lisingowej, po spotkaniu dam znać

 

Mi babka oferowała CNH finansowanie fabryczne nie jest złe do tego samego ciągnika co u cb TD5.75. Musze jechać oglądnąć ciągnik na szerokich kołach jakbyś coś jeszcze chciał wiedzieć to pisz na pw chyba że już sprawa zakończona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez yacenty
      Hejka,
      czy ktoś z was dokładał we własnym zakresie 2 komplety lamp aby uzyskać oświetlenie 360st?
      Moja kabina ma miejsca na boku kabiny i wewnątrz z przodu.
      Pytanie jest takie czy w brakujących miejscach jest wyprowadzona wiązka okablowania czy trzeba coś pokombinować? Coś dokładać czy ewentualnie pociągnąć tylko prąd kablem z lampy obok?
    • Gość
      Przez Gość
      witam, ile w przybliżeniu kosztuje wystrojenie kombajnu new Holland do koszenia kukurydzy? heder, sita itd
    • Przez kotek85
      Witam 
      Potrzebuję waszej rady który z kombajnów wybrać rowazam New Holland 8030 8040 lub Dominatora 66. Kombajn pracował by na 40-50 ha.
      Z góry za wszystkie sugestie dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj