Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michal1993    458

Przedłużacz powyżej 10m do takiej spawarki musi mieć przekrój chociaż 2,5mm^2


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1506
13 godzin temu, radek5314 napisał:

Na 1 fazowej musisz najlepiej podłączyć bezpośrednio do gniazdka bo dużo prądu ciągnie lub bardzo gruby przedluzacz. Widziałem jak podpinaja pod przedluzacz 3 fazowy takie spawarki

No dokładnie, nie dawno spawalismy na takiej na przedłużaczu ale kabel był gruby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5233

ja moge polecić o takie https://allegro.pl/oferta/spawarka-inwertorowa-mma-200-a-magnum-snake-200-p-8176818453

lekka, mobilna , miedzy bykami jak poidełko urwały to w sam raz :D 

dwuteownik przecinałem ta spawarką 

kupiłem kilka lat temu w Miedzyrzecu na brzeskiej, facet ma duzy wybór Magnumów :) 

  • Thanks 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BUSTED
      Co myślicie o tym migomacie spotkał się ktoś z tą firmą rok 84 cena 450zł w internecie nie moge nic znaleźć na temat tej firmy ale podobno jakaś niemiecka migomat sprawdzony i działa
      http://www.fotosik.p...360b1f388c.html
      http://www.fotosik.p...2f2a8c4b8a.html
    • Przez HondaMtx
      Witam!
       
      Szukałem podobnego tematu i nie znalazłem.
       
      Panowie kupiłem nową spawarkę transformatorową 230/400V.
      Ze spawarki wychodzą trzy kable (niebieski, brązowy i żółty(uziemienie)) i tu moje pytanie jak ją podłączyć do sieci 230V, a jak do siły 380V?
      W załączniku podaje zdjęcie mojej wtyki do siły. Bardzo bym prosił o napisanie który kabel do którego oznaczenia pod wtykę do siły trzeba podpiąć.
       
      Panowie bardzo proszę o pomoc jak to podłączyć, żeby nie było problemów i Proszę, żeby wypowiadali się ludzie co mają pewność, że tak ma być podłączone, a nie tacy co wydaje im się, że będzie dobrze.
       
       
      Pozdrawiam HondaMtx

    • Przez denis667
      Witam znalazłem w warsztacie spawarkę transformatorową samoróbkę tylko nie wiem jak podłączyć kable spawalnicze.Bo wychodzą 2 śruby gdzie się podłącza kable spawalnicze tylko że nie wiem gdzie podłączyć masowy a kabel z elektrodą ?
    • Przez grzegorzc360
      Witam, mam zamiar zakupić migomat, oglądałem w leroy Merlin i castoramie, liczę że koledzy z forum coś doradzicie. Spawarka nie będzie używana profesjonalnie, używana do napraw, czasami pospawania jakiś drzwi od czasu do czasu. Czasem jakieś blachy polepic, tłumiki kolegom połapać. Do większego spawania mam dużą transformatorowa spawarke. Nie mogę dodać zdjęć do postu
    • Przez simson2812
      Witam mam problem migomat momentalnie przestal dzialać, drut wysuwa i brak prądu na drucie. Kiedyś też mi się tak stało zawiozłem do fachowca postał powiedział że nic nie zrobił i spawał ponad 2lata
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj