Skocz do zawartości

Zdjęcie

Akcja Promocja Przyczepy PRONAR

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share helus89

helus89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 22 styczeń 2015 - 16:22

664160723

W ofercie wszystkie przyczepy pronar w atrakcyjnych cenach !!!!

T653/2 6t- 33000zł BRUTTO Cena obejmuje nadstawy !!!! Transport CAŁY KRAJ w cenie !!!

T672  8t - 37500zł BRUTTO Cena obejmuje nadstawy!!!! Tramsport cały kraj w CENIE!!!!!

WSZYSTKIE MODELE W PROMOCYJNYCH CENACH.Załączony plik  IMG_5147.JPG   172,33KB   6 pobrańZałączony plik  IMG_5147.JPG   172,33KB   6 pobrań

Załączone pliki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Akcja Promocja Przyczepy PRONAR Dzisiaj, 19:31
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 styczeń 2015 - 15:10

jaka cena za 8 full opcja oprócz balkonika 

ryniennka zsypowa, 

koło,

zaczep automat, 

nadstawki, 

plandeka rolowana 

#3 Share ryki

ryki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisany 23 styczeń 2015 - 16:13

Jaka cena pt 612 nadstawy, balkon, plandeka, zaczep automat, koło zapas, rynienka,opony standard?

#4 Share helus89

helus89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 25 styczeń 2015 - 20:53

Panowie zapraszam do kontaktu telefonicznego. Nie nosze do domu cennika więc nie pamiętam cen poszczególnych rzeczy dodatkowego wyposażenia. 664160723. Ceny są bardzo atrakcyjne i doliczmy jeszcze rabaty więc jezeli macie inne oferty zapraszam do kontaktu i z tego co wiem na chwile obecna nikt nie ma mniejszej ceny na te przyczpy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 kwiecień 2015 - 11:39

Koledzy, mam wam coś ważnego do przekazania. Szczerze z całego serca nie polecam firmy ROLTECH - KIELCE.

Tu macie link zobaczcie sobie ich stronkę: http://www.roltech.eu/

Firma bardzo niesłowna, pracownicy nie kompetentni. Zakupiłem tam jakiś czas temu maszyny, jedna z nich uległa uszkodzeniu przy transporcie. Oczywiście było to zgłaszane od razu. Zgłosiłem, czekałem na odpowiedź firmy, lecz się nie doczekałem !!! Dzwoniłem nie jednokrotnie, lecz ta cała firma olewała sprawę. Nie potrafiła załatwić profesjonalnie sprawy. Tak się traktuje klienta ? Koledzy przestrzegam was przed tą firmą, jeśli nie chcecie sobie nerwów psuć i płacić za uszkodzony towar to tam nie kupujecie. Lepiej jechać gdzieś dalej, lub dać te pare groszy więcej niż użerać się z bandą niekompetentnych ludzi i prosić się o swoje.   Właśnie stracili klienta.

NIE KUPUJCIE TAM.

PS. Tak poza tym, mianują się składnicą, a jadąc tam nawet nie ma gdzie zaparkować, na tym ich placu praktycznie nie ma maszyn, rozgrzebane. Zamówiłem maszyny, jakiś typek powiedział, że czas realizacji wynosi 3 tygodnie. Czekałem 2 miesiące, jak nie dłużej. Dzwoniłem orientacyjnie, to zbywał mnie jakimiś dennymi wymówkami. Tak mnie do siebie zrazili, że gorzej już się nie da. Mają szczęście, że nie jestem aż tak wylewną osobą. Być może jest wśród  nas znacznie więcej osób poszkodowanych przez tą całą firmę.  Jeśli tak to proszę wypowiedzieć się. Bo tak być nie może, żeby takie dziadostwo się szerzyło.

Pozdrawiam. ;)

#6 Share Rolnik7343

Rolnik7343

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisany 29 kwiecień 2015 - 19:05

Koledzy, mam wam coś ważnego do przekazania. Szczerze z całego serca nie polecam firmy ROLTECH - KIELCE.

Tu macie link zobaczcie sobie ich stronkę: http://www.roltech.eu/

Firma bardzo niesłowna, pracownicy nie kompetentni. Zakupiłem tam jakiś czas temu maszyny, jedna z nich uległa uszkodzeniu przy transporcie. Oczywiście było to zgłaszane od razu. Zgłosiłem, czekałem na odpowiedź firmy, lecz się nie doczekałem !!! Dzwoniłem nie jednokrotnie, lecz ta cała firma olewała sprawę. Nie potrafiła załatwić profesjonalnie sprawy. Tak się traktuje klienta ? Koledzy przestrzegam was przed tą firmą, jeśli nie chcecie sobie nerwów psuć i płacić za uszkodzony towar to tam nie kupujecie. Lepiej jechać gdzieś dalej, lub dać te pare groszy więcej niż użerać się z bandą niekompetentnych ludzi i prosić się o swoje.   Właśnie stracili klienta.

NIE KUPUJCIE TAM.

PS. Tak poza tym, mianują się składnicą, a jadąc tam nawet nie ma gdzie zaparkować, na tym ich placu praktycznie nie ma maszyn, rozgrzebane. Zamówiłem maszyny, jakiś typek powiedział, że czas realizacji wynosi 3 tygodnie. Czekałem 2 miesiące, jak nie dłużej. Dzwoniłem orientacyjnie, to zbywał mnie jakimiś dennymi wymówkami. Tak mnie do siebie zrazili, że gorzej już się nie da. Mają szczęście, że nie jestem aż tak wylewną osobą. Być może jest wśród  nas znacznie więcej osób poszkodowanych przez tą całą firmę.  Jeśli tak to proszę wypowiedzieć się. Bo tak być nie może, żeby takie dziadostwo się szerzyło.

Pozdrawiam. ;)

Kurde szkoda ze taka niesłowna ta firma :/ Bo cena naprawde atrakcyjna 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 kwiecień 2015 - 20:19

kupisz tanio lipny towar, a potem proś się aby Ci napraawili ;) NIE POLECAM !