Skocz do zawartości

Zdjęcie

case vs. massey vs. new holland

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share angielski1243

angielski1243

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 22 styczeń 2015 - 15:23

Witam, mam zamiar kupić używany ciągnik. Mam na oku case 7220, 7230, 7240, new hollanda 8870 i massey fergusona 8160. Przeglądając ogłoszenia stać mnie na takie ciągniki. Osobiście skłaniałbym się ku case-owi. Zależy mi na jak najmniejszej bezawaryjności ( wiem, że to używane zabawki i to czy się nie trafi na trupa do remontu to czysta loteria), dostępności do części. Który z tych ciągników jest najlepszy waszym zdaniem. (mam tyle pola, że jest mi potrzebny ciągnik ponad 200 KM, nie stać mnie w tej chwili na nic nowego, wchodzą w gre tylko te ciągniki). Są rzeczy na które należy zwracać szczególnie uwagę podczas oglądania ?

Edytowany przez angielski1243, 22 styczeń 2015 - 15:29.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
case vs. massey vs. new holland Dzisiaj, 12:26
  •  

#2 Share kamillo96

kamillo96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów

Napisany 22 styczeń 2015 - 19:24

ja stawiał bym na massey fergusona 8160 mam jego najmłodszego brata 8110 dobry konfortowy ciągnik, sprawdzaj jak kupujesz zazwyczaj wszystko biegi, napęd

#3 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 22 styczeń 2015 - 20:32

Hmm ja tam stawiałbym na Case magnum 72XX ciagniki sa niezwykle trwałe, moze i skrzynie szarpią, a silnik w lzejszych pracach nie jest zbyt oszczedny ale trwałościa nic mu nie dorowna, najlepiej pogadaj z jakims mechanikiem lub serwisantem moze za odplata bedzie chciał jechac z toba na ogledziny. Jesli znajdziesz egzemplarz w bdb stanie bedziesz go eksploatowal jeszcze wiele lat. Maszyna jest prosta a ceny raczej umiarkowane

New holland z tych rocznikow odradzam lepiej nie pakowac sie w te maszyny

Massey dobra maszyna ale w porownaniu do case nie ma nawet startu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share massei8

massei8

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów

Napisany 22 styczeń 2015 - 20:53

case vs. massey vs. new holland bierz mf u mnie pracuje tylko ze 5465 narazie 5 tyś mth bez awari

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7798 postów

Napisany 22 styczeń 2015 - 21:09

Case  7220 itp to jedne z  najlepszych maszyn potem są inne. Ciężko ładnego znaleść, bo jak ktoś takiego ma od nowości, lub w ładnym stanie to już raczej nie sprzedaje.Chyba że zrobi błąd i na  nowego wymieni.  Silniki wytrzymują po 25 tys skrzynie mniej.