Skocz do zawartości

Zdjęcie

STRAJKI ROLNIKOW

2433 odpowiedzi na ten temat

#1781 Share nojsze

nojsze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 269 postów

Napisany 19 luty 2015 - 22:45

STRAJKI ROLNIKOW

Człowieku pieprzysz głupoty jak potłuczony Arab :))

Problem z dzikami jest taki że już się osowajają i nic ich nie odstrasza przechodzą pod drutami mają wszystko w ogonie :((

Jak masz 30 arów to pilnuj jakbyś miał 40 ha w jednym kawałku życzę powodzenia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
STRAJKI ROLNIKOW Dzisiaj, 21:13
  •  

#1782 Share nojsze

nojsze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 269 postów

Napisany 19 luty 2015 - 22:45

STRAJKI ROLNIKOW

Człowieku pieprzysz głupoty jak potłuczony Arab :))

Problem z dzikami jest taki że już się osowajają i nic ich nie odstrasza przechodzą pod drutami mają wszystko w ogonie :((

Jak masz 30 arów to pilnuj jakbyś miał 40 ha w jednym kawałku życzę powodzenia.

#1783 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 758 postów

Napisany 19 luty 2015 - 22:48

STRAJKI ROLNIKOW

Arab 1, spróbuj ogrodzić 50 ha i dopilnować codziennie ogrodzenia.

#1784 Share arab1

arab1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 19 luty 2015 - 22:52

STRAJKI ROLNIKOW Ja piszę że problem da się opanować i u nas sie to robi ,a kazdy niech robi jak uważa.Tylko niech nie wyciaga potem reki do państwa
Czy jest tu moderator forum ?

#1785 Share DEMONxXx

DEMONxXx

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 19 luty 2015 - 22:54

STRAJKI ROLNIKOW

http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html

#1786 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3820 postów

Napisany 19 luty 2015 - 23:08

STRAJKI ROLNIKOW

to na ziemniakach taka kasa jest ? podobno ze ziemniaki pod psem ? czy zaczynajac z ziemniakami od zera na powiedzy 30 -40 ha z dzierzawami warto by bylo wejsc w to oplacilo by sie i na jadalny w worki sprzedawac czy raczej na skrobiowke jak sie na tym wychodzi ?

trzeba sie rozwijac i w cos zainwestowac bo jak nic nie bedzie sie inwestowac to upadek gospodarstwa moze nastapic i c owtedy

W tym roku pod psem, w tamtym po 830-1200 za tone jadalnego brałem. Ze skrobiówką różnie. Poczytaj w dziale okopowe. W tym roku jadalny po 2-4 zł za worek czyli nie ma na koszty nawet. 

Upadek gospodarstwa może nastąpić jak 15-20 hektarowiec krwawicę z kilku lat zainwestuje w 2 ha ziemi po 100 tys.

#1787 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 758 postów

Napisany 19 luty 2015 - 23:13

STRAJKI ROLNIKOW

Miszka 16, dzięki za link. "Zabawne", że w tych wszystkich punktach dotyczących przeprowadzenia wyborów do Izb Rolniczych, nie ma jakiejkolwiek wzmianki o podaniu czegokolwiek do publicznej wiadomości. Wszystko odbywa się w zamkniętym gronie. Ciekawe, ciekawe...

Porozmawiam ze znajomymi rolnikami i pewnie spróbuję się dostać do tego "zaklętego kręgu".  

#1788 Share xyz88

xyz88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Zainteresowania:Części samochodowe.

Napisany 19 luty 2015 - 23:50

STRAJKI ROLNIKOW

Każdego osła któremu wydaje sie że ma coś do powiedzenia zapraszamy w lubelskie. Zobaczycie sprzedadzą nas razem ze strajkiem bo nie ma iedności.

#1789 Share TomaszKysiski

TomaszKysiski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 229 postów

Napisany 20 luty 2015 - 08:03

STRAJKI ROLNIKOW

Ja piszę że problem da się opanować i u nas sie to robi ,a kazdy niech robi jak uważa.Tylko niech nie wyciaga potem reki do państwa
Czy jest tu moderator forum ?

prawo mówi jasno ze za szkody odpowiada koło łowieckie to dlaczego ja mam wszystkiego pilnować?????? nie umie państwo egzegwować prawa to niech płaci samo albo zmusi koła do przestrzegania prawa a nie ze ja słyszę od myśliwego "mamy w kole 5 dobrych prawników i jakiegoś sędziego i nic nam nie zrobisz" i to wprost powiedziane w oczy

#1790 Share arab1

arab1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 20 luty 2015 - 08:28

STRAJKI ROLNIKOW To jest właśnie zaciętość obydwu stron i dlatego jest jak jest obydwie strony stoją na stanowisku "co to nie ja".ale wyobrazmy sobie sytuację że koła łowieckie się rozwiązują i państwo przejmuje wypłatę odszkodowań wtedy dopiero działy by się cuda .Rolnicy zaczęliby siać kukurydzę na polach na których teraz żyto nie chce rosnąć i wręcz naganialiby by dziki na swoje pola ,a osoby zajmujące się szacowaniem szkód z ramienia państwa żyły by jak królowie.Szerzyła by się na korupcja na niespotykaną skalę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1791 Share marcianjargit

marcianjargit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 20 luty 2015 - 08:31

STRAJKI ROLNIKOW

http://wiadomosci.wp...l?ticaid=114601

Pewnie wiele osob to widzialo a jak nie to obejrzyjci WATRO!! DOBRZE GADA!!!

#1792 Share arab1

arab1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 20 luty 2015 - 08:42

STRAJKI ROLNIKOW A jak sobie przeczytałem artykuły o strajkach w Tygodniku rolniczym kto tam strajkuje to ręce opadają,bo widząc wsie i ludzi i ich gospodarstwa czesto bardzo ubogich ,ludzi którzy mają to co mają,a często nie mają prawie nic to zastanawiam się gdzie ja żyje w jakim panstwie.Nie dajmy się zwariować.
Jest tyle biedy na wsi ,tylko ta bieda nie strajkuje.Taka jest prawda czy to się komuś podoba czy nie

#1793 Share piotr89

piotr89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 20 luty 2015 - 08:45

STRAJKI ROLNIKOW

Pewnie nie znasz działalności i przekrętów owej pani - wstyd oglądać a gdzie autorytet.

#1794 Share marcianjargit

marcianjargit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 20 luty 2015 - 08:49

STRAJKI ROLNIKOW

MOZE I NIE ZNAM ALE DOBRZE MOWI

#1795 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3820 postów

Napisany 20 luty 2015 - 08:55

STRAJKI ROLNIKOW Tusek też dobrze gadał przed wyborami

#1796 Share SOKAN

SOKAN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 577 postów

Napisany 20 luty 2015 - 08:56

STRAJKI ROLNIKOW

To jest właśnie zaciętość obydwu stron i dlatego jest jak jest obydwie strony stoją na stanowisku "co to nie ja".ale wyobrazmy sobie sytuację że koła łowieckie się rozwiązują i państwo przejmuje wypłatę odszkodowań wtedy dopiero działy by się cuda .Rolnicy zaczęliby siać kukurydzę na polach na których teraz żyto nie chce rosnąć i wręcz naganialiby by dziki na swoje pola ,a osoby zajmujące się szacowaniem szkód z ramienia państwa żyły by jak królowie.Szerzyła by się na korupcja na niespotykaną skalę.

Tak owszem jak nie będzie kół to będzie jeszcze większy problem.

Pytanie do ciebie. Kto mówił o rozwiązywaniu kół. Jest dyskusja o tym aby koła rzetelnie podchodziły do sprawy i aby przestrzegały prawa łowieckiego. Ale ty jakoś nie potrafisz tego dostrzec. Tylko grodzić i grodzić, a teraz o likwidacji kół łowieckich piszesz.

Co ty tak ich bronisz zaciekle. Coś mi się wydaje że jesteś jednym z tych możnych panów.

#1797 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 783 postów

Napisany 20 luty 2015 - 09:07

STRAJKI ROLNIKOW

Ciekawa lektura. http://www.krir.pl/2...podstawy-prawne

Jak już ktoś pisał niby Izby są ale nikt o nich nie słyszał . Z tego co pisze w ich statucie to oni powinni zając sie tymi problemami które teraz mamy. Powinni siedzieć wszędzie gdzie toczy sie dyskusja w sprawach rolniczych i oni tam siedzą tylko na siedzeniu  sie kończy bo co będą przeszkadzać swoim kolegom którzy wsadzili ich na te stanowiska.

Zastanawiam sie czy nie powinniśmy wziąć tych postulatów pojechać do Izb , wsadzić im te postulaty w mordy i wysłać do Warszawy niech zapracują na te 2 %naszych podatków. A nie to rozgonić to towarzystwo .

Jak ma byc dobrze skoro jesteśmy dojeni przez własne organizacje.

A gadka tej pani od owsa do mnie nie przemawia. Trafiła się okazja na pokazanie sie  i możne znowu przebicie do koryta to będzie mówić co chcemy usłyszeć chociaż nie bardzo jej to wychodzi.

#1798 Share piotr89

piotr89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 20 luty 2015 - 09:11

STRAJKI ROLNIKOW

Jest tyle biedy i niech każdy biedak się ogrodzi a którego nie stać to dobrze, bo szlachta potrzebuje wypasioną zwierzynę (gratuluję idiotycznego rozumowania).

#1799 Share marcianjargit

marcianjargit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 20 luty 2015 - 09:16

STRAJKI ROLNIKOW

kazdy swoja racje ma i ta dyskusjia na tym forum nic nam nie da...tylko jeden drugiemu pluje w morde kazdy sie przekrzykuje i dlatego rolnicy nigdy sie nie zjednoczą

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1800 Share BRUTAL

BRUTAL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 20 luty 2015 - 09:19

STRAJKI ROLNIKOW

Mądrze poruszona kwestia ludzi zwiąków rolniczych i kto to reprezentuje.Dziś jedna (dama) solidarności rolników wypowiadała się w tv info że mają ważniejsze sprawy od strajku,byłem ciekaw jakie ale nie ujawniła.Moim zdaniem takich ludzi należy wyeliminować z życia rolników.Sprawia Sawickiego i jego wypowiedzi...przecież to co on mówi to jakiś koszmar!!!.Rządzi nami banda laików którzy powinni byc odizolowani od społeczeństwa!!!.