Skocz do zawartości

Zdjęcie

STRAJKI ROLNIKOW

2433 odpowiedzi na ten temat

#1541 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 16 luty 2015 - 21:09

STRAJKI ROLNIKOW Już nie mam kilku ha a Ursusa 360 nigdy nie miałem. I co teraz?
Ale tak nie śmiej z tych małych. To nie oni teraz w nowych JD płaczą, że komornik puka.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
STRAJKI ROLNIKOW Dzisiaj, 19:09
  •  

#1542 Share jan2130

jan2130

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 16 luty 2015 - 21:10

STRAJKI ROLNIKOW

Witam panowie kuzwa ogarnijcie się chłopy wiecie co to jest solidarność zawodowa mię mało interesuje kto co produkuje ważne by pokazać siłę i jedność w naszej branży a nie się licytować i pokazywać ze kur..a za grosze sprzedaje i mu się opłaca . A ktoś tu napisał ze strajkują ci co liczyć nie umieją błagam kurw...a  strajkują ci co zainwestowali w rozwój i zostali zrobieni w h..ja a nie strajkują ci co potrafią liczy tylko cudze kredyty. Panowie czwartek widzimy się pod ministerstwem

Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

#1543 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3827 postów

Napisany 16 luty 2015 - 21:15

STRAJKI ROLNIKOW

Ale co was obchodzi reszta? Czy sąsiad Wam pomoże jak będziecie głodni? Gdy mleko biło rekordy cenowe to sąsiad z sąsiadem solidarności nie znał i bili się o ziemię jak o godność żon. Teraz każdy wzywa do solidarnośći. Za pół roku gdy koniunktura wróci każdy o tym temacie zapomni i znów jeden z drugim będzie bił się z sąsiadem. Skoro Wam jest tak źle to nie oglądajcie się na innych i róbcie żeby wam było dobrze a nie udawajcie teraz obrońców polskości. Skoro żyjecie gorzej niż reszta społeczeństwa to zostawcie to i żyjcie na poziomie. Dzieci wam będą wdzięczne za to.

Ależ Ty się gubisz.... 

Właśnie nasze dzieci nam podziękują za to że bronimy polskiej ziemi i polskiego rolnictwa. 

Rolnictwo to gałąź strategiczna i jakoś żaden kraj nie chce go oddać obcemu we władanie. Ale tego nie pojmiesz. 

Teraz wzywamy do solidarności i do protestów. Może ta sytuacja nas przynajmniej w pewnej części zjednoczy. Już sporo zostało osiągnięte - 7 zespołów roboczych, znalazły się środki na niewielkie odszkodowania za embargo - znajdą się i większe, cena świń delikatnie wzrosła i co ciekawe - jeszcze 2 tyg temu świń było za dużo a dziś wielkie pustki, cena bydła rośnie. Sprawa dzików jest załatwiana, kolejną będzie obrót ziemią. Wbrew pozorom trochę się nas przestraszyli a to nadal nie koniec imprezy. Jeszcze sporo można ugrać i do dzieła panowie!

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#1544 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 16 luty 2015 - 21:17

STRAJKI ROLNIKOW

Krassus

Klepałeś te swoje brednie jako StasiekS i w końcu wyrzekłeś się siebie , teraz  niby  udajesz kogoś innego a tak naprawdę to ten sam rozgoryczony człowiek ,który udaje że zjadł wszystkie rozumy i jest nie wiadomo kim .Żałosne szczekanie z którego nic nie wynika , ci którzy mają pomysł na życie nie ujadają całymi dniami na forum .

Edytowany przez marko-kolo, 16 luty 2015 - 21:30.

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#1545 Share migacz

migacz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 16 luty 2015 - 21:28

STRAJKI ROLNIKOW

Właśnie to nie jest miejsce na pierdolenie farmazonów kto nie umie liczyć,kto umie, kto sie przeliczył. No o ch*j wam chodzi przecież modernizacja zakładała nie tylko wymianę maszyny ale osiągnięcie dzięki niej wzrostu wartości dodanej gospodarstwa. Skoro ktoś pierdział w stołek i czytał wnioski których wykonanie jest obowiązkowe to co nikt nie wiedział że zaczniemy więcej produkować. A gdybyśmy nie osiągneli wzrostu ESU to dopieprzyli by nam takie kary że głowa mała. Sami tego od nas wymagali żeby tak było to niech nam teraz zapewnią możliwość zbycia tego co na ich życzenie wyprodukowaliśmy. Po ch*j my wydawaliśmy tyle kasy żeby nam ktoś te wnioski napisał jak to co tam było to się urzędnikom psu na budę zdało. Piszę że ktoś bo sam na 4 wnioski o dofinansowanie 3 razy chodziłem zapłacić do odru bo siedzenie na tym wymagało wiele kosztownego dla mnie czasu i potem mnóstwa poprawek. Ten kto mówi że 3,5 za świnie i 1zł za mleko kryje koszty to niech mi powie a gdzie zysk jakikolwiek. Czy w naszym kraju wszyscy produkują z zyskiem a tylko rolnik musi za***rdalać jak chińczyk za miskę ryżu na dzień?Ja czuję że od jakiegoś dłuższego czasu tak jest. I uwierzcie mi czuje się jak jakiś nie urażając nikogo żebrak który prosi o jałmużnę nasz rząd który ma go w d*pie.

#1546 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 luty 2015 - 21:47

STRAJKI ROLNIKOW wk***ia mnie takie pierdolenie ze strajkuja tylko ci co sie przeliczyli... trzeba byc naprawde albo imbecylem albo synkiem bogatego tatusia posiadajacego 800ha i szczajacym na mniejszych gospodarzy.... ludzie co wy pier**licie? to na ch*j te kredyty PROWy i inne skoro nie mozna ich brac bo potem innym sie nie podoba... kazdy zdrowy umyslowo rolnik bedzie za strajkiem i nie wazne czy z kredytem na glowie czy bez, czy ten ktory obrabia 100ha czy ten co obrabia 10.... jak mozna mowic ze obecna sytuacja w pol. rolnictwie jest ok? zapierdalanie calymi dniami a czasem nocami aby ze strata lub przy lepszych wiatrach po kosztach oddac to na co sie ciezko pracowalo? to czy ktos ma kredyt na glowie lub inne zobowiazanie nie powinno nikogo obchodzic i nikt takiemu czlowiekowi nie powinien zle zyczyc, trzeba byc solidarnym.... ehh niektorzy chyba za duzo czasu przed monitorem spedzaja....

#1547 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3827 postów

Napisany 16 luty 2015 - 21:51

STRAJKI ROLNIKOW

A jak się nie wku$%#ć jak oddajesz mleko za marne pieniądze a do świni trzeba dołożyć... o czy my rozmawiamy....

#1548 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 luty 2015 - 21:53

STRAJKI ROLNIKOW zeby sie nie wk***iac trzeba byc pokroju @ziomstera....

#1549 Share Luk1988

Luk1988

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Jakieś są:)

Napisany 16 luty 2015 - 21:57

STRAJKI ROLNIKOW

Wy zamiast się kłucić i sojego ego bronić to zacznijcie działać. Krzykacze którzy są tu tylko po to by siać zamęt niech się zamkną. Krótko-nie jesteś rolnikiem? nie wypowiadaj się i nie obrażaj nikogo. Jesteś rolnikem a nie solidaryzujesz się? to chociaż odpóść sobie i nie psuj nerw innym, a ci którzy idą w strajki i solidarność niech informują gdzie i kiedy się zbierają i budują frekwencję,-po to jest ten temat a nie do przekrzykiwania się a ile co kto ma itd. Opanujcie się,ci co tu robią zamieszanie to są osoby które tylko ten zamęt mają na celu. Przestańcie chrzanić a zacznijcie działać!!!!!!!!!!!!!!!!

#1550 Share ziomster

ziomster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 16 luty 2015 - 22:01

STRAJKI ROLNIKOW

@qbass24 dzięki za fajny cytat do mojego zbioru cytatów "elity polskiego rolnictwa" :)

Załączone miniaturki

• 1387152248_by_przem1515_600.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1551 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 luty 2015 - 22:07

STRAJKI ROLNIKOW @ziomster elita to ja bym sie nie nazwal, a tak poza tym to nie chyba praw autorskich nie uzyskales?

#1552 Share miszka16

miszka16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisany 16 luty 2015 - 22:08

STRAJKI ROLNIKOW

Ziomster właśnie się prze logował z Krassusa i dalej wkurza ludzi.

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

#1553 Share ziomster

ziomster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 16 luty 2015 - 22:09

STRAJKI ROLNIKOW

pozwij mnie

#1554 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 luty 2015 - 22:10

STRAJKI ROLNIKOW haha musialbym sie do twojego poziomu znizyc.... czy ktos wie kiedy i gdzie bedzie jakis strajk w kuj-pom w poblizu grudziadza??

#1555 Share dzarjan8111

dzarjan8111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 259 postów

Napisany 16 luty 2015 - 22:10

STRAJKI ROLNIKOW

"Ernest Hemingway popełnił samobójstwo w 1961. Wcześniejsza próba samobójcza miała miejsce rok wcześniej, ale wówczas w ostatniej chwili zabrano mu broń"  ot to ostoja spokoju....

#1556 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 16 luty 2015 - 22:12

STRAJKI ROLNIKOW

jeżeli tak robi multikonto jest za bronione, i należy się bann od moderator;)

#1557 Share xyz88

xyz88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Zainteresowania:Części samochodowe.

Napisany 16 luty 2015 - 22:17

STRAJKI ROLNIKOW

Witam panowie kuzwa ogarnijcie się chłopy wiecie co to jest solidarność zawodowa mię mało interesuje kto co produkuje ważne by pokazać siłę i jedność w naszej branży a nie się licytować i pokazywać ze kur..a za grosze sprzedaje i mu się opłaca . A ktoś tu napisał ze strajkują ci co liczyć nie umieją błagam kurw...a  strajkują ci co zainwestowali w rozwój i zostali zrobieni w h..ja a nie strajkują ci co potrafią liczy tylko cudze kredyty. Panowie czwartek widzimy się pod ministerstwem

Słusznie napisane. Ciekawe ilu nas przyjedzie pod ministerstwo.... Ja będe.

#1558 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 16 luty 2015 - 22:30

STRAJKI ROLNIKOW @Kozulek, jak widzisz inni uważają, że mam kilka multikont. I co mam robić teraz skoro ziemia zmarźnięta, a wyjazd na narty zaliczony?

Jeżeli ktoś zarabia na mleku 20% to mało według Was?
I nie przypisujcie sobie sukcesów. Świnie cyklicznie drożeją i tanieją. Wystarczy sobie na wykresy popatrzeć. Projekt o obrocie ziemią od dawna już w Sejmie. Co do świń. Zobacz, że w lato był wzmożony import prosiaków z Zachodu dlatego teraz miałeś ich nadwyżkę która się kończy. Co jeszcze strajkom przypiszecie? Wzrost cen zbóż na światowych giełdach?
I panowie męczennicy. Dlaczego nagle o polskości przypomnieliście sobie teraz a nie prawie rok temu gdy świnie były po 6 złotych a mleko po prawie 2? Wtedy wam nie przeszkadzały Zachodnie zakłady i niskie pogłowie świń? Ciekawy gdy wrócą wyższe ceny też będziecie męczennikami walczącymi o dobrobyt kraju. Ja w to wątpię.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#1559 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 16 luty 2015 - 22:45

STRAJKI ROLNIKOW

Teraz się sprzedaje świnie które jako prosiaki przyjechały w listopadzie, a to chyba nie lato już. Od wybuchu ASF dzików świnie nie były po 6 zł. 5,5 najdrożej sprzedawałem w 2014 roku.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1560 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3827 postów

Napisany 16 luty 2015 - 22:46

STRAJKI ROLNIKOW

Jak TY liczyłeś te 20% na mleku? 

Oczywiście że przypisujemy sobie sukcesy bo w ciągu kilku dni z dołka cenowego od tak poszło w górę a nic się nie zmieniło ani w zapotrzebowaniu ani w pogłowiu. 

Teraz kopią nas w dupe nie do zniesienia i poziom wkurzenia jest najwyższy od lat. Nikt nic nie zrobił z ASF a to spieprzyło nam rynek świń. Upominamy się o swoje i mamy i liczbę i siłę i przebicie.