marcianjargit

STRAJKI ROLNIKOW

Polecane posty

ereksio    321

ziomster, nigdy nie wykazałeś w którym to miejscu pisząc o żydach  skłamałem , a ponieważ prawdą jest ,że to oni sprawują lub sterują Polską wiec wskazywanie ich jako winnych obecnej sytuacji jest jak najbardziej na miejscu. Tym miejscu w którym piszemy o strajkach i ich przyczynach. Nadal uważam ,że jest tak jak poprzednio napisałem a  prostackie wypowiedzi pochodzą głównie z Koszalina , pięknego miasta,  przed II wojną światową niemieckiego. To że się do tego miasta sprowadziłeś i to  ,że reforma rolna dała ci parę  hektarów darmowej ziemi w żadnym wypadku nie uprawnia cię do kpin  z innych rolników. W postach coraz częściej to ciebie wskazują koledzy  jako prostaka i ty się naprawdę z tego cieszysz. Czubek czy idiota wszystko ci pasuje.

O ile 20% w mleczarstwie czy hodowli to granica błędu to w przypadku odsetek to lichwa a chyba wiesz kto zajmuje się lichwą na co dzień.

Palestyńczycy z Jarmuk (18 000) nie są głodni i nie stoją w kolejce po wodę i chleb. Oni po prostu wg ziomstera pozują do zdjęcia. Czy my też wkrótce będziemy tak pozowali?

post-27529-0-89403400-1424195368.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po co? Sprzedajesz teraz drogo, idziesz do pracy i gucio Cię obchodzi ziemia, opłacalność itp. Będziesz się cieszył z taniej żywności dzięki Rosji. Zero kłopotów i protestów. Dlaczego tak bardzo chcesz być tym rolnikiem i cierpieć?

 

człowieku czy Ty nie rozumiesz  ze sprzedać prosto. mogą i wszyscy rolnicy wszystko sprzedać w obce ręce tylko że nie znajdzie się pracy dla większośći pójdą po zapomogę tylko to wyniesie drożej państwo. A druga sprawa to zrozum jeszcze jedno ze rolnictwo jest dotowane ale dlaczego???? dlatego żeby ludzie w mieście którzy również zarabiają marne pieniądze w polsce  mogli kupić jedzenie, bo jeśli rolnik by nie dostał dotacji to nie sprzedał by za tą cene albo by upadł. a nie wierz w to ze później rolnik z zachodu sprzeda Ci żywność za tą cene co dziś jak polskie rolnictwo padnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

jak polskei rolnictwo padnie to obcokrajowcy tu beda niestety gospodarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomster    72

ziomster, nigdy nie wykazałeś w którym to miejscu pisząc o żydach  skłamałem , a ponieważ prawdą jest ,że to oni sprawują lub sterują Polską wiec wskazywanie ich jako winnych obecnej sytuacji jest jak najbardziej na miejscu. Tym miejscu w którym piszemy o strajkach i ich przyczynach. Nadal uważam ,że jest tak jak poprzednio napisałem a  prostackie wypowiedzi pochodzą głównie z Koszalina , pięknego miasta,  przed II wojną światową niemieckiego. To że się do tego miasta sprowadziłeś i to  ,że reforma rolna dała ci parę  hektarów darmowej ziemi w żadnym wypadku nie uprawnia cię do kpin  z innych rolników. W postach coraz częściej to ciebie wskazują koledzy  jako prostaka i ty się naprawdę z tego cieszysz. Czubek czy idiota wszystko ci pasuje.

O ile 20% w mleczarstwie czy hodowli to granica błędu to w przypadku odsetek to lichwa a chyba wiesz kto zajmuje się lichwą na co dzień.

Palestyńczycy z Jarmuk (18 000) nie są głodni i nie stoją w kolejce po wodę i chleb. Oni po prostu wg ziomstera pozują do zdjęcia. Czy my też wkrótce będziemy tak pozowali?

 

w przeciwieństwie do ciebie i podobnych tobie (chociaż ty jesteś wyjątkowo ciężkim przypadkiem) nigdzie nikogo nie obraziłem i nikomu nie ubliżałem. Konstytucja, którą uchwalili żydzi (wtedy żydzi już rządzili w Polsce czy jeszcze nie?) i mnie i tobie gwarantuje wolność wypowiedzi (nie jest tak do końca ale mniejsza o to). Jeżeli to co pisze odbierasz jako kpiny to ja na to nic nie poradzę - to jest twój problem.

 

a z tymi żydami to ty po prostu masz kompleks - zazdrość straszna rzecz. Niestety muszę Cię zmartwić, jeśli faktycznie jest tak jak mówisz to ty już nic z tym nie zrobisz. Będziesz anonimowo klepał na klawiaturze te swoje bzdury a oni będą się w tym czasie bogacić i będą mieć jeszcze większą nad tobą władzę. A ty kipiąc z nienawiści będziesz robił to co Ci żydowska władza każe.      

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbud    27

Paweł też chyba mam takie powołanie. Oczywistym jest że boją się nas(żydy nie żydy, niewiem??) albo i wiem. Spotkajmy się w warszawie i niech co niektórzy wyjaśnią rolnikom że są idiotami że tam strajkujemy i nie mamy poco. Wtedy okaże się jaki jest realny podział społeczeństwa. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Ale co was obchodzą inni? Teraz nagle martwicie się o społeczeństwo? Gdy mleko było po 2 złote to nikt z Was nie pomyślał, że to może zbyt drogo. A gdy teraz jest tanio dla społeczeństwa to chcecie im wmówić, że to źle dla nich? Jeszcze raz powtarzam. Nie oglądajcie się na innych i rzućcie to. Znajdą się frajerzy którym to będzie się opłacać, będą wam tanią żywność produkować. Co jest w tym planie takiego złego? Czego tak się boicie? Dlaczego tak na siłę pchacie się tam gdzie Was nie chcą?

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287

jak polskei rolnictwo padnie to obcokrajowcy tu beda niestety gospodarzyc

A sprzęt swój już mają, więc sprawa ułatwiona na samym starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

ziomster, kiedy jesteś w zoo to na małpę nie mówisz koń tylko małpa. Jeśli zamknięto ją w klatce to powiesz małpa w klatce a jeśli się goli to będzie to małpa z brzytwą. Do tego momentu możemy się zgodzić. Jednak jeśli słyszę  że do rządu na ministra spraw zagranicznych powołano żyda mieszkającego w Lozannie lub sprowadzono żyda z Wielkiej Brytanii to jak mam ich nazwać. żydowski rząd powinno być ok. , a polski rząd jest bardzo niepoprawnie. W całych tych dywagacjach chodzi o ustalenie faktu ile procent głosów w polskim Knesecie ma mniejszość polska. Ile polskiego rządu jest w rządzie?  Ile ojczyzny nam zostało?  Zarówno jak i wielu moich kolegów chciałoby się dowiedzieć dlaczego władający Polską nie chcą rozmawiać z ludźmi którzy w jakiś sposób im zaufali w chwili kiedy dzieje się źle. Społeczeństwo czuje się zdradzone co uruchamia myślenie i ukierunkowuje na szukanie przyczyn. Lepiej wiedzieć i zrozumieć niż błądzić w niewiedzy .

Powiedz mi czego mam wg ciebie zazdrościć  żydom? Czy tego że okradli mój kraj? Czy tego ,że przejęli banki , ministerstwa , rząd? Czy tego , że maja jakąś władzę? Czy tego że ukrywają swoja tożsamość? Że kontrolują prasę i media? Nie wiem , bo nie o zazdrość tu chodzi. Na żydowskim pasku też nie chodzę i chodził nie będę. Znasz takie hasło: Polak potrafi?  Kiedy  amerykańska prasa też należąca do żydów  rzuca hasło   " polskie obozy zagłady" to chodzę dumny. Wreszcie Polakom też udało się coś osiągnąć .  Powiesz ,że kłamię? Nie, to oni kłamią i robią to od dawna. Po co to robią? Aby nas Polaków  zabolało.  Więc do cholery nie wściekajcie się żydzi , Polak potrafi.

post-27529-0-88575900-1424200642_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

Ale co was obchodzą inni? Teraz nagle martwicie się o społeczeństwo? Gdy mleko było po 2 złote to nikt z Was nie pomyślał, że to może zbyt drogo. A gdy teraz jest tanio dla społeczeństwa to chcecie im wmówić, że to źle dla nich? Jeszcze raz powtarzam. Nie oglądajcie się na innych i rzućcie to. Znajdą się frajerzy którym to będzie się opłacać, będą wam tanią żywność produkować. Co jest w tym planie takiego złego? Czego tak się boicie? Dlaczego tak na siłę pchacie się tam gdzie Was nie chcą?

 

To dlaczego ceny w sklepach utrzymują się na tym samym poziomie - serów, mleka, jogurtów, wędlin, mięsa???

 

 

Jeszcze raz powtarzam: w kupie siła i teraz jest czas na wyciągnięcie od rządu sensownych rozwiązań prawnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co was obchodzą inni? Teraz nagle martwicie się o społeczeństwo? Gdy mleko było po 2 złote to nikt z Was nie pomyślał, że to może zbyt drogo. A gdy teraz jest tanio dla społeczeństwa to chcecie im wmówić, że to źle dla nich? Jeszcze raz powtarzam. Nie oglądajcie się na innych i rzućcie to. Znajdą się frajerzy którym to będzie się opłacać, będą wam tanią żywność produkować. Co jest w tym planie takiego złego? Czego tak się boicie? Dlaczego tak na siłę pchacie się tam gdzie Was nie chcą?

 

a dlaczego tak na siłę forsujesz jakieś głupoty których nie chcą  tu czytać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Jak na siłę chcecie być rolnikami to dlaczego ja tego nie mogę robić na siłę? Biją was a wy drugi policzek nastawiacie.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co was obchodzą inni? Teraz nagle martwicie się o społeczeństwo? Gdy mleko było po 2 złote to nikt z Was nie pomyślał, że to może zbyt drogo. A gdy teraz jest tanio dla społeczeństwa to chcecie im wmówić, że to źle dla nich? Jeszcze raz powtarzam. Nie oglądajcie się na innych i rzućcie to. Znajdą się frajerzy którym to będzie się opłacać, będą wam tanią żywność produkować. Co jest w tym planie takiego złego? Czego tak się boicie? Dlaczego tak na siłę pchacie się tam gdzie Was nie chcą?

 

Dlaczego tak na siłę pchasz się tam gdzie Cię nie chcą?

Mówisz, że tak jak my ale publicznie tak jak my swoich opinii już nie wygłosisz?

Edytowano przez agrofarm2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomster    72

Zarówno jak i wielu moich kolegów chciałoby się dowiedzieć dlaczego władający Polską nie chcą rozmawiać z ludźmi którzy w jakiś sposób im zaufali w chwili kiedy dzieje się źle. Społeczeństwo czuje się zdradzone co uruchamia myślenie i ukierunkowuje na szukanie przyczyn. Lepiej wiedzieć i zrozumieć niż błądzić w niewiedzy .

Powiedz mi czego mam wg ciebie zazdrościć  żydom? Czy tego że okradli mój kraj? Czy tego ,że przejęli banki , ministerstwa , rząd? Czy tego , że maja jakąś władzę? Czy tego że ukrywają swoja tożsamość? Że kontrolują prasę i media? Nie wiem , bo nie o zazdrość tu chodzi. Na żydowskim pasku też nie chodzę i chodził nie będę. Znasz takie hasło: Polak potrafi?  Kiedy  amerykańska prasa też należąca do żydów  rzuca hasło   " polskie obozy zagłady" to chodzę dumny. Wreszcie Polakom też udało się coś osiągnąć .  Powiesz ,że kłamię? Nie, to oni kłamią i robią to od dawna. Po co to robią? Aby nas Polaków  zabolało.  Więc do cholery nie wściekajcie się żydzi , Polak potrafi.

 

jak to dlaczego? bo to żydzi a oni z nikim nie rozmawiają:) teraz Palestyńczycy w Jarmuku stoją w kolejce po wodę i chleb a niedługo my będziemy...na szczęście żyjemy w demokratycznym Państwie i Ty i Twoi koledzy możecie to szybko zmienić...a nie, nie możecie. bo żeby to zrobić trzeba mieć pieniądze, media itd. No cóż to będziemy razem stać w kolejce...

 

jeśli im chodzi o to żeby nas Polaków bolało to już wygrali...bo Cię boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 Olać psychola , on nie ma nic innego do roboty tylko  trolowanie na forum . Mści się nieudacznik za swój los , pewnie ganiają go w robocie jak psa ;)  

  • Like 1

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macase    1

Jak by tak każdy wymiękał jak Ty Krassus (bo to co piszesz to tak świadczy o Tobie) to już by dawno Polski nie było. Może i jeteśmy sobie winni bo za długo na dziadostwo pozwalano i dlatego rolnik Polski nie ma szacunku. Zagranicą liczą sie z rolnikiem bo od dawna jeśli tylko rolnik bardziej krzyknoł to juz rząd znalazł rozwiązanie .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 Olać psychola krassusa , on nie ma nic innego do roboty tylko  trolowanie na forum . Mści się nieudacznik za swój los , pewnie ganiają go w robocie jak psa ;)  

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

To ja Was się pytam, Dlaczego tak na siłę się pchacie skoro tam Wami gardzą. O mnie się nie martwcie, moja gospodarka ma się dobrze.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na siłę chcecie być rolnikami to dlaczego ja tego nie mogę robić na siłę? Biją was a wy drugi policzek nastawiacie.

 

właśnie nie nadstawiamy tylko walczymy o swoje a nie tchórzymi tak jak Ty proponujesz!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

Jak na siłę chcecie być rolnikami to dlaczego ja tego nie mogę robić na siłę? Biją was a wy drugi policzek nastawiacie.

To dlaczego ceny w sklepach utrzymują się na tym samym poziomie - serów, mleka, jogurtów, wędlin, mięsa???

Odpowiesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Olać psychola , on nie ma nic innego do roboty tylko  trolowanie na forum . Mści się nieudacznik za swój los , pewnie ganiają go w robocie jak psa ;)  

 

Popieram, chłopaki zróbcie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macase    1

Krassus to jak twoje gosp. ma się dobrze to idz i pilnuj bo i za twoje się zabiorą a nie na forum się mądrzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafooo    8

Popieram, chłopaki zróbcie to samo.

 

Ja też popieram olać ich nie dyskutować nie dawać pożywki bo już się rzygać chce od ich   pier... na okrągło  3 para 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

ziomster, hotel na południu gotowy i wyposażony. Ani pieniądze ani media nie są potrzebne. Wystarczy tylko ogień rozniecić. Serdecznie witamy!

post-27529-0-10166000-1424202499_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kammillo    18

Ja dopiero przejołem gospodarstwo od mojego taty 30ha to tak jak czytam te forum to nie opłac się gospodażyć ale z drugiej strony jak nie bedzie takich gospodarstw to wieksość branż związnych w rolnictwem zbankrutuje bo to na takich gospodarstwach najwięcej jest pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj