Skocz do zawartości

Zdjęcie

STRAJKI ROLNIKOW

2433 odpowiedzi na ten temat

#841 Share nojsze

nojsze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 269 postów

Napisany 11 luty 2015 - 21:35

STRAJKI ROLNIKOW

I zostaliśmy z ręką w nocniku wszyscy się dogadamy z Rosjanami niech tu tylko przyjdą a przyjdą to widać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
STRAJKI ROLNIKOW Dzisiaj, 15:45
  •  

#842 Share Fabian777

Fabian777

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 11 luty 2015 - 21:36

STRAJKI ROLNIKOW

Witam panowie a wy dalej dyskutujecie ,zamiast wyjść na drogi. Właśnie wróciłem z Wawy , byłem pod ministerstwem tam  miastowi bili nam brawo a wy tutaj jako rolnicy na siebie naskakujecie, chłopaki w ciągnikach zablokowali wawę od wschodu a gdzie jest reszta kraju potrafi tylko narzekać jak  to im żle.

#843 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1232 postów

Napisany 11 luty 2015 - 21:39

STRAJKI ROLNIKOW

Tak dla informacji: już nie ma wspólnej polityki rolnej. Komisja pozwoliła na dogadywanie się pojedynczych krajów z Rosją. U nas antyrosyjskie nastroje i ASF więc d*pa... eksportu nie będzie a unia ma nas gdzieś.

I zamiast rząd działać w tym temacie który wiązał by się z poprawą cen (powrót na rynek rosyjski walka z ASF) to raz że przyklaskują Merkelowej co ona powie to święte a dwa zajmują  się postulatami jakiś hazjajów by się oni pieniędzy za dobry bajer nabarali

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#844 Share tom61

tom61

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 11 luty 2015 - 21:40

STRAJKI ROLNIKOW

ktoś kto tylko jest pracownikiem i nie ma żadnych zmartwień na temat co robić by nie zbankrutować czy w co zainwestować tylko dla niego ważne by go z roboty nie wylali wiec ciężko wyjaśnić jak to jest prowadzić własne gospodarstwo do którego czasami trzeba dopłacać i trzeba w nie inwestować by je rozwijać, rolnika prędzej zrozumie właściciel małej czy średniej firmy bo ma podobne zmartwienia ale na pewno rolnika nie zrozumie dziad co wstanie pójdzie na 8 godzin do roboty przyjdzie zje obiad usiądzie na kanapę włączy sobie TVN  i dowie się że w Polsce jest dobrobyt, ludzie co z pieniędzmi nie mają co robić tylko jakoś jego ten dobrobyt ominął jak sobie skończy oglądać to idzie spać i takie przypadki na pewno znajdziecie również w swoich rodzinach. Przecież warszawiakom jak być powiedział że jak chcesz mieć ciepło w domu to musisz sobie napalić w piecu to pomyśli że ty to jakiś wariat 

#845 Share Bruno71

Bruno71

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 11 luty 2015 - 21:42

STRAJKI ROLNIKOW

a z czego mamy zyc skoro u nas na pomorzu swinie skupuja po 3.40 a mleko nie cala zlotowke ale widze ze czesc rolnikow tego nie rozumie i woli siedziec cicho

#846 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3822 postów

Napisany 11 luty 2015 - 21:44

STRAJKI ROLNIKOW

Może mleczarnie się z ruskimi dogadają...

#847 Share jan2130

jan2130

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 11 luty 2015 - 21:45

STRAJKI ROLNIKOW

Fabian777 brawo kolego oby było9 nas więcej  bo co niektórzy próbują cos nam udowodnić tylko sami do końca niewiedza co. A pytanie do kolegi w czym widzisz problem ze gospodarstwa kilkunastohektarowe kupują maszyny to im już nic się nie należy niech całe życie ta 30 czy 60 ma się męczyć

Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

#848 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1232 postów

Napisany 11 luty 2015 - 21:48

STRAJKI ROLNIKOW

ktoś kto tylko jest pracownikiem i nie ma żadnych zmartwień na temat co robić by nie zbankrutować czy w co zainwestować tylko dla niego ważne by go z roboty nie wylali wiec ciężko wyjaśnić jak to jest prowadzić własne gospodarstwo do którego czasami trzeba dopłacać i trzeba w nie inwestować by je rozwijać, rolnika prędzej zrozumie właściciel małej czy średniej firmy bo ma podobne zmartwienia ale na pewno rolnika nie zrozumie dziad co wstanie pójdzie na 8 godzin do roboty przyjdzie zje obiad usiądzie na kanapę włączy sobie TVN  i dowie się że w Polsce jest dobrobyt, ludzie co z pieniędzmi nie mają co robić tylko jakoś jego ten dobrobyt ominął jak sobie skończy oglądać to idzie spać i takie przypadki na pewno znajdziecie również w swoich rodzinach. Przecież warszawiakom jak być powiedział że jak chcesz mieć ciepło w domu to musisz sobie napalić w piecu to pomyśli że ty to jakiś wariat 

I  jak by nie ten pracownik to ty byś nie miał prawa bytu (to tak jak byśmy sobie pieniądze drukowali). W mieście są też głupki cwaniaki i spoko ludzie na wsi tak samo

Więc odczepcie się od pracowników bo wieś by nie miała dla kogo pracować czepcie się lepiej rządzących cwaniaków

#849 Share nightmare

nightmare

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 927 postów

Napisany 11 luty 2015 - 21:50

STRAJKI ROLNIKOW

Witam panowie a wy dalej dyskutujecie ,zamiast wyjść na drogi. Właśnie wróciłem z Wawy , byłem pod ministerstwem tam  miastowi bili nam brawo a wy tutaj jako rolnicy na siebie naskakujecie, chłopaki w ciągnikach zablokowali wawę od wschodu a gdzie jest reszta kraju potrafi tylko narzekać jak  to im żle.

szacun dla chlopakow ze wschodu, powinni przyjechać rolnicy ze wszystkich stron, z tego co wiem od strony Bialegostoku tez jechali, nie wiem czy dojechali, jesi dojada to na radzyminaskiej będzie podobna sytuacja.

#850 Share Fabian777

Fabian777

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 11 luty 2015 - 21:52

STRAJKI ROLNIKOW

Panowie powiem wam że jestem dumny że tam byłem i jutro z rana s powrotem tam jadę a , wogólę to łza w oku się kręciła jak widziałem konwój 200 ciągników. Chłopaki w maszynach już drugą noc spędzają w naszym imieniu , chwała im za to.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#851 Share jan2130

jan2130

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 11 luty 2015 - 21:52

STRAJKI ROLNIKOW

Macin87 bardzo szybko zmieniasz zdanie

Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

#852 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 luty 2015 - 21:54

STRAJKI ROLNIKOW czas dogadac sie z putinem on pomorze zrobic nam porzadek z polskim rzadem.....

#853 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 11 luty 2015 - 21:54

STRAJKI ROLNIKOW

I zostaliśmy z ręką w nocniku wszyscy się dogadamy z Rosjanami niech tu tylko przyjdą a przyjdą to widać.

Już się dogadywaliśmy pomiędzy 1944-1989, jak to wyszło wszyscy wiedzą.

Fabian777 brawo kolego oby było9 nas więcej  bo co niektórzy próbują cos nam udowodnić tylko sami do końca niewiedza co. A pytanie do kolegi w czym widzisz problem ze gospodarstwa kilkunastohektarowe kupują maszyny to im już nic się nie należy niech całe życie ta 30 czy 60 ma się męczyć

Nie ma problemu, niech tylko kupują na swoją miarę, a nie że teraz nie ma za co kredytu spłacać.

#854 Share Fabian777

Fabian777

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 11 luty 2015 - 21:55

STRAJKI ROLNIKOW

Ps Białystok już dojechał z godz temu ,ale pokierowała ich policja przez Łochów i na Mińsk więc dołączyli do ekipy z Siedlec.

#855 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1232 postów

Napisany 11 luty 2015 - 21:56

STRAJKI ROLNIKOW

Bo niech rząd się zajmie kreowaniem ceny a nie zawraca sobie d... o jałmużny

Rusek to dobry partner handlowy ale nie nawołujcie go głupki z powrotem do Polski

Edytowany przez macin87, 11 luty 2015 - 21:58.

#856 Share Bruno71

Bruno71

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 11 luty 2015 - 21:59

STRAJKI ROLNIKOW

jestem razem z rolnikami w warszawie moze wkoncu rzad sie nasz obudzi ze rolnicy to nie tylko woly robocze

#857 Share Hubert21

Hubert21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów

Napisany 11 luty 2015 - 22:08

STRAJKI ROLNIKOW

Pozdrawiam was chłopaki ja byłem też  na lokalnym strajku jestem z Kujawsko Pomorskiego i niech rząd nie myśli że jak dadzą nam 500 tysięcy na budowe obory na krowy mleczne to nas ustawi do końca życia co mamy brać kolejne kredyty i spłacać je za co jak mleko sprzedajemy po 1 lub nawet mniej a jeszcze będzi kara to przy tej oborzę trzeba zaraz sznur zawiązać

#858 Share Bruno71

Bruno71

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 11 luty 2015 - 22:10

STRAJKI ROLNIKOW

no wlasnie

#859 Share ursuss

ursuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 511 postów

Napisany 11 luty 2015 - 22:13

STRAJKI ROLNIKOW

jest to Andrzej Hadacz

Co ten pajac tam robi ? Słynny obrońca krzyża później pajac Palikota. Komuś zależy żeby ośmieszyć rolników.

Widoczny w dzisiejszych przemówieniach Izdebskiego, nie odstępuje go na krok. Można zobaczyć w wiadomościach. 

Załączone miniaturki

• 123.jpg

Edytowany przez ursuss, 11 luty 2015 - 22:15.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#860 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1232 postów

Napisany 11 luty 2015 - 22:18

STRAJKI ROLNIKOW

Jak co zaraz Izdepski partie założy i swoich klakierów sejmu wciągnie. Poczekajmy tylko na wybory kampanie już mają, muchy zawsze do gówna ciągnie. PSL też nie lepszy Sawickim obsadzili Ministrem Rolnictwa a wiadomo jaki to zł....

Edytowany przez macin87, 11 luty 2015 - 22:20.