Skocz do zawartości

Zdjęcie

STRAJKI ROLNIKOW

2433 odpowiedzi na ten temat

#761 Share agrofarm2008

agrofarm2008

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 11 luty 2015 - 18:18

STRAJKI ROLNIKOW

c48b556097436224274ae0c5a5e983db,641,0,0TO sk***ysyn

Edytowany przez agrofarm2008, 11 luty 2015 - 18:20.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
STRAJKI ROLNIKOW Dzisiaj, 07:37
  •  

#762 Share karolci13

karolci13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 345 postów

Napisany 11 luty 2015 - 18:20

STRAJKI ROLNIKOW Powtarzam! Wlkp powiat Krotoszyn- jutro spotkanie w sprawie protestu o 19 na sali w Bożacinie ,a 17 we wtorek o godz 10 protest na rynku w Koźminie wlkp

#763 Share Johnson

Johnson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Zainteresowania:wóda, koks, tajski boks

Napisany 11 luty 2015 - 18:25

STRAJKI ROLNIKOW

Panowie tak sobie szukałem po necie postulatów i gdzieś znalazłem - może mi ktoś odpowiedzieć czy są to aktualne postulaty czy coś się zmieniło? Bo w sumie sytuacja dynamiczna a z obiektywnością mediów różnie bywa.

1. Wypłata rekompensat dla rolników z tytułu strat w uprawach rolniczych spowodowanych przez dziki 
2. Przywrócenie opłacalności produkcji mleka 
3. Przywrócenie opłacalności produkcji trzody chlewnej 
4. Zakaz sprzedaży polskiej ziemi obcokrajowcom
5. Kategoryczne „nie” dla prywatyzacji lasów państwowych 
6. Odbudowa wschodnich rynków zbytu na produkty rolne 
7. Wypłata odszkodowań dla rolników z tytułu 2-letniego zakazu uboju rytualnego w Polsce

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#764 Share marcianjargit

marcianjargit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 11 luty 2015 - 18:26

STRAJKI ROLNIKOW

w tyn wszystkim jest to najgorsze ze ludzie z miast nie potrafia zrozumiec rolnika.

#765 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3822 postów

Napisany 11 luty 2015 - 18:37

STRAJKI ROLNIKOW

Komisja Europejska pozwoliła na rozmowy dwustronne między Rosją a krajami UE. Co to oznacza? A to że mamy po d*pie i to tak że hej. Zachód będzie sprzedawał swoje produkty. MY NIE.

#766 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 11 luty 2015 - 18:57

STRAJKI ROLNIKOW

jedyna prosa metoda każdy tir na zachodnich granicach który przejedzie przez polskę z mięsem czy innym jedzeniem do rosji zatrzymać i nie przepuszczać, A tego leminga z warszawy ignorować, dla mnie może jeść nawet gówno z cypru. Już raz w historii się niemcy z ruskimi dogadali i źle się to dla nas skończyło, czyżby powtórka z hstorii była

#767 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 luty 2015 - 18:59

STRAJKI ROLNIKOW jak blokowali drogi to bylo zle bo mieli warszawe blokowac a jak pojechali do warszawy to jeszcze gorzej... boze ludzie z miasta to sa jednak prosci jak budowa cepa....

#768 Share marcianjargit

marcianjargit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 11 luty 2015 - 19:03

STRAJKI ROLNIKOW

bo w calej polsce jest ch*jowo

#769 Share micgal39533

micgal39533

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 396 postów

Napisany 11 luty 2015 - 19:05

STRAJKI ROLNIKOW

d*pa dupa i jeszcze raz d*pa. jeszcze trochę i będą sie prosić żeby głosować na nich a wtedy takiego dostaną 

#770 Share robert123farmer

robert123farmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 970 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, sport

Napisany 11 luty 2015 - 19:05

STRAJKI ROLNIKOW

Nic więcej tylko zaorać ten kraj ;[

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#771 Share marcianjargit

marcianjargit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 11 luty 2015 - 19:06

STRAJKI ROLNIKOW

ja jestem mlody ale starsi rolnicy mi opowiadali ze nikt z rolnikow nie chcial byc bardzo za unia...(nie wiem czy nie lepiej by bylo przy rosji zostac...}kiedys ojciec zasial hektar lnu to kupil nowego mf 255 a teraz nie kupisz nic,bo lnu nie skupuja i chocby skupowali to musial bys go sasiac ze 100ha zeby ciagnik kupic bo rowniez ceny maszyn sa k**ewsko za drogie

#772 Share nightmare

nightmare

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 927 postów

Napisany 11 luty 2015 - 19:16

STRAJKI ROLNIKOW w miescie jest dziś więcej ciemnoty niż na wsi, przeszkadza im to ze ciągniki stoja na drodze, a nie widza tego co robi nasz rząd i ue z polska, nie tylko z rolnikmi. Najlepiej zyc po swojemu , nic nie widzieć, a kraj się rozsprzedaje, nie jeden się ocknie kiedyś i zobaczy ze Polski już nie ma, ale wtedy będzie za pozno na cokolwiek, jeśli rolnictwo upadnie , to za rolnictwem upadnie wiele wiele innych branż. Panie Andrzeju Sarmonowicz kim pan jest? chyba nie Polakiem, a już napeno nie patriota, Być może Twoi przodkowie za ten kraj krew przelewali,a pan co robi w tym kierunku? nic, wręcz przeciwnie, podcina pan nogi tym co walcza o zycie w ojczyźnie, o ten krsj.

#773 Share DAMIANT25

DAMIANT25

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 11 luty 2015 - 19:17

STRAJKI ROLNIKOW

Gdzie będzie w lubelskim protest?

#774 Share micgal39533

micgal39533

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 396 postów

Napisany 11 luty 2015 - 19:19

STRAJKI ROLNIKOW

Pana Andrzeja to ja proponuję uciszyć tam gdzie on szaleje czyli na fb. jak się pojawi kilka fp to mu się zrobi ciepciu 

#775 Share rafooo

rafooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 11 luty 2015 - 19:22

STRAJKI ROLNIKOW

Powiem tak do Warszawy nie pojadę bo mam 350 kilosów traktorem trochę by zeszło ale do Krakowa czemu nie mam blisko jest ktoś chętny?? , i po co blokować wystarczy zrobić rundkę po dozwolonych ruchliwych ulicach kolumną korki się takie zrobią ze masakra. każdy w Polsce jak by taki najazd zrobił na najbliższe duże miasto to Sawickiemu by nie było do uśmieszków i przestał by nas nazywać frajerami a  co do postulatów po wymyślać  wystarczy jeden  Sawicki musi odejść

#776 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 11 luty 2015 - 19:24

STRAJKI ROLNIKOW

http://www.tvpparlam...la-pis/18822894

Proszę bardzo bo byście nie uwierzyli, albo robią sondaże jakie chcą albo naród nasz to większość jest ciemnoty, nawet zielonym trolom skoczyło i to o aż 3pkt % także widzicie sami co się dzieje

Raffo od nas pojechało 25 traktorów na Warszawę dziś około 14 jedyny wymóg to posiadanie skrzynu 40km na godzinę

Edytowany przez zetorlublin7341, 11 luty 2015 - 19:26.

#777 Share nojsze

nojsze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 269 postów

Napisany 11 luty 2015 - 19:24

STRAJKI ROLNIKOW

Jestem rolnikiem i jest mi wstyd za takich pieniaczy jak Izdebski. Jaki z tego człowieka jest rolnik ile ma 5-10 ha skład węgla co jeszcze!?

Ja jako rolnik od pokoleń prowadzący dość rozwojowe i nowoczesne gospodarstwo pod względem technologiczny dziwię się tym którzy za tym człowiekiem idą w ogień.

Drugiego Leppera już nie będzie a polityka potrzebuje klasy a nie chamstwa i prostactwa. Prowadzenie gospodarstwa to Biznes taki sam jak każdy inny i niestety trzeba liczyć się z sinusoidą cenową i rynkiem spekulacji. Produkcja rolna to niestety bardzo ryzykowny biznes, ja od 2 lat powtarzałem że mleko nie będzie wiecznie po 2 zł (grudzień 2013). Sam 17 lat temu byłem hodowcą trzody wtedy cena oscylowała w granicach 4,5 zł za kilogram a droga kiełbasa kosztowała 14 zł -Krakowska podsuszana.

Takich krzykaczy jak ten spod Siedlec powinno się izolować ze społeczeństwa, inna sprawa to wiele zaniedbań rządzących ale jakby co to wszyscy ruszylibyśmy na warszawę.

-Nauczyciele - propaganda zarobków i to własny minister jest [przeciw nim

-Robotnicy najemni - umowy śmieciowe firma zatrudnia Kowalskiego na 50 zł brutto a druga firma córka już nie płaci ZUSU.

- Wiek emerytalny 67 lat gdybyśmy mieli 65 była by to ekonomiczna katastrofa a populistyczny pajac z PiS robi ludziom wodę z mózgu że obniży ten wiek.

Jestem zwoleńnikiem profesjonalnych wykształconych kierunkowo rolników , niestety nawet na tym forum widać jak wiele brakuje nam do perfekcji.

Wracając do protestów kto pomyśli o niedoli rolnika patrząc na traktor za 300-400 tys gdzie ludzie taki kredyt hipoteczny na ukochany dom spłacają całe życie.

Pozdrawiam rolnik z Mazowsza.

#778 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 11 luty 2015 - 19:29

STRAJKI ROLNIKOW

nojsze pokaż dyplom cwaniaku zobaczymy co skończyłeś i czy jesteś jak to mówisz wykształconym człowiekiem, ja mogę się podeprzeć tytułem inżyniera, szkołę mam ale takich głupot jak ty nie pisze. Mam zakład Amplus koło siebie normalnie opłacane składki ma 100osób a 400 robi na lewo, i co może tak by się dobrać do d*py umową na zlecenie zrobić cś aby wszyscy płacili, może ty masz ochote robić do 67, ja nie zamierzam tyle tyrać

Edytowany przez zetorlublin7341, 11 luty 2015 - 19:32.

#779 Share nightmare

nightmare

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 927 postów

Napisany 11 luty 2015 - 19:34

STRAJKI ROLNIKOW kiedyś przejrzysz i Ty na oczy. to ze wychodzisz na plus nie swiadczy o tym ze masz być gozej traktowany niż rolnicy z innych krajów wspólnoty. Chyba nie po to wstapilismy do unni. Wyrownanie dopłat. to dotyczy wszystkich rolnikow.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#780 Share tom61

tom61

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 11 luty 2015 - 19:38

STRAJKI ROLNIKOW

Tu każdy ma trochę racji i najważniejsze a zarazem najtrudniejsze jest to wszystko poskładać, najważniejsze by walczyć o swoje racje i pokazać jak naprawdę jest na polskiej wsi, problem trzody chlewnej można rozwiązać jedną dobrą kontrolą tych śmieci zwożonych do polski, bardzo ciekawe są te sondaże bo każdy mówi że po-psl są takie złe a nic nie tracą