Skocz do zawartości

Zdjęcie

STRAJKI ROLNIKOW

2433 odpowiedzi na ten temat

#721 Share lukbud

lukbud

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 10 luty 2015 - 22:29

STRAJKI ROLNIKOW

Polska dla każdego kto szanuje kulturę i obyczaje innych. Właśnie z tą policją to różnie może być. A nasz nierząd to już dawno jest zdyskredytowany w oczach międzynarodowych.

POLSKO OBUDŹ SIĘ.

No a do ruskich to my się nie pchamy, o nie! My na wschodzie w szczególności do rosji się nie pchamy, uwierzcie Mi. My mamy świadomość zagrożenia, może jak mało kto!

Jutro Warszawa, i pozwólcie że powiem jeszcze raz, my tam idziemy żeby się Naród obudził. Pana Sawickiego uważam za zdrajce i nie ma o czym z nim tak naprawdę rozmawiać. Mieli kilka grubych lat na zajmowanie się nami. Ja nie jestem frajerem, wiem że obiecywać oni umieją. My idziemy okazać swoje niezadowolenie. Tego się boją i w Polsce i w Europie... że nie jesteśmy bandą idiotów tylko wielkim Narodem który się jednoczy! Jesteśmy Wolnymi Ludźmi! Mamy święte prawo to okazać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
STRAJKI ROLNIKOW Dzisiaj, 07:16
  •  

#722 Share xyz88

xyz88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Zainteresowania:Części samochodowe.

Napisany 10 luty 2015 - 23:07

STRAJKI ROLNIKOW

Kolega wyżej dobrze pisze. Jutro pewnie warszawska policja będzie się czepiać o wszystko. Warszawiacy tez agresywni trzeba sie uzbroić... w cierpliwość. :D

#723 Share miszka16

miszka16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisany 11 luty 2015 - 08:33

STRAJKI ROLNIKOW

A w Agrobiznesie już kolejny raz redaktor przypomina o tym że trzeba nawozy siać :D Rolników za debili mają, z dróg chcą ściągnąć :D

Tak samo z dopłatami - pilne i już trzeba się tym zająć a dopiero za miesiąc wnioski można składać. 

Czyli mamy przykład że należy się zainteresować mediami i odbić je z rąk wrogich Polsce.W tym przypadku wylewają kubła pomyj na rolników zupełnie identycznie robią kiedy mówią o walkach w Donbasie .To się nazywa dziennikarska prostytucja.Wybiera się ktoś dziś do Zwolenia na blokadę?

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

#724 Share tom61

tom61

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 11 luty 2015 - 08:39

STRAJKI ROLNIKOW

http://polska.newswe...y,356871,1.html To jest po prostu skandal on chyba nawet nie wie co mówi i nie wie o czym mówi jak taka ciemnota maże być senatorem 

#725 Share miszka16

miszka16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisany 11 luty 2015 - 09:23

STRAJKI ROLNIKOW

Żywiciel dzików się k..wa znalazł.Dziki to się wyżywiły na moich uprawach bo mi wpieprzyły 0,8 ha owsa i 1 ha żyta w 100% i 30% kukurydzy z 4,5 ha dobrze że w ostatniej chwili ogrodziłem pastuchem bo by mi też 100% wpiżyły Koło łowieckie dało mi za to 300 zł i na jesieni kupili sobie ode mnie 2 tony kukurydzy.Co to jest 2 tony na cały obwód łowiecki? . Za szkody dzikiej zwierzyny  które mamy obecnie w uprawach odpowiadają właśnie takie głupki jak Cimoszewicz to właśnie przez ich działania.Szkody spowodowane przez bobry to też ich robota.Słyszeliście o odtwarzaniu populacji bobra prowadzonym przez Polski Związek Łowiecki?Tak odtwarzali, że bobry pojawiły się tam gdzie nawet najstarsi mieszkańcy nie widzieli ich nigdy na oczy.Nie wspomnę o tym że ktoś przytulił niezłą kaskę za rozmnożenie tego "polskiego skunksa". I jeszcze jedno panie Cimoszewicz ja na swoje gospodarstwo z UE nie wziąłem złotówki (ni licząc dopłat bezpośrednich) więc niech się pan ode mnie odstosunkuje.

Edytowany przez miszka16, 11 luty 2015 - 09:49.

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

#726 Share panczo1922

panczo1922

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów
  • Zainteresowania:sport, muzyka, wszystko związane z rolnictwem

Napisany 11 luty 2015 - 09:24

STRAJKI ROLNIKOW

Niestety problem tego kraju jest znacznie szerszy niż tylko problemy rolników... i powiem szczerze że ratunku dla nas nie widać..

Cytat z innego forum:

Cytat: "Dzień z życia Polaka! Wstaje rano, włącza japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie piwo. Siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku i zleca przelewy za internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupełnieniu żarcia w hiszpańskie owoce, belgijski ser i greckie wino wraca do domu. Gotuje obiad na rosyjskim gazie . Na koniec siada na włoskiej kanapie pijąc kolumbijską kawę słodzoną ukraińskim cukrem i... szuka pracy w niemieckiej gazecie - znowu nie ma! Zastanawia się, dlaczego w Polsce nie ma pracy i a jak jest to za 1200? Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie, od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY! Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych, mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi, aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu, prostytucji, pasterstwa i aborcji, aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł, a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło!"

#727 Share DAMIANT25

DAMIANT25

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 11 luty 2015 - 09:59

STRAJKI ROLNIKOW

Jestem rolnikiem i jedno mnie denerwuje że nie ma zgrania wśród rolników przecież jakby w całym kraju rolnicy zaprotestowali to może jakiś by to skutek dało, ale zawsze jest tak mi się niechce to mnie nie dotyczy jakoś damy radę .

#728 Share marti1980

marti1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Zainteresowania:Robota za półdarmo

Napisany 11 luty 2015 - 12:20

STRAJKI ROLNIKOW

Czy naprawde tak trudno było się powstrzymać od chlania piwa i wódy?Teraz jak włącza sie radio czy telewizor to słyszy się tylko żarty i docinki w stylu ( ROLNICY NA BLOKADACH PRZEROBILI TANIE ZIEMNIAKI NA SPIRYTUS I ROZPOCZELI I JEGO UTYLIZACJE).Ludzie troche głowy i pojęcia bo zabiorą wam prawa jazdy i dopiero bedzie płacz.Nawet tymi Jonami nie będzie kto miał jeżdzić. :blink:

#729 Share micgal39533

micgal39533

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 396 postów

Napisany 11 luty 2015 - 12:56

STRAJKI ROLNIKOW

Andrzej Saramonowicz -  proponuję tego debila uciszyć bo strasznie zaczął szaleć 

#730 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 11 luty 2015 - 13:26

STRAJKI ROLNIKOW

Dzisiejsza wypowiedź pana oszołoma Żelichowskiego w programi 1 polskiego radia: cytuje, wszystkie gospodarstwa do 30ha i tak upadną więc ludzie dajcie sobie spokój ze strajkami

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#731 Share micgal39533

micgal39533

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 396 postów

Napisany 11 luty 2015 - 13:30

STRAJKI ROLNIKOW

daj Pan spokój trzeba sie zebrac całym krajem i tam pojechać i rozpierdzielić ten belweder 

#732 Share Darek112233

Darek112233

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 11 luty 2015 - 13:42

STRAJKI ROLNIKOW

Panowie trzeba tym oszolomom pokazac 10 maja dogadac sie zgornikami i innymi grupami z miasta i zamiast do wyborow rano od 6hzablokowac lokale

#733 Share maciej9911

maciej9911

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Zainteresowania:Pasjonat rolnictwa

Napisany 11 luty 2015 - 14:13

STRAJKI ROLNIKOW

A mnie najbardziej denerwuja komentarze miastowych.... Ja też jestem z miasta nie mieszkam na wsi rolnikiem nie jestem ale mnie jakoś te drogie ciągniki na strajkach nie kłują w oczy.... To podstawowe narzędzie pracy! Miastowi myślą że takie ciągniki dostaje się za darmo.... Wkład własny musi być przecież nie mały a i tak zobowiązanie zostaje na kilknaście lat... Gospodarstwo to przedsiębiorstwo.... A czy małe średnie czy duże przedsiębiorstwa nie dostają dotacji unijnych na swoje firmy? Też dostają! Ja prowadze jednoosobową działalność i do mnie co chwile dzwonią firmy które pomagają załatwiać dotacje unijne dla firm.... A czy ci miastowi których tak kłują w oczy te ciągniki w swojej pracy nie pracują na maszynach dotowanych z uni nie chodzą chodnikiem na ktory miasto dostało pieniądze z uni czy nie jeżdża drogami wybudowanymi za unijne pieniądze????.... Więc aż się nóż w kieszeni otwiera jak się słyszy takie gadanie.... Ja wiem że niektóre ciągniki są brane na pokaz w ramach 'przeinwestowania' bo unia daje ale większość to jednak niezbędne narzędzie pracy....;)

#734 Share xyz88

xyz88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Zainteresowania:Części samochodowe.

Napisany 11 luty 2015 - 14:28

STRAJKI ROLNIKOW Warszawa coraz blizej

#735 Share karolci13

karolci13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 345 postów

Napisany 11 luty 2015 - 14:57

STRAJKI ROLNIKOW Maciej, Alleluja święte słowa

#736 Share DAMIANT25

DAMIANT25

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 11 luty 2015 - 15:01

STRAJKI ROLNIKOW

Oni z nami rolnikami się nie liczą.To trzeba w całym kraju się zebrać i pokazać rolniczą siłę.

#737 Share Bruno71

Bruno71

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 11 luty 2015 - 15:21

STRAJKI ROLNIKOW Czy ktos wie kiedy bedzie cos organizowane na pomorzu?

#738 Share Kubahugo

Kubahugo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 11 luty 2015 - 15:29

STRAJKI ROLNIKOW

właśnie przyłączam się do pytania?

#739 Share ORaczkowski123

ORaczkowski123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 11 luty 2015 - 15:44

STRAJKI ROLNIKOW

Maciej ale nikt nikomu nie broni strajkowac, ale w Warszawie taki najazd utrudni życie ludziom, którzy w pocie czoła podobnie ja rolnicy pracują na swoje niskie pensje i na jedzenie dla dzieci, nikt nie ma lekko, wiec nie dziw sie, że miastowi będą narzekać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#740 Share CALUMET

CALUMET

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 11 luty 2015 - 16:20