marcianjargit

STRAJKI ROLNIKOW

Polecane posty

piotr89    48

Co piszesz człowieku przecież myśliwym jest prezydent i cicho siedzi a dobrze zna temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tespis17    23

Dziwię się że pocztowcy nie chcą się dołączyć, moim zdaniem są do odstrzału, również PGE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachu0007    30

Jak tak dalej pójdzie to zrobimy tym politykom majdan na własnym podwórku noe będą wcale musieli na Ukrainę jechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nightmare    81

Rolnicy raczej nie odpuszcza, strajki i blokady będą się nasilać, i słusznie. O swoje trzeba walczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati00733    25
Napisano (edytowany)

Paweł Kukiz,,powinno się doprowadzić do tego, żeby Kaczor i Donald znaleźli się tam, gdzie ich miejsce – czyli w Disneylandzie,,

Bardzo duzo o rządzie i kondycji państwa mowił Śp.Gen Petelicki -który musiał popełnic ,,samobójstwo,,

Kiedys za rolnikami obstawiał sie Lepper,ale on tez popełnił ,,samobójstwo,,

Edytowano przez mati00733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

  10 tys rolników pokojowo w Paryżu - naszym możnowładcom taki piknik zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam panowie 6 i 9 lutego w godzinach 10-12 będzie blokowana droga krajowa nr 15 w miejscowości Kowalewo Pomorskie województwo kujawsko pomorskie zapraszamy  


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Paweł Kukiz,,powinno się doprowadzić do tego, żeby Kaczor i Donald znaleźli się tam, gdzie ich miejsce – czyli w Disneylandzie,,

Bardzo duzo o rządzie i kondycji państwa mowił Śp.Gen Petelicki -który musiał popełnic ,,samobójstwo,,

Kiedys za rolnikami obstawiał sie Lepper,ale on tez popełnił ,,samobójstwo,,

To są efekty działania zbiorowego samobójcy.W Polsce były przypadki gdzie delikwent popełnił samobójstwo z broni myśliwskiej, którą po oddaniu strzału do siebie powiesił na wieszak.U nas też taki jeden miał popełnić samobójstwo ale nie zastali  go w domu. :D    


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniana    7

moim zdaniem podstawowym problemem jest brak w sejmie partii typowo rolniczej.. na oszustów z pod zielonej kończyny szkoda nerwów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati00733    25

od kilku juz lat nastepuje systematyczne wyniszczanie polskiej gospodarki,wraz z wykupem Polskich ziem przez cudzoziemcow za pomocą ,,słupów,,.Biora sobie Polske bez oddania ani jednego strzału-nie trzeba wojny,bo dzis wyniszcza sie od srodka ekonomicznie.

Nasi dziadkowie,przepedzili nazistów

Nasi ojcowie,przepedzili komunistów(nie wszystkich oczywiscie)

A my,powinnismy przepędzić resztę bydła od koryta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

Popierajcie dalej te PiS..kie teorie to zostanie tu rezerwat. PO nas uzdrowi tam są ludzie  z ikra i kreatywnością nie blokować dróg , zakładajcie grupy producenckie kształcie dzieci, niech żyją rolnicy a chłopi muszą odejśc to socjalna grupa kilku hektarowców birąca dopłaty i nic więcej.

 

Nawet na protest zabierają najdroższe traktory i co ludzie z miasta mają wam współczuć , bezsens polityka każdego rządu jest anty a ten mały .... jak rządził także był anty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3020

Panowie a jak małopolska nic nikt nie wie, nie tylko producenci śwień i mleka mają w tym roku pod górkę ze względu na embargo ale warzywnicy też nie rientuję się ktoś o jakiś ruchach u nas, myślę że powinno coś takiego się zorganizować, jest ktoś z naszego województwa

obudziles sie .we wtorek byl " potezny' protest przed urzedem woj, parenascie starych dziadkow, te same  mordy etetowych rolnikow od widoku ktorych mdli mnie.paru mialem "szczescie" poznac osobiscie.  ja tam nie mam po co strajkowac, dla mnie ostatni rok byl jednym z najlepszych w histori i oby nastepne nie byly gorsze.

wodz protestu to ciekawy czlowiek-wyksztalcenie podstawowe, po wyborze na senatora oczywiscie zostal magistrem ale co to warte kazdy kto sie uczyl zaoczni to wie. 15 spraw komorniczych na 2 mln 835 tys. nie ma majatku oprocz 0,96 ha wspolnie z zona,nigdzie nie jest zameldowany, mieszka u syna. raczej nie idzcie jego droga bo daleko nie zajdziecie.

a co jakas partia poradzi na gieldy w paryzu i chicago, bedziecie blokowac dojazd do tych miast :D ,globalizacja za daleko poszla zeby jakies wasze protesty pomogly cos na dluzsza mete.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkrolnik    4

Sawicki zasłania się PROWem, modernizacjami każe wszystkim brać pieniądze bo niby o to rolnikowi chodzi i tu nasuwa się pytanie, za co ?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

obudziles sie .we wtorek byl " potezny' protest przed urzedem woj, parenascie starych dziadkow, te same  mordy etetowych rolnikow od widoku ktorych mdli mnie.paru mialem "szczescie" poznac osobiscie.  ja tam nie mam po co strajkowac, dla mnie ostatni rok byl jednym z najlepszych w histori i oby nastepne nie byly gorsze.

wodz protestu to ciekawy czlowiek-wyksztalcenie podstawowe, po wyborze na senatora oczywiscie zostal magistrem ale co to warte kazdy kto sie uczyl zaoczni to wie. 15 spraw komorniczych na 2 mln 835 tys. nie ma majatku oprocz 0,96 ha wspolnie z zona,nigdzie nie jest zameldowany, mieszka u syna. raczej nie idzcie jego droga bo daleko nie zajdziecie.

a co jakas partia poradzi na gieldy w paryzu i chicago, bedziecie blokowac dojazd do tych miast :D ,globalizacja za daleko poszla zeby jakies wasze protesty pomogly cos na dluzsza mete.

 Kolego żeby następny rok był dla Ciebie równie udany.. jeżeli Niemcy nie wykupią twojej gospodarki..

panowie gdzie strajkują rolnicy bo już nie nadarzam?

Radzyn Podlaski,Frankpol,Żninie,Lesznie, w Zdanach gdzie jeszcze?  


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalwas    4
Napisano (edytowany)

Dziś podobno ma być "sparaliżowane" kilka województw, ktoś z was będzie uczestniczył w strajkach? 

Edytowano przez kalwas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcianjargit    151

ktos pisal nie glosuj na Pis glosuj na PO  moim zdaniem to sa partie polaczone kombinuja miedzy soba,ja to tylko Korwin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3439

KOrwin to twój ojciec  że taki dobry

Jak nie masz kasy nie bierz modernizacji ,u nas chętnych nie brakuje kase mają to wezmą

Najpierw niech powstanie jeden związek a nie oszołomy co nie mogą się dogadać bo o koryto walczą

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Czy są planowane blokady na 50 w okolicach Grójca ?

Edytowano przez dddddddddddddddddd

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo19    1

A bedzie jakis protest w sprawie sytuacji w warzywnictwie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Do wzięcia kasy na modernizację czy jakiejkolwiek z UE bardziej potrzebne jest szczęście bo dla ilu procent rolników ta kasa jest? a co z resztą? Co z tego ze chce wziąć kasę skoro zanim dojdzie moja kolejka to kasa jest już pusta. Z tego co widzę w okolicy to problemu z tym nie maja tylko ci co maja jakieś dojścia tam gdzie trzeba a całej reszcie rzucane są kłody pod nogi. Tak że ze sprawiedliwością w tej kwestii to różnie bywa.

Ktoś pisał ze potrzebna jest partia chłopska która będzie nas reprezentować w sejmie, otóż nie, to ostatnie co jest nam potrzebne. Potrzebny jest nam jeden silny związek zawodowy jak juz nie jedna osoba o tym pisała i od tego trzeba zacząć. Partia aby mieć jakiś wpływ na to co sie dzieje musi rządzić a to jest mało prawdopodobne żeby partia chłopska tak daleko zaszła , natomiast związek zawodowy może wpływać na wszystkich nie zależnie kto rządzi.

Związek nie powinien mieć liderów tylko reprezentantów. 

Struktury takiego związki powinny być w każdej wsi i dalej w gminie, powiecie , województwie oraz biuro krajowe które będzie rozmawiało z rządem. Oczywiście wiąże sie to ze składkami na utrzymanie związku ale chyba to normalne. Dodatkowo można by utrzymywać prawników którzy reprezentowali by nas np. w takiej sprawie jak kradzież ciagnika przez komornika czy jeśli trzeba by odzyskać pieniądze od nie rzetelnej firmy lub pisanie wzorów umów kontraktacyjnych żebyśmy nie musieli podpisywać wszystkiego co nam firmy wciskają itd.

Teraz za strajkach różne zwiazki obklejają ciagniki swoimi banerami tylko po to aby zrobić sobie reklamę bo mogę się założyć że 90% tych rolników nie jest w żadnym związku.

Teraz mimo że możne i postulaty rolników są słuszne to są wciągani w rozgrywki polityczne i pewnie na tych strajkach ktoś wygra tylko wątpię czy będą to rolnicy.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

masz rację silny związek zawodowy który trzyma rząd za mordę tym że potrafi sparaliżować kraj w ciągu kilku dni w razie uchwalenia jakiejś niekorzystnej dla rolników ustawy to dobry pomysł. Każdy zapłacił by chętnie składkę jeśli wiedział by że dzięki temu ma ceny minimalne gwarantowane przez państwo i jak coś wyprodukuje to napewno na tym nie straci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj