Skocz do zawartości

Zdjęcie

STRAJKI ROLNIKOW

2433 odpowiedzi na ten temat

#341 Share mario2292

mario2292

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 03 luty 2015 - 14:29

STRAJKI ROLNIKOW

Panowie chętnie bym się dołączył do strajku, ale za daleko, moim zetorkiem bym chyba z kilka dni do was jechał :/

Moim zdaniem najlepiej by było pójść na Warszawe, zablokować sejm, ciągniki z rozrzutnikami i gnojem, niech zaśmierdzi się ten sejm, może gdy poczują ten zapach to poprawi to ich myślenie... 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
STRAJKI ROLNIKOW Dzisiaj, 23:33
  •  

#342 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1885 postów

Napisany 03 luty 2015 - 14:58

STRAJKI ROLNIKOW

nie żebym narzekał ale gdzieś widział foto i było "rolnicy - górnicy" Moim zdaniem nie ma co się doklejać do górników bo jednak większość obywateli naszego państwa jest za likwidacją nie tyle co kopalń a wszystkich przywilejów jakie górnicy otrzymują, zamiast się cieszyć że dają im okazję zatrzymać pracę to im jeszcze mało. Jak można mówić o zyskach gdy są wypłacane niemałe premię itd. Ciekawe czy taki związkowiec by tak samo krzyczał jak by za darmo miał się wypowiadać w imieniu górników. Będą zyski będą premię. W jakiś sposób prywatne firmy sobie wypracowują zysk a państwowe nie  mogą.
Co do protestów w Grudziądzu nie było nikogo a był zapowiadany.

#343 Share marijusz

marijusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 280 postów
  • Zainteresowania:BÓG HONOR OJCOWIZNA i Ojczyzna (czywiście)

Napisany 03 luty 2015 - 15:25

STRAJKI ROLNIKOW

ogladam wiadomosci i mysle jak bym ocenial strajki gdybym nie byl rolnikiem tylko mieszkancem miasta i pracowal za ok.2 tys !!!Dochodze do wniosku ze krew by mi sie gotowala !!! Poco jedziecie na strajk tymi nowymi ciagnikami ktore w wiekszosci sa wlasnoscia bankow ??? Przeciez na asfalcie przyczepnosc ma doskonala i c330 i Mtz A duzo lepiej by to wygladalo To nie POLAGRA 2015 Przyciagnijcie przyczepe camopingowa aby sie ogrzewac i nie robcie pokazu bankowych ciagnikow Ja jak bedzie protest w mojej okolicy to jade albo samochodem albo najstarszym zarejestrowanym gratem !!!!!

#344 Share mario2292

mario2292

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 03 luty 2015 - 15:27

STRAJKI ROLNIKOW

Wybacz ale ja sobie nie wyobrażam, żeby wszystko wysprzedać, co to za kraj jeśli nie ma swoich firm - wszystko zagraniczne, stocznia, cukrownie, kopalnie, ziemie, lepiej są traktowani zagraniczni inwestorzy jak polscy, ja się pytam jak to jest możliwe? co nam wtedy zostanie jeśli wszystko co polskie się wyprzeda? niemiec, arab czym on się różni od polaka? Wystarczy tylko odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu i wszystko można uratować, naprawić, nie trzeba od razu tego sprzedawać, to tak samo jakby Putin teraz gaz swój sprzedał - udupiony by był... OD CZEGO JEST TEN RZĄD??od sprzedawania tylko? nie po to wybiera się ''elite'' do sejmu żeby to sprzedawać, bo każdy głupi może to sprzedać, wybaczcie ale ten rząd to jedna wielka porażka i kto ich popiera nie wiem....

#345 Share marijusz

marijusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 280 postów

Napisany 03 luty 2015 - 15:30

STRAJKI ROLNIKOW

A zeby nie karac nie winnych ludzi i nie robic sobie wrogow w srod innych grup spolecznych ( np kierowcow  ) musimy jechac na sejm !!!! Kazdy z nas niech wezmie butelke PET gnojowki w podreczna torbe Pokarzemy  rzadowi jak naprawde pachnie na wsi !!!!!!!!

#346 Share misiek30m2

misiek30m2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 03 luty 2015 - 15:31

STRAJKI ROLNIKOW

Byłem dzisiaj na proteście w Lublinie,przyjechało ok.200-250 rolników.Wojewoda nie wyszedł do protestujących.

#347 Share Rafal150

Rafal150

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 03 luty 2015 - 15:33

STRAJKI ROLNIKOW

Witam, oczywiście, że trzeba walczyć o swoje i nadal kontynuować protesty a nawet zwiększyć ich zasięg, ale zazdroszczę Francuzom jak oni potrafią się nie pie.....  i robią swoje podczas protestów. 

#348 Share marijusz

marijusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 280 postów

Napisany 03 luty 2015 - 15:51

STRAJKI ROLNIKOW

Rzad wybiera rozdmuchana sfera budrztowa

Wybacz ale ja sobie nie wyobrażam, żeby wszystko wysprzedać, co to za kraj jeśli nie ma swoich firm - wszystko zagraniczne, stocznia, cukrownie, kopalnie, ziemie, lepiej są traktowani zagraniczni inwestorzy jak polscy, ja się pytam jak to jest możliwe? co nam wtedy zostanie jeśli wszystko co polskie się wyprzeda? niemiec, arab czym on się różni od polaka? Wystarczy tylko odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu i wszystko można uratować, naprawić, nie trzeba od razu tego sprzedawać, to tak samo jakby Putin teraz gaz swój sprzedał - udupiony by był... OD CZEGO JEST TEN RZĄD??od sprzedawania tylko? nie po to wybiera się ''elite'' do sejmu żeby to sprzedawać, bo każdy głupi może to sprzedać, wybaczcie ale ten rząd to jedna wielka porażka i kto ich popiera nie wiem....

Witam, oczywiście, że trzeba walczyć o swoje i nadal kontynuować protesty a nawet zwiększyć ich zasięg, ale zazdroszczę Francuzom jak oni potrafią się nie pie.....  i robią swoje podczas protestów. 

dokladnie tak jest jak to opisales !! Nas nawet nikt nie dopusci na obrzeza W-wy ciagnikami z beczkami !!Wyglada to raczej na majowke niz na protest !! Jedyna szansa to w jedna reklamowke to co produkujemy (Jajka ,cukier , mieso ,jablka,ziemniaki i wszystko co jest tanie ) i za darmo rozdawac warszawiakom a w drugiej reklamowce butelki z gnojowica i na sejm !!!!

Edytowany przez marijusz, 03 luty 2015 - 15:53.

#349 Share konrad82

konrad82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 969 postów

Napisany 03 luty 2015 - 15:55

STRAJKI ROLNIKOW

ogladam wiadomosci i mysle jak bym ocenial strajki gdybym nie byl rolnikiem tylko mieszkancem miasta i pracowal za ok.2 tys !!!Dochodze do wniosku ze krew by mi sie gotowala !!! Poco jedziecie na strajk tymi nowymi ciagnikami ktore w wiekszosci sa wlasnoscia bankow ??? Przeciez na asfalcie przyczepnosc ma doskonala i c330 i Mtz A duzo lepiej by to wygladalo To nie POLAGRA 2015 Przyciagnijcie przyczepe camopingowa aby sie ogrzewac i nie robcie pokazu bankowych ciagnikow Ja jak bedzie protest w mojej okolicy to jade albo samochodem albo najstarszym zarejestrowanym gratem !!!!!

Bo stare graty są nie sprawne?? Mandat na pewno dostaniesz.... Nigdy wszystkim nie dogodzisz.... Tak to już jest  z  Polakami  ,,a co mnie obchodzi jakiś protest ''

#350 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2885 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 03 luty 2015 - 16:36

STRAJKI ROLNIKOW Ludzie którym uprzykszają życie powinni posłać parę kamieni w te drogie szyby w kabinach. Strajk pod urzędami a nie drogach.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#351 Share CALUMET

CALUMET

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 03 luty 2015 - 16:38

STRAJKI ROLNIKOW

gdzie bedzie protest w pomorskim

#352 Share adam1235

adam1235

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 03 luty 2015 - 16:43

STRAJKI ROLNIKOW

gdzie bedzie protest w łodzkim

#353 Share maniana

maniana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 03 luty 2015 - 17:02

STRAJKI ROLNIKOW

http://www.rc.fm/pol...-i-blokada.html

#354 Share dzarjan8111

dzarjan8111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 259 postów

Napisany 03 luty 2015 - 17:08

STRAJKI ROLNIKOW Pani premier na komferencji prasowej powiedziala na temat strajkow rolniczych ze nie dopusci do powstania nowej Samoobrony i nie pozwoli na stwarzanie niebezpieczenstwa na drogach. Nowa rzecznik prasowa i znow marzenia o byciu twarda Margaret T. ? Takie zapewnienia pachna ograniczeniem do prawa zgromadzen i strajkow. A z ta nowa Samoobrona to wiadomo ze im odpowiada kiedy rolnicy sa rozbici i kazdy sam pracuje pokornie bo co moze jednostka, wiec rzad musi jak najszybciej ucinac takie solidaryzowanie sie.
Pani premier na komferencji prasowej powiedziala na temat strajkow rolniczych ze nie dopusci do powstania nowej Samoobrony i nie pozwoli na stwarzanie niebezpieczenstwa na drogach. Nowa rzecznik prasowa i znow marzenia o byciu twarda Margaret T. ? Takie zapewnienia pachna ograniczeniem do prawa zgromadzen i strajkow. A z ta nowa Samoobrona to wiadomo ze im odpowiada kiedy rolnicy sa rozbici i kazdy sam pracuje pokornie bo co moze jednostka, wiec rzad musi jak najszybciej ucinac takie solidaryzowanie sie.

#355 Share kaspersky26

kaspersky26

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 03 luty 2015 - 17:55

STRAJKI ROLNIKOW

maniana byles na tym protescie? ja tak! zetor forterra 2x:)

http://www.rc.fm/pol...-i-blokada.html

KALISZ wlasnie wrocilismy do domu

#356 Share Kuba1212

Kuba1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, Motoryzacja, Informatyka, Rolnictwo

Napisany 03 luty 2015 - 18:21

STRAJKI ROLNIKOW

http://www.tvp.info/...iczenie-kosztow

proponuję takie działanie, moje wstawili (trochę poprzekręcali). Wysyłajcie przedstawienie kosztów- może warto tak działać

twoje@tvp.info

Edytowany przez Kuba1212, 03 luty 2015 - 18:29.

Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

#357 Share krzysztoff

krzysztoff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 03 luty 2015 - 18:38

STRAJKI ROLNIKOW

po pierwsze francuscy rolnicy mają SOLIDNE związki zawodowe, u nas jedne związki nawołują do protestów inne mówią, że wszystko jest dobrze

po drugie brudzą i sprzątają...

po trzecie zamiast jechać setką ciągników, można pojechać 5 i zrobić bałagan a potem firma sprzątająca posprząta.

zauważcie, że na francuskich protestach nie ma policji... u nas zawsze są, tylko patrzą jak mandat wlepić.

#358 Share Konrad2112

Konrad2112

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 03 luty 2015 - 18:41

STRAJKI ROLNIKOW

Gdy byśmy mieli silny związek zawodowy to pewnie byśmy jeszcze lepiej pojechali jak Francuźi.

#359 Share Rolnik1111

Rolnik1111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 03 luty 2015 - 18:43

STRAJKI ROLNIKOW

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#360 Share lukbud

lukbud

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 03 luty 2015 - 18:59

STRAJKI ROLNIKOW

Witajcie

Dla mnie jest bezsensowne wyłażenie i stanie jak te głupki. Nie traktują nas poważnie. Dajmy spokój z drogami!!! Urzędy i zakłady przetwórskie, markety. I zacznijmy mówić o niewywiązywaniu się UE z solidarności między krajami.Jeśli wiecie że jakiś zakład, urzędnik działa nie patriotycznie to tam trzeba protestować i to tak żeby poczuli oni a nie zwykli ludzie.

Byłem w Lublinie pod urzędem, nie wiem czy ktoś nas poważnie potraktował. Raczej zostaliśmy zbyci, bez ultimatum mają nas gdzieś, takie jest moje zdanie. Chętnie bym np w piątek pojechał do marszałka bez zapowiedzi, do gabinetu i gadać co to pani premier nam odpowiada i czy w ogóle wysłali petycję .   Czekaliśmy już długo, teraz nie pora już na czekanie.

Pozdrawiam