Skocz do zawartości

Zdjęcie

STRAJKI ROLNIKOW

2433 odpowiedzi na ten temat

#321 Share kp38

kp38

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 148 postów

Napisany 02 luty 2015 - 20:03

STRAJKI ROLNIKOW

Nareszcie Sawicki zaczyna podejmowac jakies decyzje dziki w Podlaskim do wycięcia :D

Byłem i to słyszałem :) ale to tak jak ktoś wcześniej napisał mówić to se może.

Lasy do wycięcia to tak.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
STRAJKI ROLNIKOW Dzisiaj, 19:37
  •  

#322 Share robertrolnik27

robertrolnik27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 02 luty 2015 - 20:32

STRAJKI ROLNIKOW

Jutro o 11 strajk w KONINIE! Zapraszamy! 

#323 Share Kuba1212

Kuba1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, Motoryzacja, Informatyka, Rolnictwo

Napisany 02 luty 2015 - 20:33

STRAJKI ROLNIKOW

Hmm, powiedzcie mi, robiliście sobie porównania cen Mleka,mięsa i innych produktów w przedziale 2004-2014r. Ja zamierzam stworzyć wykres (jak będę miał dane).
Bo ceny mleka np. u mnie będą takie jak przed wejściem do UE, a koszty są już znacznie większe. Trzeba to pokazać, może rząd zrobi coś z obciążeniami podatkowymi na nawozy, pasze itp. 

Edytowany przez Kuba1212, 02 luty 2015 - 20:36.

Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

#324 Share misiek30m2

misiek30m2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 02 luty 2015 - 20:43

STRAJKI ROLNIKOW

W lublinie to jutro czy w czwartek? Chcę tam jechać a znalazłem dwie daty. 

#325 Share grzesiu0905

grzesiu0905

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 02 luty 2015 - 20:50

STRAJKI ROLNIKOW

wystarczył jeden dzień strajków , aby w mediach zrobiło się głośno o problemach rolników i moim zdaniem powinien być jeszcze jeden postulat dymisja Sawickiego jak go słucham to otwiera mi się nóż w kieszeni on jest kompletnie oderwany od rzeczywistości. 

#326 Share tespis17

tespis17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 02 luty 2015 - 20:50

STRAJKI ROLNIKOW

Żninie prawdopodobnie będzie blokada w najbliższych dniach lub zaraz. Ludzie się niecierpliwią.

Edytowany przez tespis17, 02 luty 2015 - 20:53.

#327 Share magnum123

magnum123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1041 postów

Napisany 02 luty 2015 - 20:58

STRAJKI ROLNIKOW

http://wiadomosci.on...yci-z-psl/en53h. Dobrze dali popalić.

#328 Share Darekpol

Darekpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów

Napisany 02 luty 2015 - 21:07

STRAJKI ROLNIKOW

Żninie prawdopodobnie będzie blokada w najbliższych dniach lub zaraz. Ludzie się niecierpliwią.

Wiesz co ustalono dziś o 19 w Bożejewicach?

#329 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 02 luty 2015 - 21:14

STRAJKI ROLNIKOW

Sawicki na tvp info zaproponował  aby rolnicy pozywali koła łowiecki o odszkodowania za dziki

#330 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 586 postów

Napisany 02 luty 2015 - 22:07

STRAJKI ROLNIKOW

lukejro witam przedstawiciela klasy zrzeszonej do zielonych ludków. Kolego za koalicji tego rządu zostały wyprzedane cukrownie niemcowi albo zostały zlikwidowane więc tobie polecam się dokształcić a nie mnie:) A dwa tak wielka i piękna jedność tylko nie oszukujmy się jak jest z nami zawiść i tyle jeden drugiego by w wiaderku utopił. Wy mówicie strajki i w ogóle, ok zgodze się ale czekajcie do wyborów teraz dadzą coś a po wyborach zapomną, a i wspominałem nie zachęcam do głosowania na która kolwiek partie nie, ale zróbmy wszystko aby tą koalicję odsunąć bo nie będzie nic z tego, będa dalej robić jak robia

Ale mi kolega dowalił do pieca. Może jeszcze PGRy też zlikwidowali. Tak się składa, że cukrownie zostały sprzedane za czasów rządów AWS UW.  Premierem był Jerzy Buzek a Ministrem Skarbu Państwa nadzorującym sprzedaż była Aldona Kamela-Sowińska zwana przez niektórych "słodką", Ministrem Rolnictwa był Artur Balazs. Czyli to  teraźniejsze PO i PiS sprzedawały. Sam jestem plantatorem buraka cukrowego i doskonale pamiętam jak pracownicy oraz grupka rolników(mało rolników miało akcje) sprzedawała z uśmiechem swoje akcje cukrowni Góra Śląska  dla Niemców za co dostali całkiem niezłą kasę jak na tamten czas.  Dzisiaj mamy Izdebskiego z Dzido(m), brakuje tylko Renaty z kurwikami ;-) Przypomnę Ci tylko, że to były senator Samoobrony który został wyrzucony z partii za to, że oskarżał Leppera i Filipka o branie pieniędzy za miejsca na listach.  W przedterminowych wyborach 2007 startował z Samoobrony Odrodzenie, z list PiS. W tamtych czasach mówił Samoobrona to my nie Lepper - dzisiaj mówi, że jest zmartwychwstałym Lepperem. Na pytanie jakie są postulaty rolników w dzisiejszym Teleexpresie powiedział, powiem krótko po chłopsku KASA KASA KASA!!! No i jeszcze jedno, ten nowy zbawiciel polskiej wsi który Was ciągnie na drogi jest tak cenioną osobą w swojej okolicy, że w wyborach samorządowych w 2010r nie udało mu się nawet zostać radnym powiatu siedleckiego.  Także powiem jeszcze raz, byli panowie z Samoobrony próbują na plecach rolników dostać się ponownie do koryta, Mają bzdurne postulaty które i tak nie mają szans realizacji bo wszyscy wiedzą, że nie ma na nie kasy i adresat nie ten. Dziki były od zawsze, tak samo jak dołki świńskie, z wołowiną też nie zawsze było kolorowo, nawet pamiętam jak Minister Lepper mówił, że jego syn sprzedaje byki prosto do Włoch i nie narzeka, że wołowina w Polsce jest tania, zboże i rzepak jest na zeszłorocznym poziomie i wtedy jakoś nikt nie protestował.... Jedyne co to zamieszanie daje to czarny PR dla rolników.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#331 Share mateo2662

mateo2662

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 02 luty 2015 - 23:05

STRAJKI ROLNIKOW

w Wągrowcu coś się szykuje. http://www.gloswagro...przeciwiają-się

#332 Share Kuba1212

Kuba1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, Motoryzacja, Informatyka, Rolnictwo

Napisany 03 luty 2015 - 00:42

STRAJKI ROLNIKOW

Edytowany przez Kuba1212, 03 luty 2015 - 11:09.

Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

#333 Share Roki212

Roki212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2075 postów
  • Zainteresowania:coś tam się znajdzie...

GG-3578015

Napisany 03 luty 2015 - 11:03

STRAJKI ROLNIKOW

Dziś o 10.30 rozpoczęła się blokada Krajowej 19 na Podlasiu http://bialystok.gaz...Zabludowie.html

#334 Share tespis17

tespis17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 03 luty 2015 - 11:33

STRAJKI ROLNIKOW

Wiesz co ustalono dziś o 19 w Bożejewicach?

W jaki dzień ma być blokada tego jeszcze nie wiem. Ogólnie nie mogli się dogadać z policją bo chcieli zaraz blokować.

Dla zainteresowanych to co działo się w Białymstoku podczas spotkania z Sawickim

http://www.wspolczes...cat=photostory2

Edytowany przez tespis17, 03 luty 2015 - 11:43.

#335 Share zetor6045

zetor6045

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 03 luty 2015 - 12:37

STRAJKI ROLNIKOW Jestem z pow płockiego dlaczego u nas nie ma strajków ?

Witam zapraszam wszystkich na moje konto youtube.com/golas171  :P

#336 Share rolnik1986

rolnik1986

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 03 luty 2015 - 13:45

STRAJKI ROLNIKOW

był dzisiaj w płocku kolego o 11 byłem widziałem co zobaczyłem: więcej dziennikarzy niż rolników stali sobie spokojnie na parkingu z transparentami przyłączyły się również do protestu emerytki nie wiem dlaczego czy akurat szły na msze czy nie mają co w domu robić myślałem że zablokują drogę i będziemy chociaż chodzić po pasach ale z tego co pytałem nikt nic nie wiedział czy mają takie zezwolenie, nawet nie było widać organizatorów tego strajku. jeśli jednak byli i to czytają to niech zorganizują staraj z prawdziwego zdarzenia z blokadą drogi

#337 Share grgrzes80

grgrzes80

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 03 luty 2015 - 13:54

STRAJKI ROLNIKOW

5 lutego o 10 00 protest rolników w Sępólnie Krajeńskim kuj-pom. 

#338 Share zetor6045

zetor6045

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 03 luty 2015 - 14:00

STRAJKI ROLNIKOW

był dzisiaj w płocku kolego o 11 byłem widziałem co zobaczyłem: więcej dziennikarzy niż rolników stali sobie spokojnie na parkingu z transparentami przyłączyły się również do protestu emerytki nie wiem dlaczego czy akurat szły na msze czy nie mają co w domu robić myślałem że zablokują drogę i będziemy chociaż chodzić po pasach ale z tego co pytałem nikt nic nie wiedział czy mają takie zezwolenie, nawet nie było widać organizatorów tego strajku. jeśli jednak byli i to czytają to niech zorganizują staraj z prawdziwego zdarzenia z blokadą drogi

No właśnie zgadzam się z toba widzisz u nas zero informacji . żeby tylko jakąś kartkę na wsi puszcili to wszyscy by pojechali nawet bym rozrzutnik z gnojem wziął bo to co ten rrząd odpiepsza to głowa mała

Witam zapraszam wszystkich na moje konto youtube.com/golas171  :P

#339 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 03 luty 2015 - 14:12

STRAJKI ROLNIKOW Na strajk starym Ursusem można przyjechać czy musi być nowy JD? Pytam się bo boję się, że mnie protestujący wyśmieją jak Ursusem przyjadę.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#340 Share rolnik1986

rolnik1986

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 03 luty 2015 - 14:17

STRAJKI ROLNIKOW

wszystkim co jest zarejestrowane, opłacone, z przeglądem i bez czerwonego w zbiorniku ;)