Skocz do zawartości

Zdjęcie

STRAJKI ROLNIKOW

2433 odpowiedzi na ten temat

#301 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisany 02 luty 2015 - 11:45

STRAJKI ROLNIKOW

Ale Lepper troche im namieszał i pomógł rolnikom ...

I przypłacił to życiem nie zapominaj o tym ...

Dzisiaj jest protest w Zdanach za Siedlcami zapraszam

W czym pomógł rolnikom? bo nie kojarzę. No chyba, że tym oficjelom Samoobrony... Z tego co wiem to się powiesił, w tym czasie był nic nie znaczącym zapomnianym politykiem, bez poparcia wśród rolników. Nie rób z niego męczennika... Zwykły Dyzma - jakich wielu w polityce    

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
STRAJKI ROLNIKOW Dzisiaj, 11:37
  •  

#302 Share kaspersky26

kaspersky26

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 02 luty 2015 - 13:17

STRAJKI ROLNIKOW

JUŻ JUTRO ZACZYNAMY STRAJKI W WIELKOPOLSCE. ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO MARCHWACZA NA GODZ 11:00 ( chodzi głównie o południową wielkopolskę) więcej szczegółów? wejdź!

http://www.rc.fm/pol...y-na-drogi.html

#303 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 02 luty 2015 - 13:26

STRAJKI ROLNIKOW

Panowie popieram protest bo to się dzieje w rolnictwie to jest zagłada, ceny takie że szkoda mówić, a dwa hm producenci świń po co blokujecie drogi co wam to da trzeba zablokować dojazdy do zakładów przerabiających mięso, to oni was wala po całości, skończy się przywożenie mięsa z zachodu, i dumping cenowy. I powiem tak mamy rok wyborów, nie jestem za hm pisem chociaż do nich mi najbliżej, powiem wam tak i przede wszystkim  odsuńmy zielone gnomy od władzy z PSL oni nic nie zrobili dla rolnika przez 2 kadencje, nic, im wcześniej dostaną wilcze bilety tym lepiej, apeluję do was zastanówcie się i idźcie do wyborów, zróbmy jak w Grecji w końcu postawmy na swoich ludzi w sensie którzy będą cenić interesy Polaków a nie zagranicy, nie namawiam do głosowania na konkretne partie naprawde ale trzeba się zastanowić i mądrze zagłosować, a przedewszystkim iść na wybory bo to jest najważniejsze, żeby w końcu biedota poszła głosować, bo tym co mają dobrze to idą i się śmieją z nas im będzie lepiej a nam gorzej, zróbmy coś dla siebie i idźmy i zachęcajmy innych, każdy oddany głos to jest głos ważny, jeżeli ktoś nie zagłosuje popiera te zielone gnomy takie moje zdanie ponieważ nie zrobił aby ich odepchnąć od koryta, zróbmy w końcu coś dla siebie a nie dla Niemca, bo on nami rządzi i się śmieje on ma kasę a my kredyty i gówno w zębach, możecie się nie zgodzić ale to jest prawda, strajkami dadzą trochę bo wybory a na jesieni jak przejdą w d*pie bedą nas mieli na 4 kolejne lata, i niech Sawicki nie pierdzieli że tyle jego rząd zrobił dla rolników bo te ieniążki się nam należą, dla mnie wspomniany Lepper był lepszym ministrem przynajmniej dbał o nasze a PSL, co zrobił nic z każdemu du.y da aby być przy władzy, mamy szanse jak nigdy, Grecja wybrała i cała europa sra w gacie, bo mają rację nie oni zrobili kryzys a beczą, tak samo nie nasza wina z embargierm a beczymy my,

#304 Share marijusz

marijusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 280 postów
  • Zainteresowania:BÓG HONOR OJCOWIZNA i Ojczyzna (czywiście)

Napisany 02 luty 2015 - 13:36

STRAJKI ROLNIKOW

Brak na jednosci i zgody nawet na tym forum ! Nie portafimy sie zjednoczyc tak jak gornicy !Moze dla tego ze jest nas za duzo Moze jeszcze nie ktorym z nas zyje sie calkiem dobrze a inni sa tak uwiazani do gospodarstwa ( hodowcy zwierząt ) ze i tak nie pojada nigdzie protestowac !A le jedno mozemy zrobic wszyscy NIE KUPUJMY PRODUKTOW Z INNYCH KRAJOW !!!! kUPUJMY TO CO ZOSTAŁO WYPRODUKOWANE W NASZEJ GMINIE ,POWIECIE ,WOJEWÓDZTWIE a OSTATECZNIE W POLSCE !!!Wspierajmy lokalnych przetworcow bo oni najczesciej produkują z tego co my wychodujemy

#305 Share robert1226

robert1226

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów

Napisany 02 luty 2015 - 13:45

STRAJKI ROLNIKOW

Panowie mam małe sprostowanie piszecie ciągle rząd ,ale tam gdzie są k...wy i złodzieje to jest chyba nierząd .

#306 Share maniana

maniana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 02 luty 2015 - 14:00

STRAJKI ROLNIKOW

Brak na jednosci i zgody nawet na tym forum ! Nie portafimy sie zjednoczyc tak jak gornicy !Moze dla tego ze jest nas za duzo Moze jeszcze nie ktorym z nas zyje sie calkiem dobrze a inni sa tak uwiazani do gospodarstwa ( hodowcy zwierząt ) ze i tak nie pojada nigdzie protestowac !A le jedno mozemy zrobic wszyscy NIE KUPUJMY PRODUKTOW Z INNYCH KRAJOW !!!! kUPUJMY TO CO ZOSTAŁO WYPRODUKOWANE W NASZEJ GMINIE ,POWIECIE ,WOJEWÓDZTWIE a OSTATECZNIE W POLSCE !!!Wspierajmy lokalnych przetworcow bo oni najczesciej produkują z tego co my wychodujemy

popieram w 100%.. brak nam jedności i tracimy na tym wszyscy (mali, wielcy, biedni i bogaci) rządzący mają głęboko naszą grupę społeczną i każdy sposób jest dobry żeby im przypomnieć że coś znaczymy w tym kraju.. Nie mamy nic do stracenia, możemy tylko zyskać!

#307 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisany 02 luty 2015 - 15:01

STRAJKI ROLNIKOW

Panowie popieram protest bo to się dzieje w rolnictwie to jest zagłada, ceny takie że szkoda mówić, a dwa hm producenci świń po co blokujecie drogi co wam to da trzeba zablokować dojazdy do zakładów przerabiających mięso, to oni was wala po całości, skończy się przywożenie mięsa z zachodu, i dumping cenowy. I powiem tak mamy rok wyborów, nie jestem za hm pisem chociaż do nich mi najbliżej, powiem wam tak i przede wszystkim  odsuńmy zielone gnomy od władzy z PSL oni nic nie zrobili dla rolnika przez 2 kadencje, nic, im wcześniej dostaną wilcze bilety tym lepiej, apeluję do was zastanówcie się i idźcie do wyborów, zróbmy jak w Grecji w końcu postawmy na swoich ludzi w sensie którzy będą cenić interesy Polaków a nie zagranicy, nie namawiam do głosowania na konkretne partie naprawde ale trzeba się zastanowić i mądrze zagłosować, a przedewszystkim iść na wybory bo to jest najważniejsze, żeby w końcu biedota poszła głosować, bo tym co mają dobrze to idą i się śmieją z nas im będzie lepiej a nam gorzej, zróbmy coś dla siebie i idźmy i zachęcajmy innych, każdy oddany głos to jest głos ważny, jeżeli ktoś nie zagłosuje popiera te zielone gnomy takie moje zdanie ponieważ nie zrobił aby ich odepchnąć od koryta, zróbmy w końcu coś dla siebie a nie dla Niemca, bo on nami rządzi i się śmieje on ma kasę a my kredyty i gówno w zębach, możecie się nie zgodzić ale to jest prawda, strajkami dadzą trochę bo wybory a na jesieni jak przejdą w d*pie bedą nas mieli na 4 kolejne lata, i niech Sawicki nie pierdzieli że tyle jego rząd zrobił dla rolników bo te ieniążki się nam należą, dla mnie wspomniany Lepper był lepszym ministrem przynajmniej dbał o nasze a PSL, co zrobił nic z każdemu du.y da aby być przy władzy, mamy szanse jak nigdy, Grecja wybrała i cała europa sra w gacie, bo mają rację nie oni zrobili kryzys a beczą, tak samo nie nasza wina z embargierm a beczymy my,

Może masz amnezję więc Ci przypomnę parę faktów: Lepper był ministrem rolnictwa przez rok (w tym czasie był nawet na chwilę zdymisjonowany), jedynym jego sukcesem było doprowadzenie do przedwczesnych wyborów w których dostał tylko 8 tys głosów a Samoobrona nie weszła do sejmu, także to jest wystarczające świadectwo jak dobrym był ministrem. Te "zielone gnomy z PSL" doprowadziły w 2008r do odblokowania Rosyjskiego rynku na polskie produkty spożywcze. Tylko PSL i SLD sceptycznie podchodziły do tego co się dzieje na Ukrainie i naszego zaangażowania w ten konflikt. Za to Kaczyński do którego jest Ci blisko macha szabelką i robił sobie zdjęcia z ukraińskimi nacjonalistami ze swobody... Tyle w kwesti polityki. Czesi blokują naszą żywność, za to u nas Zetor od lat jest jedną z najczęściej kupowanych marek ciągników. Duńczycy zalewają nas tanią wieprzowiną a pollscy rolnicy na potęgę kupują od nich prosiaki a należąca do duńskich rolników rzeźnia z podlasia jest chyba najbardziej rozpoznawalną marką wędliniarską w Polsce. Po wprowadzeniu rosyjskiego embarga, supermarkety wprowadziły ceny dunpingowe na polskie produkty żywnościowe i teraz pytanie gdzie polscy rolnicy robią najchętniej zakupy? Takich przykładów są dziesiątki (nawozy, ŚOR itd.) Zacznijmy najpierw wymagać od siebie, nie dajmy sobą manipulować,  Jak się coś nie opłaca to trzeba to rzucić a nie się męczyć i zadłużać...

Edytowany przez lukejro, 02 luty 2015 - 15:03.

#308 Share d___b

d___b

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 114 postów

Napisany 02 luty 2015 - 16:51

STRAJKI ROLNIKOW
Witam Francuzi to jednak maja jaja nie to co my

Bez przesady podczas II wojny światowej się nie wykazali a Polacy za to tak.
W Polsce chuliganów nie brakuje  :) Przykład co roku:

http://www.tvn24.pl/...w-warszawie,388

8bdb4a7a95566.jpg

#309 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 02 luty 2015 - 17:32

STRAJKI ROLNIKOW

Posłuchajcie Izdebskiego. Akcent podobny jak u Leppera.

#310 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 761 postów

Napisany 02 luty 2015 - 17:33

STRAJKI ROLNIKOW

Niestety tak to u nas już jest, że rozsądnie i pokojowo nic się nie uzyska. Jedynym argumentem są protesty, im bardziej masowe tym lepiej. Nigdy jednak nie poprę blokad dróg i uprzykrzania życia ludziom, którzy na decyzje Rządu nie mają najmniejszego wpływu, a sami nie są w lepszej sytuacji od nas. Jeśli blokować, to tych którzy nam szkodzą. Skoro pośrednik dostaje w rzeźni lepszą cenę za bydło niż hodowca, to dla mnie znaczy, że się dogadali na moją szkodę. I jeśli przez tydzień nic tam nie wjedzie, ani nie wyjedzie, to pewnie dojdą do wniosku, że takie dogadywanie, to kiepski pomysł. Podobnie z młynami i paszarniami, które sprowadzają ziarno z zagranicy. Rząd im nie zabroni. MY TAK!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#311 Share rolnik6666

rolnik6666

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 02 luty 2015 - 17:55

STRAJKI ROLNIKOW

http://www.money.pl/...,0,1703872.html

Jak to czytam to po prostu jest mi żal osoby która to pisała. Brak pojęcia o rolniku. Nie zna go i tylko na zdjęciu go widziała. No może faktycznie dostaliśmy tyle kasy ale niech zobaczą na nasze ręce naszą prawdziwą pracowitość i systematyczność. Jeśli coś ludziom nie pasuje niech idą na wieś. Ktoś zabrania!

#312 Share ursonagriculture

ursonagriculture

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 02 luty 2015 - 18:00

STRAJKI ROLNIKOW

jestem z okolicy zdan i wiem o izdepskim ze to oszukaniec ale to sie nie liczy teraz bo widać że chce dobrze i jest stanowczy w swoich działaniach i popieram go . 

#313 Share grzesiek88

grzesiek88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko dookoła tego tematu:)

Napisany 02 luty 2015 - 18:13

STRAJKI ROLNIKOW

no no i "nasze zboża" też promuje :D  widziałem transparent wtle :D  ale mniejsza o to teraz trzeba stanąć ponad podziałami i walczyć we wspólnym interesie

#314 Share karolci13

karolci13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 345 postów

Napisany 02 luty 2015 - 18:28

STRAJKI ROLNIKOW Czy w Wielkopolsce poza Kaliszem coś się szykuje?

#315 Share krzysztofcvb

krzysztofcvb

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 02 luty 2015 - 18:29

STRAJKI ROLNIKOW

Ciekawe czemu PSL nie zajął się sprawą wyrówna dopłat dla rolników jak długo jeszcze mamy dostawać 2 razy mniej od szwaba czy francuza czy my jesteśmy gorsi wygląda że tak. Ile lat już jesteśmy w eu a dostajemy ochłapy. Choć mówią pieniądze to nie wszystko bez nich nic nie da się zrobić. Proponuje budować orliki, stadiony z zamykanym dachem na polach bo lepiej inwestować w sport niż w rolnictwo.

Nawozy drogie paliwo też choć teraz potaniało a podatek za ziemie zmalał raptem o 2 zł nie w porównaniu do zboża, nie wspomnę o prądzie. 

Co do dzików to już nie mam cierpliwość zorały mi częściowo w ostatnim tygodniu dwie łąki. Ciekawe ile dostane odszkodowania?  :( 

3 lata temu zaorały 1.5 hektara ququrydzy to dostałem 600zł śmieszna kwota :P 

MASSEY FERGUSON 590
URSUS C330 M

#316 Share adam1235

adam1235

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 02 luty 2015 - 18:50

STRAJKI ROLNIKOW

WITAM ktoś wie czy w łodzkim bedzie jakiś strajk?

#317 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 02 luty 2015 - 18:51

STRAJKI ROLNIKOW

lukejro witam przedstawiciela klasy zrzeszonej do zielonych ludków. Kolego za koalicji tego rządu zostały wyprzedane cukrownie niemcowi albo zostały zlikwidowane więc tobie polecam się dokształcić a nie mnie:) A dwa tak wielka i piękna jedność tylko nie oszukujmy się jak jest z nami zawiść i tyle jeden drugiego by w wiaderku utopił. Wy mówicie strajki i w ogóle, ok zgodze się ale czekajcie do wyborów teraz dadzą coś a po wyborach zapomną, a i wspominałem nie zachęcam do głosowania na która kolwiek partie nie, ale zróbmy wszystko aby tą koalicję odsunąć bo nie będzie nic z tego, będa dalej robić jak robia

#318 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 02 luty 2015 - 18:59

STRAJKI ROLNIKOW

Nareszcie Sawicki zaczyna podejmowac jakies decyzje dziki w Podlaskim do wycięcia :D

Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

#319 Share lukbud

lukbud

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 02 luty 2015 - 19:20

STRAJKI ROLNIKOW

Witam wybieram sie do lublina. Szlak mnie trafia jak niemcy francuzi i duńczycy dogadują się z ruskim, a my!? Gówno a nie wspólna Unia! To ja pier... taką niewolę. Zauważcie jak Niemcy wszędzie gdzieś kombinują na swoją mogiłę. 

Ps. niestety z psl to prawda, mieli szansę pokazać honor ale koryto ich wciągneło i to banda sprzedawczyków. Chociaż by nie traktowanie poważnie wyborów prezydenckich.

Edytowany przez lukbud, 02 luty 2015 - 19:24.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#320 Share tespis17

tespis17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 02 luty 2015 - 19:49

STRAJKI ROLNIKOW

Nareszcie Sawicki zaczyna podejmowac jakies decyzje dziki w Podlaskim do wycięcia :D

Od słów do czynów to jeszcze daleko a mówić to można bardzo dużo.