marcianjargit

STRAJKI ROLNIKOW

Polecane posty

Rolnik1973    15255

Już rząd działa, urząd bada zmowę cenową, zaraz będzie dobrze. Nie ma co pokazywać traktorów bo zaraz komornik upatrzy jakiego na lawecie wywieźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Kusza, zadałem pytanie i czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie ma co pokazywać traktorów bo zaraz komornik upatrzy jakiego na lawecie wywieźć.

Niby żarty, ale w sumie to tak prawie działa, upatrzy sobie i już jest jego. Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys13    40

wiadomo może jak się skończyła sprawa tego ciągnika  co mu Belarusa  zabrali z gospodarstwa  ?? było w Sprawie dla reportera 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

sam się zastanawiam czy nie zacząć organizować jakichś blokad, bo to, co się dzieje woła o pomstę do nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lewy410    15

Rolnicy już wychodzą na drogi z powodu niskich cen i braku dopłat i będzie jeszcze więcej blokad poczytajcie agroFakt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Co w tym dziwnego? Próba uzyskania społecznego poparcia polegająca na utrudnianiu życia społeczeństwu musi się tak skończyć. 

Jaki wpływ na rozwiązanie problemów rolników ma stojąca godzinami w korku pani Kowalska (księgowa), czy też pan Nowak (sędzia)? Zero!

No, ale pan Nowak (osoba złośliwa z natury) ma szansę się odegrać i to robi. W świetle prawa.

Może pora na znalezienie innych sposobów na zwrócenie uwagi na to, co się w naszym rolnictwie dzieje, zamiast dowalać tym, którzy mogą nas poprzeć.

 

PS. Nazwiska zmienione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

taka nasza demokracja,francuzi mogą protestować z gnojówką pod ministerstwem, u nas po,psl zamykają i jeszcze media jadą ,a Sawicki wyzywa od frajerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj