marcianjargit

STRAJKI ROLNIKOW

Polecane posty

kolo19    1

A kiedy południe?? jakis temat cen warzyw będzie poruszany u was?zróbcie im tam sajgon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom61    11

A dokładniej gdzie odbędzie się strajk w Wielkopolsce? Trzeba nimi potrząść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam radę , na protesty lub blokady zabierzmy ,,skromniejsze'' ciągniki .Miastowi nie wiedzę że te ,,wypasione'' maszyny w większości są kupione na  kredyt i są własnością banków ( nie Polskich ) .


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    60

dokładnie strajkowac aby strajkować....

co chcecie osiągnąć tymi strajkami?

w czym wam źle?

 

bo rozumiem strajkować aby UE zachowała solidaryzm względem exporty towarów do rosji a nie że każdy kraj oddzielnie sie dogaduje z rosją czy im wolno exportować czy też nie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

strajkować czy jeździć na pokazy maszyn żeby mieszczuchów denerwować oto jak protestują  we Francji bo oni mają większe dopłaty i nie dają się w h--a robić 

www.youtube.com/watch?v=qn33vH4RF9I

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek8505    1

Ludzie zacznijmy walczyc o swoje jak inne branze. Nie jedzmy tam nowymi traktorami tylko idzmy piechota. Bo potem jak miasto zobaczy te traktory to powie czego oni szukaja skoro maja takie maszyny. Strajkujmy przeciwko niskim cena swin mleka warzyw. Wczoraj straajkowali przeciwko sprzedarzy ziemi obcokrajowca po maju2016 roku. Zapewniam was ze sami ta ziemie oddacie jak dalej beda takie ceny naszych towarów. Rzad nic dla nas nie robi. Minister mydli oczy rolnikow miliardami na PROW 2014-2020. a tym co wazne sie nie zajmie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plagrafi    23

strajkować czy jeździć na pokazy maszyn żeby mieszczuchów denerwować oto jak protestują  we Francji bo oni mają większe dopłaty i nie dają się w h--a robić 

www.youtube.com/watch?v=qn33vH4RF9I

 

Taki strajk to ja rozumiem tylko trzeba jeszcze miec jasno sprecyzowane zadania bo strajk pod tytulem "strajkujemy bo jest zle" jest skazany na porazke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj