Polecane posty

maciejo360    27

dzieki za odp i mam jeszcze jedno pyt jak lepiej jedno poidlo na 1 sztuke bydla czy dwie

1 poidło na 2 sztuki wystarczy ;) tylko kupuj poidła głębokie, takie jakie Ci podałem wcześniej w linku

 

@ soltys13 i co z tego że Ty masz takie?To znaczy że teraz każdy ma kupić takie jakie Ty masz?

Poza tym mowa tu o bydle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys13    40

są też modele do bydła   nie mówię że kazdy musi  mieć takie  ale wiem  już   z  własnego doświadczenia    miałem taki sam problem jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PiotrekMTZ
      W moim C-330 jest problem typu:jak naleje wode do chłodnicy i odpale ciągnik,w pewnym momęcie wyrzuca wode z chłodnicy.Myślałem że to uszczelka pod głowicą,ale niestety nie
      Prosze o jakieś podpowiedzi
    • Przez domguralesku
      Witam serdecznie.
      Mój problem z moja 30 jest następujący prawdopodobnie została woda w bloku nie została spuszczona, jedynie z chłodnicy
      Pytanie moje jest takie czy mimo tego ze nie było stanu wody blok mógł pęknąć?
      tak myśląc na chłopski rozum nie powinien ponieważ woda podczas zamarzania i rozpierania bloku będzie rozprężać się tam gdzie ma lżej wiec nie wiem czy trafne jest moje rozmyślanie?
    • Przez bocecek087
      witam
       jak w temacie , jak uważacie jaka forma zakwaszacza jest lepsza?
      i co stosujecie 
       
    • Przez Agrar
      Witam was Agrofowicze 
       
      Mam do was pytanie odnośnie w jakich miejscach najlepiej jest zrobić wykucia na wodę w dojarce ? ponieważ chce przenieść na początek dojarkę do innego pomieszczenia które aktualnie jest warsztatem a następnie po remoncie samej obory/przebudowy stanowisk w wzdłuż chce zamontować dojarkę rurociągową firmy euromilk na 4 aparaty dlatego potrzebne są mi informacje w jakich miejscach wyciągnąć wodę by po roku niepotrzebnie tłuc świeżo położonych płytek. 
      W załączniku zamieściłem zdjęcie ściany na której ma być zamontowana cała aparatura, dodam że z lewej strony obok okna będą wykute drzwi do obory a szerokość ściany jest 4,35 metra.
       
      ​Z GÓRY DZIĘKUJE ZA WSZYSTKIE ODPOWIEDZI!!!
      Pozdrawiam 

    • Przez michal70920
      Mam takiw pytanie bo mam zamiar zakladac dojarke przewodowa i pobierac ciepla wode do mycia z bojlera to duzy koszt i mam 3 opcje zastepcze
      1 zalozenie odzysku ciepla do swojego zbiornika (650) z czasem moze byc za maly.
      2 kupienie uzywanego zbiornika 1000l z odzyskiem.
      3 przeprowadzenie cieplej wody z domu za pomoca rury o malej srednicy.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj