Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ursus C-330 - sprzedam

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share lukasz222

lukasz222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1655 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, hodowla bydła mięsnego

Napisany 20 styczeń 2015 - 16:01

Ursus C-330 - sprzedam

Jak w temacie, sprzedam Ursusa C-330, zarejestrowany, opłacony. Więcej info: http://olx.pl/oferta...57-ID8zVmn.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ursus C-330 - sprzedam Dzisiaj, 23:31
  •  

#2 Share stg

stg

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 629 postów
  • Zainteresowania:Hodowla królików, handel, remontowanie i budowa maszyn rolniczych, historia

Napisany 20 styczeń 2015 - 16:28

Ursus C-330 - sprzedam

To jest chyba 28 co?

#3 Share lukasz222

lukasz222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1655 postów

Napisany 20 styczeń 2015 - 17:21

Ursus C-330 - sprzedam

Tak jak napisane w ogłoszeniu - z podzespołów 328 została tylko skrzynia i tylny most, silnik i zwolnice to 30tka

#4 Share stg

stg

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 629 postów
  • Zainteresowania:Hodowla królików, handel, remontowanie i budowa maszyn rolniczych, historia

Napisany 21 styczeń 2015 - 15:36

Ursus C-330 - sprzedam

To w tytule tez napisz że 328 a nie 330.I nie pisz "tak jak w temacie c 330" tylko jak już to 328/330 bo jak wpisuje c 330 to nie chce kupić c 328, a patrząc po tytule twojego ogłoszenia to polecasz się z c 330 a masz c 328 i tak robi dużo ludzi, a niektórzy nawet nie piszą że to mieszanka typu oś od c330 a reszta 328 tylko od razu piszą że c 330, a kto się zna w temacie albo chce kupić c 330 to wie że gdy założysz oś od 330 i dorobisz zaczep dolny to i tak to będzie c328 albo ewentualnie 328/330

#5 Share lukasz222

lukasz222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1655 postów

Napisany 21 styczeń 2015 - 15:48

Ursus C-330 - sprzedam

Kto się zna w temacie, to wie, że liczy się silnik, bo sprzęgło, skrzynia i tylny most w 328 i 330 nie różnią się niczym, poza tym, że pompa hydrauliczna w 28 nie ciągnie syfu ze skrzyni. no i nie ma mocowań do zaczepu polowego. Z tym, że ja niczego do ukrycia nie mam, wszystko jest czarno na białym napisane w ogłoszeniu, a nawet jak Ci się nie chce czytać, to na masce są naklejki z 328, więc po co cały referat? :lol:

#6 Share stg

stg

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 629 postów

Napisany 21 styczeń 2015 - 16:11

Ursus C-330 - sprzedam

Czyli i tak nie wiesz o co chodzi, jak wpisuje na olx że szukam c 330 i patrze po kolei to twoje ogłoszenie też zobaczę, a po co mam na nie patrzeć jak nie chcę kupić c328 ani c325 tylko c 330

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share lukasz222

lukasz222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1655 postów

Napisany 21 styczeń 2015 - 16:14

Ursus C-330 - sprzedam

Ja wiem, nie wiem czy Ty wiesz. Może wskaż mi różnice między tym czego szukasz, a tym co ja sprzedaję, oprócz tego nieszczęsnego zaczepu, który przez tyle lat pracy u mnie nie był najmniejszym problemem.

#8 Share stg

stg

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 629 postów

Napisany 21 styczeń 2015 - 16:43

Ursus C-330 - sprzedam

Bez zaczepu to moje sprzęty takie jak cyklop, rozrzutnik, beczkowóz i prasa będą stały bezczynnie, a ja będę zmuszony wynajmować sąsiadów albo będę musiał kupić inny dodatkowy ciągnik :)

Kolejna różnica to że masz tylko 1 wyjście hydrauliczne, jak masz układ hydrauliczny od c328 to ma mniej wydajną pompę i ogólnie wszystkie części są o starsze niż w c 330 , a części do c 330 są łatwiej dostępne niż do 328

#9 Share lukasz222

lukasz222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1655 postów

Napisany 21 styczeń 2015 - 16:53

Ursus C-330 - sprzedam

O i tu Cie zaskoczę, bo ten ciapek głównie jeździł z rozrzutnikiem, beczkowozem czy przyczepą jednoosiową, jeden sezon przepracował tez z prasą ;)  mam do niego specjalne listwy usztywniające podnośnik, a gwarantuję Ci, że zaczepianie na belkę jest dużo bardziej ergonomiczne niż na zaczep polowy, z jakim mam do czynienia w Mce. Dobrze, że przypomniałeś, miałem o tym wspomnieć w ogłoszeniu
Nie wiem czy kiedyś już pompa nie była zmieniona na tę z 30tek, bo bez problemu pasuje, tak samo jak wszystkie inne części do skrzyni i tylnego mostu. Różnica w częściach między modelami jest w silniku, więc bez obaw, że zostajesz na lodzie, bo nie ma jak naprawić

#10 Share stg

stg

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 629 postów

Napisany 21 styczeń 2015 - 17:41

Ursus C-330 - sprzedam

Tata miał dawno temu 28 ale już kawał czasu temu była sprzedana, teraz planuję kupić c330 bo nowszy, ma normalny zaczep i nie trzeba nic dorabiać, czy wozić na podnośniku, a po za tym za 12,500 to jest pełno oryginalnych c 330

#11 Share lukasz222

lukasz222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1655 postów

Napisany 21 styczeń 2015 - 18:10

Ursus C-330 - sprzedam

Adnotacja "do negocjacji" do czegoś zobowiązuje, a cena zależy tez od okolicy, 30tka nie zawsze ma zaczep i nie zawsze jest jakoś specjalnie nowsza ;)  wszystko rozbija się o indywidualne przypadki, ja nikogo nie zmuszam, tylko proponuję/oferuję. Życzę powodzenia w zakupie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share IMATEUSZI

IMATEUSZI

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 03 luty 2015 - 00:01

Ursus C-330 - sprzedam

Po prostu należy nazywać rzeczy po imieniu.. ;) ciekawe jak ma wbite w dowodzie ? C-330 czy C-328.. ja też jestem tego zdania że nie ważne jakie by były przeróbki w ciągniku robione w ogłoszeniu powinno pisać że to C-328 "doiwestowana" . Sory ale to tak jakby przerobić babe na chłopa i powiedzieć że to chłop :D