RafaSadowski

jaki ciągnik 135-140 km

Polecane posty

Wtam jestem zainteresowany kupnem używanego  ciągnika  o mocy ok 140 km dodam że ma pracować z pługiem, agregatem 4m , gruberem  no i oczywiście w transporcie   :D  Nie wiem na jaką markę się zdecydować oglądałem kilka :

                                 

 

New holland t 6070   http://olx.pl/oferta/new-holland-t6070-CID757-ID8gRdt.html#2edbd9d7ec

 

 

Case mx 135     http://olx.pl/oferta/case-mx-135-tuz-tls-CID757-ID4Vt69.html 

 

Jestem zainteresowany jak z awaryjnością częściami itp .   

 

czekam na inne propozycje pozdro :D

 

Edytowano przez RafaSadowski

Pomogłem wciśnij strzałkę obok   :rolleyes:

Mój kanał na YT

www.youtube.com/Rolniczy Team z Podlasia

Oglądaj Komentuj Subskrybuj aby być na bieżąco   B) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie  jestem zwolennikiem fendt ze względu na ich cenę  ale dzięki dodam że traktor chciałbym aby byl nie starszy jak 10 lat 

Edytowano przez RafaSadowski

Pomogłem wciśnij strzałkę obok   :rolleyes:

Mój kanał na YT

www.youtube.com/Rolniczy Team z Podlasia

Oglądaj Komentuj Subskrybuj aby być na bieżąco   B) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABRYS1997    324

case maxxum 140 multicontroller, naprawdę mogę go polecić do transportu, w polu nie miałem okazji robić ale w prasie radzi sobie znakomicie :) awari nie ma dużych, po 7200 h muszę naprawić zwrotnice ale to tylko przez to ze ona nie ma smarowania bo jest tam czujnik skretu a mój ciągnik 24/7 pracuje w turze i t są duże obciążenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 widziałem kilka takich modeli new holland  ale nie wiem jak z awaryjnością i częściami 

John deere nie  jestem przekonany u nas we wsi mówią że są dość awaryjne  co do case  wiem że multicontroler    ma dość dużo elekroniki a chciałby żeby aż tyle jej nie było :D co do mocy to tak dużej nie potrzebuje wystarczy 140 max :P

 

 

Edytowano przez RafaSadowski

Pomogłem wciśnij strzałkę obok   :rolleyes:

Mój kanał na YT

www.youtube.com/Rolniczy Team z Podlasia

Oglądaj Komentuj Subskrybuj aby być na bieżąco   B) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomogłem wciśnij strzałkę obok   :rolleyes:

Mój kanał na YT

www.youtube.com/Rolniczy Team z Podlasia

Oglądaj Komentuj Subskrybuj aby być na bieżąco   B) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Case MX. Mam mx 135 i jeśli miałbym szukać ciągnika kupił bym jeszcze raz. Spalanie w "normie" mocy nie brakuje a nawet jest spory zapas nieraz jest uczucie że ma więcej niż 140 km. Ciężkie bydle do ciężkiej pracy, Bardzo wytrzymały silnik ponad 15tyś h wytrzymują, skrzynia też wytrzymałą choć troche szarpie. remont powershifta to max 1500zł ze swoją robocizną. 

 

Zapomniałem dodać że MX i maxxum to dwa inne ciągniki z pierwszego linka jest mx a z drugiego maxxum. Mx produkowano do 2002 roku.

Edytowano przez Ziel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

MX to maxxum tak przynajmniej u mnie piszę na MX 150 Maxxum z 2001 r. http://otomoto.pl/case-mx-150-A429281.html  na zdjęciu ładnie napis widać.

Ale to fakt co do mocy,  jak porównuję inne ciągniki pracujące koło mnie z mniejszymi maszynami, to ja je spokojnie mijam i to ładnie, akurat NH 155 prawie nowe koło mnie robiły z mniejszym pługiem a drugi z  mniejszym gruberem, to nie mieli żadnych szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem że to maxxum :D ale mi aż 150 km nie trzeba bo mam ciągnik 110 km nie chce żebyło że 110 za mały a 150 za duży i spali więcej a 135 - 140 będzie ok 

 


Pomogłem wciśnij strzałkę obok   :rolleyes:

Mój kanał na YT

www.youtube.com/Rolniczy Team z Podlasia

Oglądaj Komentuj Subskrybuj aby być na bieżąco   B) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobcat2250    382

Claas , tylko wybrałbym modele z jeszcze starszej serii 600 , no np. 697 ATZ :)

No i tak raczej nie ma co Ci polecać ciągnika 4 cylindrowego, tylko teraz coś porządnego to nwm. co jeszcze, może Deutz Agrotron M625?

McCormick G145 Max?

O ! Wiem! Prostszy, mocny, ciężki zawodnik to będzie Same Laser 140 :) to bydle już ciężko okiełznać :P Silnik nie wyżyłowany, zazwyczaj w szerokich kapciach szły, dobrą ma widoczność i cena do przyjęcia ;)


Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobruchowskiYT    182

polecam NH T6070 super ciagnik posiadam takiego awaryjność zerowa, spalanie w normie, zwrotny w bogatym wyposarzeniu. Polecam ten traktorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Młodyoporowiec
      .
    • Przez Tomtu
      Na początek pragnę się przywitać z forumowiczami.
      Ale do rzeczy interesuje mnie wasza opinia jaki ciągnik może chociaż na początek ile koni powinien mieć waszym zdaniem główny ciągnik na 150 ha:
      Będzie współpracował z: pługiem obrotowym (ma być dobrany do ciągnika 4 lub 5 skib + wał)
      agregat siewny Amazone RPD 301
      duże przyczepy 10t 14t
       
      wydaje mi się ze coś w granicach 160KM tylko czy tyle wystarczy na pług 5 skib plus wał na przedni tuz a może odpuścić sobie 5 skib i skupić się na porządnej 4
    • Przez massey12
      chce nowy ciągnik jakis lepszy niz 1614 najlepiej jakis zachodni
    • Przez Insens88
      Witam wszystkich!
      Odziedziczyłem małe gospodarstwo sadownicze z sprzętem. Sprzęty stare tj. Ursus C360, opryskiwacz sadowniczy na kołach, opryskiwacz sadowniczy zawieszany, rozrzutnik nawozów, rozdrabniacz (rotosan), platformę sadowniczą hydrauliczną.
      Jako, że ciągnik jest już bardzo stary - chyba 1968 rok - chciałbym zakupić dodatkowy ciągnik, który podoła wyżej wymienionym sprzętom i da radę to zrobić na 2 ha sadów.
      Polecacie coś konkretnego?
      Pozdrawiam.
       
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj