Pietras892

Sprzedam Rozsiewacz nawozu lely 2200l

Polecane posty

Pietras892    945

Sprzedam rozsiewacz Lely Centerliner SL

2200l dwu talerzowy

wysiew do 36m.

hydrauliczne zastawianie i regulacja poziomu

rok produkcji 2001

nie wypracowany w dobrym stanie

nie malowany

nie używany w polsce

cena 6300zł do niewielkiej negocjacji

 

 

 


 

Edytowano przez Pietras892

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez napaleniec93
      Posiada ktos rozsiewacz lely 3000. Znalazłem na olx w dość atrakcyjnej cenie co jest zastanawiające. Może macie jakieś opinie
      https://www.olx.pl/i2/oferta/rozsiewacz-lely-3000-CID757-IDrND9P.html#:7d907d7b02
    • Przez rolnik_na_renowce
      Mam do sprzedanie rozsiewacz do nawozów, rozrzut 15m w skrzynię spokojnie 600kg saletry wchodzi, rozsiewacz jest szczelny , dodaję do niego wałek odbioru mocy cena 1800zl okolice lublina nr 79301198
    • Przez Chrostek
      Siema nie wiem jak zdjąć koła zębate z 13 wałka w belarce lely rp 245 , chce je zdjąć ponieważ chce się dostać do smarowniczki (kabel sie przetarł a żeby go wymienić musze sie dostać do smarowniczki).



    • Przez pixel44
      Witam. Niedawno kupiłem siewnik LELY Sematan Nodet Gougis 300 i mój problem polega na tym że nie wiem jaką ilość wysiewu ustawić dla poszczególnych zbóż. Nie ma żadnej tabeli z wysiewem ani nic podobnego. 
      Jeżeli ktoś miał styczność z takim siewnikiem lub posiada jakieś tabele, zdjecia tabel lub cokolwiek według czego mógłbym ustawić siewnik to proszę o pomoc. 
      Za wszelkie rady z góry dziekuje. 
    • Przez zyz1o
      Siemka wiecie moze jak przerobic ta przeyczepe zeby mozna byla ja wyladowywac bez tylnich walkow. Walki juz wyciagnelem i teraz zastanawiam jak to zrobic , moze ma ktos taka przyczepe bez walkow wyladowczych a moze znacie jakiegos szpeca co by to zrobil wydaje  mi sie ze powinno to dzialac bez duzych przerobek bo przeciez walki wyladowcze to dodatkowa opcja 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj