Skocz do zawartości

Zdjęcie

PILNE!

24 odpowiedzi na ten temat

#21 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 06 luty 2008 - 18:34

PILNE! szczerze to jak 60tysi to lepij kupić nową proxime i na raszte brał kredyt albo jakiegos zetora np z serii 95 za ta kase dostaniesz ładnego albo 914, nie wiem co ci potrzeba ale do tego konkretnego podchodził bym z rezerwą pozdro
kujawy to jes to!!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
PILNE! Dzisiaj, 13:29
  •  

#22 Share longerbycz

longerbycz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów

Napisany 07 luty 2008 - 09:03

PILNE!

szczerze to jak 60tysi to lepij kupić nową proxime i na raszte brał kredyt albo jakiegos zetora np z serii 95 za ta kase dostaniesz ładnego albo 914, nie wiem co ci potrzeba ale do tego konkretnego podchodził bym z rezerwą pozdro

no nad nową proximą się jeszcze mocno zastanawiam, ursusa nie kupię ale chyba najchetniej to bym kupił takiego zetorka 7341 z niewielkim przebiegiem miałem na oku takiego za 65 tys ale ktoś mnie wyprzedził i żałuję chyba że już braknie tych ładniejszych zetorów bo jak tak jeżdże za ogłoszeniami to coraz więcej takich po 50 tys zł jest i maja poskręcane liczniki a takiego około 70 tys i ładnego to coraz trudniej

#23 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 07 luty 2008 - 09:08

PILNE! To gościu niezly może to zetor z 80-90 lat ktory by kosztował 30tyś a on se za niego weźmie 60tyś hehe
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share igorass

igorass

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 482 postów

Napisany 07 luty 2008 - 13:46

PILNE! Nawet jeśli ten Zetor był z 80-90 lat ( wydaje mi się że jest to 7745) to i tak gość musiał zainwestować w kabinę i maskę a może także w opony więc wyszło go to drożej niż 30 tyś.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 07 luty 2008 - 22:55