Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak to jest z tą gwarancją w belarusach?

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 05 luty 2008 - 08:51

Jak to jest z tą gwarancją w belarusach? http://www.apra.pl/r...rpt_00802_2.htm w birawicie i pronarze ceny są wysokie, (te z pronaru mają czeskie pompy paliwowe) ale jak ten z pronaru jest niecałe 10 tyś w tym wyposarzeniu co 82Sa tańszy od pronara to już wole pronara, dlatego pytam jak wygląda serwis tych belarusów z alegro z firm które jednak mają dużo niższe ceny?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak to jest z tą gwarancją w belarusach? Dzisiaj, 19:57
  •  

#2 Share fobos

fobos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 05 luty 2008 - 09:26

Jak to jest z tą gwarancją w belarusach? To już zależy głównie od kupującego w jaki sposób i co zawrze w umowie kupna ciągnika, nie wiem jak inni dealerzy załatwiają dokładne sprawę gwarancji ponieważ z nimi się nie dogadywałem za to ze swoim zawarłem umowę, iż w razie kosztownej awarii(5% wartości ciągnika) spowodowanej ewidentną wadą produktu on gwarantuje mi usunięcie usterki. Obecnie ten człowiek który przywiózł mi ciągnik sprowadził w ciągu niecałych dwóch lat około 300 ciągników z fabryki mtz i z tego co wiem bo to mój znajomy w śród tych 300stu tylko do tej pory trafiły sie 4 felerne modele... wiadomo ideałów nie ma, ale wydaje mi się ze jest to wynik który nie jeden dealer pronara czy zetora chciałby osiągnąć B)

#3 Share MarcinBelarus

MarcinBelarus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja. <br /><br />Zapraszam wszystkich uzytkowników z okolic Włocławka, torunia, Brodnicy i okolic na prv ! ;)

Napisany 07 luty 2008 - 22:56

Jak to jest z tą gwarancją w belarusach? A tak atakowali mnie jak kupiłem Belarusa że zrobiłem błąd, teraz śmieje sie z tych co kupili Zetory i wymieniają pokolei wtryski i innego badziewia! :D Hah!
Technika Rolnicza! (.pl)

#4 Share radson

radson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne rolnictwo,motoryzacja,sport

Napisany 07 luty 2008 - 23:05

Jak to jest z tą gwarancją w belarusach? My mamy Zetora i praktycznie bezawaryjny sprzęt ,wsiadać i jechać.Kolega z klasy ma nowego Belarusa 90km na zwykłym przednim moście i go sobie chwali .

#5 Share sajan

sajan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 04 maj 2008 - 20:53

Jak to jest z tą gwarancją w belarusach?

http://www.apra.pl/r...rpt_00802_2.htm w birawicie i pronarze ceny są wysokie, (te z pronaru mają czeskie pompy paliwowe) ale jak ten z pronaru jest niecałe 10 tyś w tym wyposarzeniu co 82Sa tańszy od pronara to już wole pronara, dlatego pytam jak wygląda serwis tych belarusów z alegro z firm które jednak mają dużo niższe ceny?

JA mam 820 z 2008r. ze stozkowym napedem, skrzynia niezsynchronizowaną, maska metalowa kupilem w Birawicie za 61tys. w tym gwarancja, szukalem na allegro i w innych firmach to naprawde wielkiej różnicy nie ma w cenach. w cenie zakupu roczna gwarancja prowadzona przez sprzedawcę. Przeglądy po 30mtg kolejny po 125 nastepny po <chyba>250-płacisz za oleje, filtry+ dojazd pracownika do miejsca garazowania okolo 1-1,50zł za km. Do 820 okolo 850 zł za oleje i filtry + robocizna okolo 400 zł + dojazd- zawsze można coś wynegocjować.
Życzę udanego zakupu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Cihu

Cihu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1037 postów

Napisany 04 maj 2008 - 22:37

Jak to jest z tą gwarancją w belarusach? dzwon do pronaru... podobno nie ma wielkiej róznicy w cenach traktorów. Podobno bo nie dzwonilem ale tak poinformował mnie jeden z naszych kolegów z forum. Podono w pronarze za belausa 920 w ful opcji zaplacil 82 tysie plastik maska... pewno jakies upusty za gotóweczke ale ogolnie radze zadzwonic do pronara najpierw. No i gwarancja to kuszaca sprawa.

#7 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 13 grudzień 2009 - 14:26

Jak to jest z tą gwarancją w belarusach? Odgrzebuję temat bo ciekaw jestem ile wynosi gwarancja w ciągnikach belarus.
Sprzedawcy po allegro i swoich stronach piszą że 12, 18 i 24 miesiące.
Jak to jest u was panowie? Ile tej gwarancji jest i co jej podlega? Wliczona była w cenę czy za dopłatą. Ile wynosi ona na belarusa z PRONARU, birawitu czy firmy grand lub innych sprzedawców?
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#8 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 13 grudzień 2009 - 16:46

Jak to jest z tą gwarancją w belarusach? ja kupiłem bez gwarancji 8 lat temu i gościu powiedział, ze jakby coś powaznego było to naprawi za darmo, a cena nizsza byla bez gwarancji
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#9 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 17:59

Jak to jest z tą gwarancją w belarusach? Na gwarancje słowna nie ma co liczyć. Siądzie Ci cos i koleś sie wyprze ze nic nie ma na papierku to za darmo robić nie będzie. I sam jestem ciekaw jaka jest różnica cenowa z pronaru i innych firm. Jak ktoś coś się dowie to pisac:)
Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share zales

zales

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 18:17

Jak to jest z tą gwarancją w belarusach? Jak kupywałem MTZ (oryginał) nico ponad miesiac temu, to za gwarancję na rok trzeba było dopłacić ok 2tys zl. W trakcie tej gwarancji bedą 2 serwisy, a za każdy trzeba zapłacić po 2tys zł, wiec w sumie 6tys zl. Uznałem że raczej nie przytafi mi się awaria na takie koszty przez pierwszy rok użytkowania, więc zrezygnowałem z gwarancji.

Dodaj odpowiedź