grzesiuc2

Sprzedam kombajn zbożowy Sampo Rosenlew 600

Polecane posty

grzesiuc2    5

Witam

 

Sprzedam kombajn Sampo Rosenlew 600. 

Maszyna stoi do obejrzenia w miejscowości Krajanka (powiat wieruszowski, łódzkie).

Zdjecia do obejrzania - http://olx.pl/oferta/sampo-rosenlew-600-CID757-ID4Sl8H.html#373001d4ca

Kombajn w ciągłym użyciu, sprawny, dużo części oryginalnych. 

Jestem osobą prywatną, rolnikiem, maszyna pracowała u mnie na 18 ha. 

Zapraszam do obejrzenia oraz do kontaktu telefonicznego - 502378126.

Cena 28 000 brutto do negocjacji. 


Zapraszam do obejrzenia:

olx(kropka)pl/oferta/sampo-rosenlew-600-CID757-ID4Sl8H.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiuc2    5

Nie miałem styczności z bizon Sampo ale robili je na licencji firmy Sampo Rosenlew. Co do jakości to nie ma porównania z naszymi bizonami.


Zapraszam do obejrzenia:

olx(kropka)pl/oferta/sampo-rosenlew-600-CID757-ID4Sl8H.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

odpowiednikiem Bizona Sampo jest Sampo 2020/2025

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiuc2    5

nowaczek96 zapraszam do obejrzenia kombajnu na żywo, od ciebie nie całe 100 km, teraz od sieradza s8 to szybko przejedziesz. Odpowiem na wszystkie pytania, pracowałem na nim 5 sezonów więc wszystko na bieżąco wiem.


Zapraszam do obejrzenia:

olx(kropka)pl/oferta/sampo-rosenlew-600-CID757-ID4Sl8H.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez darsonspire
      Chcial bym sie cos dowiedziec o tej seri, mnie interesuje model 610 ale z mila checia zapoznam sie z opinniami na temat ogolnie tej seri 600. Jakie spalanie, awaryjnosc elektroniki i mechaniki jakie opcje warto dobrać przy zamowieniu i wogole poznam kazda opinnie posiadaczy. Dodam ze malo mnie interesuja teksty typu szwagra brat ma sasiada  ktorego kuzyn ma takiego i jest zadowolony lub nie
    • Przez aress
      Witam
      posiadam kombajny Claas dominator 85 i chcę zakupić do niego heder i mam do was takie pytanie czy wiecie może czy pasuje do 85 heder  z 105 lub z 80?  są to te same hedery?
      Wiecie może jaka jest waga hedera 4.5m tak orientacyjnie przyda mi się to gdy będę organizował transport
      Z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam
    • Przez ROBERTINHO
      Witam. Jaki kombajn zbożowy byłby dobry i sprawdził sie przy zbiorze suchego bobu?
      Kombajn najlepiej żeby miał heder w całośći 3m  a roboczej2.60-2.70 bo mam wąskie drogi dojazdowe na pole i taki byłby na styk dla mnie.
      kombajn kosiłby również kilka ha zbóż rocznie. Najlepiej gdyby to był kombajn sprawdzony już przez kogoś z was do celu omłotu suchego bobu.
    • Przez Wolf14
      Witam serdecznie Forumowiczów. Jestem przed zakupem kombajnu ziemniaczanego. Wraz z Tatą zadecydowaliśmy, że będzie to Bolko. Problem tkwi w tym, że są dwa modele tego kombajnu - "stary" i "nowy". Tu rodzi się moje pytanie. Który model wybrać?
    • Przez ADmet88
      Witam serdecznie. Chciałbym sie dowiedzieć coś więcej na temat tego bolka ze zdjęcia. Czy jest to jakaś samoróbka czy coś takiego produkowali. Jeśli ktoś posiada to jak się sprawuje w ziemniakach ewentualnie w warzywach takich jak buraczek seler? Za wszystkie odpowiedzi z gory dziekuje.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj