helus89

Sprzedam Nową sipme 1210 Classic Siatka Szerokie ogumienie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
helus89    9

Przedmiotem ogłoszenia jest fabrycznie nowa Prasa rolująca SIPMA PS1210 CLASSIC

-Szerokość podbieracza - 1800 mm
-Typ komory - łańcuchowa
-Obwiązywanie siatką
-Wymiary komory zwijania 
-Szerokość- 1200mm
-Średnica- 1200mm
-Blokada komory- hydrauliczna
-Zapotrzebowanie mocy- 55km

CENA 49000 BRUTTO
 

Zapraszam do kontaktu Telefonicznego 664160723

post-3094-0-01812400-1421173032_thumb.jpg

Edytowano przez helus89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

Jestem Pracownikiem firmy. Nie znalazłem w regulaminie przeciwwskazań do dodania ogłoszenia.

Edytowano przez helus89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

W zasadzie tak wynikało mi z ogłoszenia ale nie o to mi chodziło. Już myślałem ,że może jakiś rolnik z różnych powodów musi nową prasę sprzedać czy coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

W Ofercie firmy posiadamy PRASY, METAL-FACH, URSUS oraz inne maszyny "zielonkowe" oraz rolnicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tyle lat robią te same g*wno.. Zmienili oslony i stopkę przykrecili z drugiej strony.. Nawet na gumowe kółka w standardzie ich nie stać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

Każdy ma prawo wyrazić swoją opinie. Sprzedajemy bardzo duzo tych pras na małe i średnie gospodarstwa. Rolnicy są  zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janek82    3

witam jaka jest kolego u was cena  aparatu na siatke do prasy metal-fach z 562 moze byc na pw??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Są zwolennicy i przeciwnicy.

Macie części do sipmy? Interesowalby mnie Walek ogumowany do aparatu na siatkę do sipmy farmy II z279/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

Nowe ale mysle ze w bardzo atrakcyjnych cenach. Mamy tez atrakcyjną oferte finansowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    60

częściaminie handlujecie, a serwis chociaż macie?? a jak mi się zepsuje po gwarancji prasa zakupiona u was to gdzie mam szukać części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

Jezeli kupiłes prase u nas to jak najbardziej częsci dostaniesz oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Ale nie sprzedajemy częsci dla wszystkich tylko dla naszych klientów. Poniewaz sprzedajemy dużo pras a w cene wchodzi pierwsze uruchomienie kolejnie ciągniki przeglądy itd.... Więc nie musimy szukac dodatkowego zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiście zastanawiam się nad kupnem prasy bo moja stara się już sypie :P. ale to może w przyszłym roku lecz jednak pytam się, szukam, bo może jakieś fajne kontakty złapię :) a szukam czegoś prostego i taniego tzn wystarczy w zupełności owijanie sznurkiem, typowe bale 120/120 cm, bez dużej ilości komputeryzacji :D . macie w ofercie coś takiego ? moc ciągnika to 80 km.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

Metal Fach(walcowa)  41700 Brutto Ursus 42000brutto  Sipma (łańcuchowa) 1210 44700. Tylko nie wiem jak bedzie z ceną jak nam się zapasy skończą. A ceny chyba z jedne z lepszych na rynku. Jeżeli ktoś gdzieś widział taniej proszę o kontakt bo ja szukałem i nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż kosiarkę listwową Honda gcv 135.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem a wiadomo jakie teraz mandaty 😉


    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż przekładnie kątową na wałek Rochling.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem z wiadomo jakie teraz mandaty 😉

    • Przez slawek99
      Sprzedam sadzarkę kubełkową polską i kopaczkę elewatorową do ziemniaków, maszyny bardzo mało użytkowane, rocznie sadzone około 0,2 ha ziemniaków. Szczegóły na PW.
    • Przez Nismo
      Witam. Kupię sortownik Remprodex do 17tys. Województwo Małopolskie Świętokrzyskie Śląskie 
    • Przez geo2
      Mało używana, tylko zboże, garażowana cały rok.
      https://sprzedajemy.pl/przyczepa-pronar-pt-612-mniszkow-4-e30984-nr68469956
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj