Skocz do zawartości

Zdjęcie

Świeca płomieniowa ursus c 360

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Hubert21

Hubert21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów

Napisany 12 styczeń 2015 - 22:21

Witam Koledzy mam takie pytanie odnośnie świecy płomieniowej chciałbym  się dowiedziećjakiej wielkości jest mufka którą wspawóje się w kolektor i czy jest możliwość dokupienia samej takiej mufki bo chodzi mi o to że  mam aktualnie zdjęty kolektor ale nie chce narazie kupować świecy ale chciałbym już wspawać mufke na przyszłość żeby było już gotowe i żebym mógł założyć tylko świece

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Świeca płomieniowa ursus c 360 Dzisiaj, 18:24
  •  

#2 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 935 postów

Napisany 12 styczeń 2015 - 23:41

Według autora tego filmu gwintowana tuleja jest sprzedawana w zestawie. Spróbuj może dobrać jakąś nakrętkę i ją wspawać. Takie rozwiązania są stosowane przez osoby montujące w C360 świece żarowe od C330.

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

#3 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3186 postów

Napisany 13 styczeń 2015 - 06:07

Świeca płomieniowa ursus c 360 Trzeba wytoczyć specjalnie tulejkę. Na świecach jest gwint calowy i trudno będzie dopasować. Pasowała nakrętka z jakiegoś volvo ciężarowego, ale usunąłem stronę i Ci nie podam. Udaj się do dobrego zakładu, gdzie zakuwają przewody i tam powinni mieć calowe nakrętki itp. Temat do przeniesienia, bo już istnieje chyba taki sam.

#4 Share Hubert21

Hubert21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów

Napisany 19 styczeń 2015 - 19:58

Witam panowie jaką byście polecili świece płomieniową do c 360 chodzi mi o cały zesta co myślicie o tym    http://allegro.pl/sw...4968829274.html             czy są jakieślepsze czy nie ma żadnej rożnicy

#5 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7622 postów

Napisany 20 styczeń 2015 - 11:13

Kupiłem iskrę i wytrzymała rok. Po niej druga świeca bez nazwy za dwie dychy i chodzi już dwa lata. Chyba nie ma reguły tym bardziej że grzanie jest na oko jak się przyłożysz to przyśpieszysz zużycie każdej bez względu na jej markę.

KPK Kumurun Team

#6 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3186 postów

Napisany 20 styczeń 2015 - 13:45

Świeca płomieniowa ursus c 360 Nie wiem czemu, ale w mojej Iskra spaliła się po jednym czy dwóch użyciach. Nie wiem czy paliwo nie docierało. Zasilanie zrobiłem na zaworku zwrotnym z 3p z filtrów. Myślę, że jak zamontuję drugą to zrobię zbiorniczek nad świecą. Będę miał pewność, że paliwo zawse dotrze.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share BomV

BomV

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 03 luty 2016 - 18:47

a ja mam takie pytanie bo jak na moje oko to świeca powinna najpierw się zapalić i palić się z 3-4 sek po tym dopiero kręcimy ciągnikiem. robiąc zasilanie z pompy musimy najpierw zakręcić aby powstało ciśnienie w przewodzie i dopiero świeca odpali co mnie nie przekonuje. dlatego planuje zrobić dodatkowy zbiorniczek nad świecą tak aby grawitacyjnie mi paliwo leciało jak myślicie będzie to lepsze rozwiązanie ? zbiorniczek od płynu hamulcowego się zamontuje i gitarka 

#8 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3186 postów

Napisany 03 luty 2016 - 20:53

Świeca płomieniowa ursus c 360 Teoretycznie przy sprawnej pompie w układzie zasilania powinno być ciśnienie. Zawsze można zakręcić rozrusznikiem z jeden obrót albo pompka ręczna w ruch. Ja też kiedyś przerobię na grawitacyjny spływ. Na razie zimy słabe, wolę z grzałką pokombinować. Na yt ktoś z forum zamieścił film z działania takiego grawitacyjnego zasilania.

#9 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4013 postów

Napisany 03 luty 2016 - 21:00

Świeca płomieniowa ursus c 360 Ciśnienie miedzy pompką zasilającą a pompą wtryskową jest zawsze, inaczej byś nie zapalił silnika.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

#10 Share BomV

BomV

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 03 luty 2016 - 21:36

no dobra ale takie połączenie będę musiał robić na rurce miedzianej a nie na wężyku bo mi go zrzuci. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share jaksyl

jaksyl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisany 03 luty 2016 - 21:56

Witam  ja swoją płomieniówke podłączalem za pompką paliwową rurką miedzianą. Świecę kupowałem jedną z tańszych i działa mi już 2 lata. Końcówki z gwintami dorabiał mi tokarz. Założenie płomieniówki bardzo polecam .