Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case 785 xl pomocy

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share adrian785adrian

adrian785adrian

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 11 styczeń 2015 - 21:52

Case 785 xl pomocy

Witam. Jestem tutaj nowy na forum, stałem sie posiadaczem Case 785 xl i prosiłbym o pomoc. Mianowicie jaki olej do skrzyni( do skrzyni i do hydrauliki oddzielnie?). Jest w nim dwie pompy do wspomagania i hydrauliczna czy jedna? Gdzie znajduje się cewka od żółwia? Może ma ktoś instrukcje obsługi do niego bo niestety ciężko jest cokolwiek znaleźć o nim na Google. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case 785 xl pomocy Dzisiaj, 14:19
  •  

#2 Share PIOTREK79

PIOTREK79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 12 styczeń 2015 - 22:05

Case 785 xl pomocy

Jeśli dobrze pamietam i o ten model chodzi to pompa jest w skrzyni, siedząc w kabinie to powinna być za lewym tylnym kołem pod dzielnikiem na którym osadzony jest filtr oleju. Olej do skrzyni lej dobry nie jakieś badziewie bo nie bedzie skrzynia pracowała poprawnie . A cewka znajduje sie w skrzyni biegów jeśli masz elektryczne załaczanie dostęp do niej, to pokrywa pod skrzynią biegow zaraz pierwsza za sprzęgłem .

#3 Share adrian785adrian

adrian785adrian

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 12 styczeń 2015 - 22:11

Case 785 xl pomocy

Dziekuje bardzo. Czyli olej leje sie tam hydrauliczno-przekładniowy? I ten model posiada jedna pompę wspólna dla wspomagania i hydrauliki? Własnie nie chodzi mi zółw musze dostać się do tej cewki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share andrzej78

andrzej78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisany 12 styczeń 2015 - 22:37

Case 785 xl pomocy

Z tego co wiem to żółw jest załączany mechanicznie ,a zając jest zalączany hydraulicznie za pomocą elektrozaworu,czyli elektrozawór nie odcina dopływu oleju do sprzęgła półbiegów,skoro brak żółwia.

Edytowany przez andrzej78, 12 styczeń 2015 - 22:39.

#5 Share adrian785adrian

adrian785adrian

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 26 styczeń 2015 - 15:34

Case 785 xl pomocy

Półbieg naprawiony wszystko śmiga. Mam prośbę do posiadaczy takich case'ów ma ktos może dane do dowodu rejestracyjnego? Nie moge zrobic przeglądu przed rejestracja, a w angielskim dowodzie niestety mało co jest napisane. Bardzo proszę o pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share jendreks

jendreks

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 26 styczeń 2015 - 20:00

Case 785 xl pomocy

Mam taki sam ciagnik. co ci potrzebne z dowodu?

Podaj maila to ci przesle.

Co ci padlo przy tym polbiegu, bo u mnie terz w tym roku wysiadl tylko , ze u mnie to raczej cewka padla.

Co do oleju to lejesz przekladniowohydrauliczny. Ja jezdze na jakims z firmy GRANIT.Ale podobno na AGRO UTTO tez moze chodzic.

Dodaj odpowiedź