Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prasa Rolująca Rivierre 126 L Casalis

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pawelek116a

pawelek116a

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów
  • Zainteresowania:Majsterkowanie

Napisany 11 styczeń 2015 - 19:51

Prasa Rolująca Rivierre 126 L Casalis Czy ktoś ma taką prasę, jaką macie opinię i o co pytać przy zakupie tej prasy? Chcę kupić http://olx.pl/oferta...html#e97da4387c. Jakie macie rady?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Prasa Rolująca Rivierre 126 L Casalis Dzisiaj, 06:13
  •  

#2 Share Genius9872

Genius9872

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 237 postów

Napisany 11 styczeń 2015 - 20:47

pod jaki ciągnik?:) przedewszystkim patrz na pasy ich jakość nowy komplet z 5tys!! do tego spinki około 200zł sztuka.. hm nie wiem jak w riviera ale najlepiej żeby pasy były chropowate lepiej pobierają materiał i nie staje beleczka na początku zwijania w komorze:) sporo jest filmów na YT jak nawet c360 ciągną podobną prasę:) patrz na boki wewnętrzne komory czy bardzo są wytarte i na blachy pomiędzy pazurkami podbieracza jak się świeci to wiadomo ze tostał zdrowo po tylku swoje przerobiła standardowo na łańcuchy napędowe i zębatki czy nie są ściachane a łańcuch czy nie jest wyciągnięty hm czy walec dolny po którym toczy sie belka nie jest spawany i czy rama nie jest nigdzie sawana:) 

a pod jaki ciągnik bo jak  pod coś 50km c360 polecam Krone kr 125:) zbija naprawdę mocno bez porównanie z sipmą przy tej samej dostarczanej mocy:) słomie 3/2 siano 2/1 w kiszonce tez 2/1 :) belek nie ważyłem ale słoma spokojnie 200kg waży xd turem mieliśmy problem załadować mokrzejszą sianokiszonkę(wzmacniane siłowniki) prasa mega prosta i wytrzymała :) fakt że u mnie zrobiła z 1,2tys belek wymieniłem łapkę podbieracza za 10zł dostęp do części sporo sklepów internetowych 24h i masz wszystkie części:) 

Edytowany przez Genius9872, 11 styczeń 2015 - 20:54.

#3 Share pawelek116a

pawelek116a

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 11 styczeń 2015 - 21:05

Prasa Rolująca Rivierre 126 L Casalis Ciągnik Zetor 7011. Prasa u mnie kiszonki nie będzie robiła.
Prasa jest nie daleko mnie, więc zwróciłem uwagę na nią.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Genius9872

Genius9872

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 237 postów

Napisany 11 styczeń 2015 - 21:19

jeżeli pasy spinki łańcuchy i zębatki są ok to bym brał :) zetorek pociągnie sam chciałem kupić tylko mniejsza rc15:) pasówką można wmiare szybko robić bo Kronę nawet jak masz moc nie pojedziesz szybko bo nie ubija ci się cały czas a jak się nazbiera to ciężko naraz dużą objętość zgnieść i wskaźniki fiksują że pełna komora a belka flak xd 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share pawelek116a

pawelek116a

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 12 styczeń 2015 - 06:52

Prasa Rolująca Rivierre 126 L Casalis Dzisiaj ją może zobaczę to tam znać.