Gość Profil usunięty

Handel sprzedaż cielaków

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam chce skupywać cielaki od rolników i sprzedawać czy sie to opłaca co jest potrzebne do sprzedaży cieląt wiem ze paszporty napiszcie czy musze na siebie rejestrować cielaki itd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leopard64    2

Napewno samochód przystosowany do przewozu zwierząt.

Czy opłacalne , to zalezy, ale według mnie bardzo opłacalne patrząc na to ilu handlarzy jezdzi za cielakami.

A komu planujesz je sprzedawać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

rolnikom a czy muszę rejestrowac cielaki na siebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
januszm1    3

Musisz posiadac nr stada twojej firmy na ktore bedziesz skupowal cieleta i puzniej dalej je sprzedawal. Zaplecze weterynaryjne musisz miec zalatwione bo sa do tego oddzielne ksiegi do prowadzenia tak samo jak i zaprowadzona ksiega np dezynfekcji samochodu,o tym ze przystosowany to chyba wiadomo. Nawet chyba jakies uprawnienia drogowe trzeba zdobyc na przewoz zywych zwierzat do danej kategorji prawa jazdy o ile dobrze pamietam. A ze tylu handlarzy z tego zyje to fakt tylko zadajmy sobie pytanie ilu z nich jest tak naprawde uczciwych. Kazdy kabinuje by wyjsc na swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a np jak kupie dzisiaj cielaki i jutro je bym sprzedał to musze na siebie jerestrować cielaki czy tak jak od rolnika kupiłem moge je sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
januszm1    3

Teoria z praktyka bywa rozbiezna. Ale tak zeby odrazu na bierzaco uplynniac caly towar to niewiem czy ci sie uda. Wtedy i przemieszczenia musial bys pisac omijajac siebie. A w razie kontroli w domu zaraz kogos zaineresuje skad i czyje masz sztuki w zagrodzie. Do wszystkiego z gliwa trzeba podejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a

Edytowano przez romuald90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam  . chciałbym  kupić  kilka   cielaków  najlepiej  mięsnych  100-150 kg  w rozsądnej  cenie  .Macie  jakieś  namiary na   pewnego  sprzedawcę ....  firmę    z  kuj-pom   ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gosia14-89
      Mamy cielaka który ciągle choruje. Czy możliwa jest jego sprzedaż na rzeź?? ktoś zna jakieś firmy z kujawsko pomorskiego??
    • Przez adamixc330t1
      Witam! Mam takie pytanie, czy jeśli kupiłem cielaka i zarejestrowałem go na siebie, to czy mogę go zaraz sprzedac i przerejestorwac na kogos innego, czy jest to zabronione ? Proszę o odpowiedz
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj