porak

Fendt 400 Vario Opinie [połączone]

Polecane posty

jaro    166

Domyślam się że @hubertussowi chodziło li tylko o jakość wykończenia-IMHO oba te ciągniki są wykończone na podobnym poziomie-z tym iż na inną modłę  :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5080M    0

Co mogę powiedzieć o 414 vario ?

 

Gdy robiłem nim przy kopcowaniu szparagów w niemczech to od 7 rano do 13 spalił 140l !! :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

przy kopcowaniu mysle, ze mial prawo tyle spalic, dobrze ze poszedl z taka maszyna :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

spalanie trzeba sprawdzac podczepiajac ta sama maszyne na tym samym polu:)

 

u mnie gruber 3,0m ustawiony na 12cm mniej wiecej gleba mieszana, ciezko opisac. 12km/h 14l/h 2ha/h

 

pług AB 100 2m szer rob. 12l/h i na ladnym kawalku 1,1-1,2ha/h predkosc 8km/h. MF5435 spalil wiecej rok wczesniej a niby jest na perkinsie.

 

jesli ktos ma jakies pytania co do niego to moze pisac na priv, albo tu chetnie odp. Mam zrobione 500h obecnie


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papier    9

Czesc

co wiecie o tym ciagniku ;D

Wszystko co wiecie na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol259    1

Wiem ze jest drogi. :P

 

A co dokladnie chcesz wiedziec? cene, dane techniczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papier    9

cene

dane techniczne

wyposazenie

jak sie sprawuje

 

 

i wiele innych rzeczy np opinie o tym ciagniku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadzik22    9

kolega ma takiego,413 vario tms,hyba 2009 r .bardzo komfortowa maszyna,i mimo tej mocy i gabarytów zwrotna,detale bardzo drogie.jak ma lekko to pali jak 100 km.ale jak ciężko-to też wir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

Jak masz szanse kupic nawet sie niezastanawiaj jezeli myslisz o nowym takim to juz kup 415 prawie ta sama kasa a zawsze 20 kucy wiecej sczerze polecam bo mam z tej seri troszke wiekszego i one sa wlasnie na pograniczu wytrzymalosci ze starych lat a nowoczesnosci z nowszych lat !! Wiedz sie niezastanawiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiak334    0

zamierzam kupic ciagnik marki fend lub jd lecz w tym poscie chcial bym sie dowiedziec czy i jakie problemy sa z tym ciagnikiem. ten bedzie nowy z "salonu" jest bez ad blue oraz bez filtra czasteczek stałych. prosze o konkretne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Korbanek ma jeszcze 412 vario? Ile teraz coś takiego kosztuje?  Jeśli nowy to raczej większych wad nie ma. Dostaniesz gwarancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

teraz u korbanka na silnik i  skrzynie masz 5 lat gwarancji i bardzo atrakcyjne finansowanie,  tak ze ciągnik polecam bo sam kupiłem teki z 2012 w lutym tego roku, na hamowni miał 135hp, na gwarancji została wymieniona guma od filtra powietrza bo popękała, i zostały wymienione uszczelki na cewkach rozdzielacza, poza tym po 800mh ciągnik pracuje dobrze, a i o dziwo świetnie sobie radziła z beczką 16tyś,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiex    1

Korbanek ma jeszcze 412 vario? Ile teraz coś takiego kosztuje?  Jeśli nowy to raczej większych wad nie ma. Dostaniesz gwarancję.

 

Maja jeszcze kilka sztuk. Ciekaw jestem jaką cenę wynegocjował misiak334.

Wracając do tematu - polecam maszyna wygodna dzięki wydajnemu resorowaniu przedniej osi i kabiny. Komfortową pracę zapewnia bezstopniowa przekładnia, która całokształt swoich możliwości osiąga wraz z TMS. System zarządzania na uwrociach stanowi też realną pomoc w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
center    11

Witam,

Jestem od pewnego czasu zadowolonym użytkownikiem Fendta 412 Vario i chciał bym po przebudowie forum założyć ogólny temat dotyczący tych ciągników gdyż wiem że jest nas wielu na tym forum. W temacie można mówić o wszystkim co dotyczy tego modelu ciągnika. Jeśli temat się nie podoba piszcie pod spodem poprawimy;) 

 

Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lagi91    0

Witam

Kupilem ostatnio 411, 2001 r i tu pytanie, Wyswietlacz nie podswietla,- Jak w kalkulatorze, ??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Wyciągasz panel, nie wiem czy czasem do tyłu też go nie trzeba otworzyć i masz tam takie śmieszne małe żaróweczki do wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Nabyłem paleciak z wagą, która ma zbity wyświetlacz. Powiedzcie, czy wyświetlacz (PLOTECH E169497) który znalazłem w Chinach będzie pasował do mojego? 



      Ewentualnie gdzie mogę taki znaleźć?
       
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
    • Przez Grz3g0rz
      Witam,
      Ostatnio w moim rozrzutniku UNIA TYTAN 7 cieknie olej z przekładni adaptera. Aby usunąć usterkę musiałbym otworzyć przekładnie, lecz potrzebowałbym jej schemat (którego nigdzie nie umiem znaleźć), aby wiedzieć czego się spodziewać i jak się za to zabrać. Niestety do rozrzutnika mam jedynie instrukcje obsługi. Więc gdyby ktoś był w posiadaniu katalogu części, bardzo bym prosił, aby podesłał mi zdjęcie tego schematu
      Pozdrawiam
    • Przez Pablo_97
      Witam wszystkich mam problem w ciągniku renault 61.14 biegi ciężko wchodzą a na wcisniętym sprzęgle ciągnik potrafi szarpnąć po wbiciu biegu chciałbym sie dowiedzieć czy jest możliwość regulacji sprzęgła w inny sposób niż tylko tą linką pokrętłem co jest nad pedałem sprzęgła  czy można np dostać sie do łap dociskowych i tam wyrgulować bo  już niestety ta linka jest na maxa rozkręcona i teraz nw co robić czy zostaje tylko rozpoławianie i wymiana sprzęgła czy jeszcze można podratować sytuacje proszę o szybką odopowiedź 
      Pozdrawiam 
    • Przez Piasek186
      Witam. Ma ktos moze namiary na firme ktora zajmuje się sprzedażą I jednocześnie naprawą ciagników case z okolic prudnika ? Byłem kilka lat temu tam oglądać jakiś ciagnik, ale nie pamietam miejscowosci chyba że ktos wie gdzie w łódzkim naprawiają te ciągniki ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj