Polecane posty

Marcin133    941

Łowicz 10-20 tys bi 3,47  tł 4,3 ocena       1.21 brutto vat

podobno ze za wrzesień 6 gr obnizka oraz pobór pierwszej raty na kare. 8 tysi pójdzie sie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

ROTR Rypin 20200l bi 3,33 tł 4,35 0,84 zł

 

brutto czy netto?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BarteqD    27

Mlekovita oddział Trzebownisko bez zmian. Bez zmian ma być też w przyszłym miesiącu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Mlekovita Trzebownisko bez zmian czyli 1.15zł brutto 3.85 tłuszcz 3.10 białko minimalnie pow 10.000litrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marju12    44

Panowie za 5tys l    klasa ekstra bi.3,3 tl 3.8   0.65  groszy za 1 litr

 

 5000 to bardzo nie duzo ,ale i tak uwazam ,ze zostałes zgnojony i zeszmacony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekm66    26

Panowie za 5tys l    klasa ekstra bi.3,3 tl 3.8   0.65  groszy za 1 litr

 

za tą cenę to nie opłaca się rano wstawać ... smutne to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

To już dno i metr mułu. Pomyśleć że w mlekovicie (zresztą jak i w kilku innych mleczarniech) prawie 2x ta cena bo by wyszło ze 1.2 zł. to już jest kpina, jak ktoś ma możliwość to uciekać jak najdalej od takich wyzyskiwaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lazarski34    0

 5000 to bardzo nie duzo ,ale i tak uwazam ,ze zostałes zgnojony i zeszmacony

 

ale jeszcz nie tak dawno miałem 1,47 przy tej ilości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

nie patrz co miałeś tylko co masz i będziesz miał, mnie to by nie pocieszało że tyle otrzymywałem jak teraz już po prostu tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

za duzo surowca cena w dół a jak susza i mleka DUŻOOO mniej to cisza :( mają naszą cieżką prace za nic i raczej niestety tak pozostanie i bedzie tak samo jak z PL wieprzowiną a za kilka miesiecy prawdopodobnie ceny wołowiny zanurkują i sięgną mułu :(( Wszyscy schodza ze świnek i wganiają opasy, mleczarze jeszcze troszke wytrzymają ale tylko pytanie ile jak raczej na 100% przy cenie 65gr bym Pieprzył taką robote a nie sztuką jest robić by tylko sie narobić i nic po za tym. 

 

białko 3,4 tłuszcz 4 ilość 6000litrów cena 1,01brutto :( 

 

jeszcze 2lata i pierdziele ten cyrograf z MR 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

za 20 gr to ten co nie ma kredytu nie wyżyje dłużej niż pół roku, bo nie będzie miał co sprzedawać  a o tym z kredytem to się nawet nie mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

za 20 gr to lepiej sprzedać krowy i pasze a zdecydowanie lepiej na tym wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lazarski34    0

za 20 gr to lepiej sprzedać krowy i pasze a zdecydowanie lepiej na tym wyjdzie

no tak wszystko posprzedawać i co dalej  GOPS ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

A jak byś oddawał mleko po 20 gr to coś innego by cie czekało? Tyle że po drodze zachaczył byś o sąd i komornika? Lepsza opcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marju12    44

jak sprzedaz krowy to juz nie kupisz bo dobra krowa 5 tys kosztuje a pieniazki rozchodza sie szybko i wyladyjesz na budowie bedziesz sie prosil zeby ktos cie zatrudnil a teraz jestes panem swoim taka bedzie roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lazarski34    0

jak sprzedaz krowy to juz nie kupisz bo dobra krowa 5 tys kosztuje a pieniazki rozchodza sie szybko i wyladyjesz na budowie bedziesz sie prosil zeby ktos cie zatrudnil a teraz jestes panem swoim taka bedzie roznica.

 

zobaczycie jaka komedja wyjdzie z kasą za susz jak zwykle rolnik dostanie po d*pie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczad    13

Czy ktoś może coś powiedzieć o Mleczarni Polser z Siemiatycz ? Nasłuchałem się o tym jacy są upierdliwi i boję się do nich przechodzić, a cena w mojej mleczarni mnie wykończy niebawem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj