jaroWM

Nie był dłużnikiem a komornik i tak zabrał mu ciągnik

Polecane posty

mojm zdaniem to był ten policjant co umie  pisać ,a nie było tego co umie czytać obu pod nóż i następni by się troszkę zastanowili co robią żadna kara nic nieda tylko cielesna jak przed laty te kary sa najskuteczniejsze obciąć j....ja i posolić publicznie. kara pieniężna musiała by wynośić przynajmniej miljard dla tych ludzi milion to oni mają pod poduszką przy takich rzeczach co robia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Edytowano przez WawrzyniecPruski

PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

zasadniczo nie, choć nasze prawo to dżungla, bo np jeśli ty odrzucisz, to i tak przechodzi na dzieci Twoje, chyba że coś z tym zostało już zrobione, bo miało być, że nieletni nie dziedziczy takich spraw z automatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

wystarczyło przyjąć spadek z dobrodziejstwem inwentarza 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przyjęciu spadku z dobrodziejstwem inwentarza odpowiada się za odziedziczone długi ( do wysokości odziedziczonego majątku ) także własnym majątkiem .


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qawsedr    1

http://www.agrofoto.pl/fakty/polska/akt-oskarzenia-ws-asesora-ktory-zajal-ciagnik-rolnika-spod-mlawy,72302.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek9149
      Witajcie. mam takie pytanie co was do wiecie o nowej ustawie o egzekucji komorniczej. mam byc mniej bolesna. jak to wygląda w rzeczywistości co może zabrać a czego nie może?. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj