matingus

Ceny cieląt 2015

Polecane posty

Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Wczoraj obdzwaniałem handlarzy  to  coraz większy ruch  z cielakami  chyba ludzie się napalają na te 70 Euro  bo   trudno o cielaki  ceny  jak na razie  na  dość dobrym poziomie  600-1200zł  przeszły mi koło nosa  2  mieszańce po BBB 2 tygodniowe  80kg  za 1500zł sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Jak ktoś chce mam kontakt do gościa z pod Biłgoraja który wozi cielaki od rolników. Do wyboru do koloru. Pół roku temu kupiłem 2szt. Ładne. Fakt cena inna jak besposrednio od rolnika ale opłacało sie. Na miejsce dowiózł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nightmare    81

każdy handlaz bierze od rolnikow,  po prostu miałeś farta ze trawily Ci się dobre, nastepna raza już moglo być gozej, hadlaz to handlaz, najgorszy badziew wepchnie byle tylko zarobic

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Raczej nie bo przyjeżdża i ma kilka sztuka na budzie i sam wybieram jakie mi pasuje... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emil902    0

http://olx.pl/oferta/cielaki-byczki-jaloszki-miesne-i-mieszance-roznych-ras-CID757-ID5ot3r.html#e3d0e2866a;promoted

 

bral ktos cielaki od tego handlarza? ma cielaki takie jak na zdjeciu za 700zł?

Dzwonilem do niego to odebrala jakas dziewczyna, zapytalem o cene to mowila ze od 800 w gore, ale jak ja cisnałem ze chodzi mi o takie cielaki jak na zdjeciu to zaspiewala 1500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawlo13571    0

Jak dzisiaj rozmawiałem z handlarzem to zaoferował mi za czarno-białe byczki w wadze 75 kg cenę od 14 -16 zł. Za kolorowe myślę że 17-18 zł. wyciągnę.

Edytowano przez Pawlo13571

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ibis86    1

W Mazowieckim cielaki MM byczki max 14zł, jałówki MM max.11zł. za hf to ledwie 7-8 zł zaplącą handlarze. Nie wiem skąd takie ceny u Was ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekb    40

Gość ma za dużo mleka a nie ma kasy na kwotę i karę wali cielakom ile wypiją wygląda jak by był po belgu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

kolega sprzedał dzisiaj hf urodzonego w Wigilię za 1000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj