Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dwa stada w jednej oborze?

24 odpowiedzi na ten temat

#21 Share pala92

pala92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 03 styczeń 2015 - 16:36

dzięki za odpowiedzi :)  Mam nadzieje że nie będę miał żądnych problemów w razie kontroli. pozdrawiam :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dwa stada w jednej oborze? Dzisiaj, 12:54
  •  

#22 Share szaman1

szaman1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 03 styczeń 2015 - 19:42

tym co sztucznie dzielą stada dla dopłat  odrazu bym zabrał dopłaty i doprowadził do odpowiedzialności karnej to jest jawne oszustwo i krętactwo. !!!!

Większość tych nowych numerów to podział w rodzinie. Ja nie widzę nic złego w tym że ojciec podzieli się z synem czy córką swoją hodowlą. Chyba skończony debil trzymał by np 60 szt sam wiedząc że może to podzielić i wziąć podwójną dopłatę (czysty pieniądz).

#23 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3181 postów

Napisany 03 styczeń 2015 - 20:18

Być może i wygląda to nieuczciwie, ale patrząc jak rząd okrada ten kraj to dlaczego my mamy za wszelką cenę mieć swój honor i nie tykać pieniędzy, bo tak nie wypada. Rodzice przepisali mi niemal całe gospodarstwo. Zdecydowaliśmy, żeby zostawili sobie jedną działkę ok 6 ha. Oni jednak mają tam tylko TUZ i trochę lasu z których ja naturalnie korzystam.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 03 styczeń 2015 - 20:39

tym co sztucznie dzielą stada dla dopłat  odrazu bym zabrał dopłaty i doprowadził do odpowiedzialności karnej to jest jawne oszustwo i krętactwo. !!!!

owszem, jest to krętactwo, ale nie oszustwo. Domniemam, że Ty albo nie miałeś możliwości podzielenia stada, albo się bałeś, dlatego tak się bulwersujesz. Mnie np. wkurza branie dopłat na ptaszki przez panów z miasta, którzy czasem nawet tej łąki nie widzieli, a kasę czaszą o której ja mogę pomarzyc, bo moje łąki pomimo, że się kwalifikują, to ja muszę je kosić po 3 razy... o tak to jest, każdy orze jak może :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share freetaxi

freetaxi

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 5488 postów

Napisany 03 styczeń 2015 - 22:13

Ja uważam, że to żadne krętactwo a możliwość i umiejętność kreatywnego myślenia. Są możliwości i wiedza? Trzeba korzystać.