blawatek98

Arena Agro Ostróda 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
crystal169    12

Witam, byłem w tamtym roku, fakt szału nie było ale... jak na pierwszy raz, nie było najgorzej, w końcu każda wystawa jakoś zaczynała. Wybieram się także w tym roku. Pożyjemy zobaczymy szanse trzeba dać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tompil    3968

Jakby ktoś z okolic Płocka - Sierpca się wybierał to niech się odezwie, bo szukam ekipy na wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Przejeżdżałem dzisiaj to ruch jest , sprzęty rolnicze zwożą i ustawiają , S7 w budowie to korki pewnie będą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

to samo będzie w sobotę i niedzielę? Chodzi mi o sprzęt.

Bo bardziej na rękę mi podskoczyć w niedzielę a jak jutro pogoda dopisze to bym pociął trochę krzaczorów ;)


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W zeszłym roku było to samo jednego i drugiego dnia. Kombajn tylko wystawili na zewnątrz. Wszystko stoi pod dachem i nic nie zabiorą, bo impreza na 2 dni zaplanowana.
Ja niestety nie jadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

a to pojadę w niedzielę, zawsze to jeden dzień więcej porobię przy porządkach wiosennych.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubica11    48

Byłem dzisiaj hmm na samych halach w miarę fajnie tylko że żeby dojechać prawie przed samą areną było trzeba czekać z 40 minut w korku ale gdyby nie to, to super! Mam nadzieję że za rok będzie jeszcze lepiej i gdy już skończą tą drogę to może nie będzie się tyle stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroWM    44

w takim razie ruszam jutro o g. 8 z Olsztyna. może z rańca aż tak źle nie będzie...

 

mam nadzieję, że uda się kupić tam jakieś walentynkowe gadżety dla żony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newagro    7

Trzeba przyznać że impreza całkiem udana.

Ja załapałem się jedynie na mały korek wyjeżdżając ale to raptem kilka minut. Lokalizacja jest trochę ciężka z uwagi na węzeł S7 i raczej nie wiele się poprawi.

 


Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się z rana dotrzeć dość sprawnie ale kiedy odjeżdżaliśmy ok 13 godz korek pod Toruń  był aż do samego wjazdu do Ostródy, masakra jakaś.

Ale impreza bardzo udana, jestem pod wrażeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario3001    0

Wydaje mi się, że nazwa wystawy uległa zmianie na Mazurskie Agro Show. A my nadal piszemy pod poprzednią nazwą.

Byłem rok temu i wczoraj. Postęp olbrzymi. Znacznie większa powierzchnia, znacznie więcej różnych wystawców, znacznie więcej ludzi.  Jak się tak dalej będą rozwijać...

Ale jeden bardzo poważny minus. Dojazd i parkingi to makabra. Kilometrowe korki. I to nie tylko z powodu remontu siódemki. Jeżeli tego problemu nie rozwiążą to zginą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroWM    44

rano w miarę dobrze, przy wyjeździe ok. 10 minut na samym parkingu Areny. od strony Gdańska i Olsztyna korki po horyzont...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja jeszcze nie wiem czy pojadę. Rok temu nie byłem, więc warto byłoby zajrzeć. Miesiąc temu jechałem koło hali Agro Areny i po całej trasie korków nie było. Ruch był płynny. W niedzielę otwarty turniej Armwrestlingu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem rok temu i jadę też w tym roku polecam warto ubiegłoroczna wizyta się opłaciła znalazłem coś czego szukałem a nie spodziewałem się że producent już ma to w ofercie, miałem sam robić ale jak znalazłem to zrezygnowałem z robienia tylko kupiłem.


piotr 432

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2017 o 00:27, Thomas2135 napisał:

Ja jeszcze nie wiem czy pojadę. Rok temu nie byłem, więc warto byłoby zajrzeć. Miesiąc temu jechałem koło hali Agro Areny i po całej trasie korków nie było. Ruch był płynny. W niedzielę otwarty turniej Armwrestlingu. :D

Startujesz? Moja dziewczyna w zeszłym roku z starymi babami się siłowała :D


Andree94444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nawet nie wiem czy pojadę. Są lepsi ode mnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BartekTruszkowski
      http://agroszczuka.pl/pierwsze-dni-otwarte-oraz-pokaz-polowy-maszyn-zielonkowych.html
       
      Serdecznie zapraszamy na Pierwsze Dni Otwarte firmy AGRO-SZCZUKA oraz na pokaz polowy maszyn zielonkowych, który odbędzie się 22 maja 2016 r. o godz.11:00 w siedzibie firmy przy ul.Podmiejskiej 11.
      Zaprezentowane zostaną maszyny zielonkowe uznanych marek takich jak FELLA, MASCAR, które zagregowane będą z nowościami firm FARMTRAC i McCormick.
      Pracować będą kosiarki, przetrząsacze, zgrabiarki i prasy belujące, ładowarki MERLO oraz lawety METAL-FACH.
      W programie przedstawimy najnowszą prasę walcową MASCAR DIAVEL 630 i dokonamy pierwszego uruchomienia w Polsce, przy udziale specjalnych gości prosto z Włoch.

      wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/1029109480502700/
       
       
    • Przez rolspec
      Chcę zasięgnąć waszej opinii gdzie warto wybrać się oczywiście w Polsce na targi lub wystawy rolnicze. Głównie interesują mnie części do maszyn rolniczych oraz maszyny. Czekam na opinie.
    • Przez dziki97
      Witam co sądzicie o agregacie uprawowym KMH 4 m jakie macie opinie na temat tej marki i tego sprzętu ????
    • Przez lazik11441
      witam, chciałbym zapytać o nawozy z timaca, jak się sprawdzają w waszych gospodarstwach co stosujecie i czy jestescie zadowoleni z tych produktów :) chcę zacząć stosowac ich nawozy i szukam opini na ten temat. wiem że najlepiej samemu przetestuje i będę wiedział ale jestem ciekaw opini innych rolników :)
    • Przez Scoti
      Witam mam pytanie dotyczące agragatu agro lift TYP-AUS 2 z wałem packera 2.5m jakieś opinie o nim ewentualnie jakaś lepsza firma w podobnym przedziale cenowym ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj