Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jazda Równoległa GPS

42 odpowiedzi na ten temat

#41 Share patfilmax

patfilmax

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 10 marzec 2016 - 18:38

Jazda Równoległa GPS

Witam planuje zakup rozsiewacza na modernizacje i chciałem tez jakis prosty system do jazdy równoległej i właśnie znalazłem rozsiewacz rauch mds 19.1 Q ktory mozna wyposażyć  w QUATRON A który dawkuje nawóz w zależności od predkości jazdy a do niego jest kompatybilny komputer QUATRON Guide produkowany chyba przez Muller i w związku z tym mam pytania czy bedzie on miał wszystkie funkcje które ma Muller track-guide, czy będę mógł wykorzystać tego quatrona do opryskiwacza i innych maszyn tak jak Muller track-guide czy oprogramowanie w tym urządzeniu jest okrojone i można go zastosować tylko do rozsiewacza.

Fajnie jak by oprogramowanie było uniwersalne bo wtedy za taki rozsiewacz dostaje sie dodatkowe punkty a do tego mamy urzadzenie do zastosowania w innych pracach.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jazda Równoległa GPS Dzisiaj, 04:08
  •  

#42 Share Lider19

Lider19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 301 postów

Napisany 11 marzec 2016 - 17:28

Jazda Równoległa GPS

Ktoś posiada GPS z rolką przy kierownicy?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#43 Share Max307

Max307

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 14 listopad 2016 - 15:24

Jazda Równoległa GPS

słyszałem pozytywne opinie na temat nawigacji równoległej Trimble. Ma  bardzo solidną obudowę, dotykowy wyświetlacz i wbudowany odbiornik GPS. Ciekawą ofertę tego rodzaju urządzeń związanych z rolnictwem precyzyjnym ma firma Polski Farmer. 

Dodaj odpowiedź