Michalq66

Ceny ciągników 2015

Polecane posty

mazurq    1

a nie wiesz jak cenowo wygląda 6090mc z turem JD szerokie kapcie klima lepszy podnośnik szybka skrzynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UBUNTU    0

Deutz 5110 + fotel pneumat, fotel pasażera, szyberdach szklany, skrzynia 30X30, kabina amortyzowana mech., SDD, komplet dodatkowego oświetlenia - cena 206 tys netto

Deutz 5120 z tym samym wyposażeniem 218 tys netto

Lamborghini Nitro 5130 full opcja tylko bez przedniego TUZ i WOM 230 tys netto

Takie mam propozycje od dilera, ale jeszcze jestem w trakcie negocjacji. Co sądzicie o tych cenach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

To zależy od dilera, jeden kolega pisał tu ze zakupił taki sprzet z Mirtrans za okolo 220 netto, a najczęsciej trzymają ceny o wiele wyzsze np ta pseudo okazja  http://olx.pl/oferta/ciagnik-case-ih-maxxum-120-cvx-CID757-IDc27V5.html#42b2de9f34

 

w temacie - ceny ciagników cnh jest opisane jak kolega czaczi87 kupował cvx 110 i za  ile - masz tu link to odpowiedniej strony -

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/47571-ceny-ci%C4%85gnik%C3%B3w-grupy-cnh-steyr-case-ih-new-holland/page-18

Edytowano przez timasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

a dlaczego miały by być, jeżeli chodzi o kredyt to kwestia tylko czym ten kredyt zabezpieczyć, jak nie masz ziemi to można czym innym, chociaż ziemia jest najlepszym zabezpieczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon91    11

pytałem się jednej firmy właśnie to mówili że ziemia nie ma znaczenia bo ciągnik by był pod zastaw jakiś kredyt fabryczny 


ja chciał bym zetora proxima 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

więc jak sam piszesz ziemia nie ma nic do rzeczy, a jeżeli ciągnik pod zastaw to pewnie spory wkład własny trzeba mieć przy takim kredycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Na 38 stronie wrzuciłem cenę wersji r (z silnikiem deutza) nie jest to pełna wersja jeszcze ale na pewno nie ekonomiczna, miałem listę dodatków, ulepszeń itp to możesz nawet dojść do 300 tys brutto a podstawa w granicach 220 brutto. Podaję ceny bez negocjacji edmasz wysokie mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Ciężko powiedzieć, nikt nie chce negocjować za bardzo jak nie jesteś zdecydowany na ciągnik, tam gdzie pytałem ceny mają i tak w mojej opinii niezłe ale myślę że do 230 brutto jakoś udało by się wymęczyć, niżej to już wątpię, z tym że ta wersja którą podałem już jest całkiem przyzwoita i ciężko z zejściem dużym z ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZKOPSSON    41

a myślicie że za ile takiego deutz fahra 5090 G. ze skrzynia 40x40 hi-lo z rewersem elektrohydraulicznym, ehr, oknem dachowym, kompletem zaczepów, obciążniki na przód, klimą, sterowaniem zewnętrznym podnośnika można wyrwać ?

Edytowano przez SZKOPSSON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

witam byłem dziś u dilera new holland t6 165 z przednim tuzem,amortyzowana przednia oś, skrzynia EC z 17 biegiem eco, 4 pary wyjść hydraulicznych opony 600 za 230 tys netto co myślicie o tej cenie.

Edytowano przez tomek81ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZKOPSSON    41

@up ta cena za df to netto ?

Pyatnie do formułowiczów pośrednio związane z tematem czy 3 sekcja hydrauliki jest niezbędna, bo nie mam pomysłu co mógłbym pod to podłączyć oprócz nowych  pras które potrzebują 3 wyjść, ale to pieśń przyszłości, dlatego zastanawiam się czy dopłacać za to ?

Edytowano przez SZKOPSSON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

To wcale nie jest jakaś specjalnie wspaniała cena

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dukat2009    6

witam byłem dziś u dilera new holland t6 165 z przednim tuzem,amortyzowana przednia oś, skrzynia EC z 17 biegiem eco, 4 pary wyjść hydraulicznych opony 600 za 230 tys netto co myślicie o tej cenie.

Witam wiec co lepiej wybrac new holland t6 165 za 230 tys netto czy valtre t174 z podobnym wyposazeniem za 385 tys netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez koma666
      jak w temacie orientuje sie ktos co za sprzet i w jakich latach to produkowali ?
      generalnie interesuje mnie wszystko na temat tego ciagnika
    • Przez pita272
      Witam mam do was ogromną prośbę poszukuje starych maszyn oraz ciągnik na których są widoczne ślady użytkowania Chciałbym stworzyć je w grze o nazwie Farming Simulator 2013 tak zwany fs13.Jak byś ktoś robił zdj to robic jak słońce nie świeci.I według tego:
       
      -bok
      -przód
      -tył
      -jeszcze jedn bok
      -tylne koło
      -przednie
      -drugie przednie
      -maska od góry
      -tłumnik
       
      Bardzo bym was prosił o te zdj i jak mozecie to poróbcie jakies zdj od siebie jak mozecie
       
      Dzięki!!
    • Przez krzeski
      Witam
      Poszukuje firmy ktora przyjmuje maszyny rolnicze i ciagniki w rozliczenie moze zna ktos?
      Badz handlarza ktory skupuje takie rzeczy.
    • Przez Pablo9812
      Witam,słyszał ktoś nowych traktorach forschnitt ? Gdzieś widziałem w okolicy czerwonego,ale nigdzie na googl'ach nie mogę znaleźć jego zdjęć
      Zna ktoś jego dokładną nazwę i model ?
    • Gość
      Przez Gość
      Moje pytanie jest takie: Jakich ciągnikow nie polecacie nowych lub używanych,które lepiej omijać z daleka i dlaczego?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj