Michalq66

Ceny ciągników 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
BomV    190

Witam

chciałbym się zorientować w cenach ciągników różnych marek mocy 120-125 KM, Wyposażenie full opcja szerokie ogumienie klima resorowana oś tuz wom dodatkowe obciązniki. 

Marki które mnie interesują to MF, Fendt, Deutz-Fahr, Case, Claas, NH. Proszę nie pisać do czego to ma być itp. chcę się tylko dowiedzieć jak przedstawiają się takie ciągniki cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valtra123    33

Ja tam patriota jestem dlatego

 


Uwielbiam ryk silników podczas orki , uwielbiam jeździć z pełnymi dwiema przyczepami , a także kosić bizonem i słuchać jego pomruku i wycia . Oczywiście zachęcam do polubienia moich postów . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz23    0

Deutz Fahra o mocy 120-125 KM mozna kupić w zależności od wyposażenia za 200-220 tys. zł netto. Jest to seria 5 czyli następca Agrotrona K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus86    2

T5.105 podstawa 170 netto .. T5.105 electro command ok 200 netto 

 

T6.120 podstawa ok 190 netto do wyrwania ;)

za 200000zł netto mialem oferte ale t6 165 z dobrym wyposarzeniem plus przedni tuz, opony szerokie michelin 

to cena 190000 za t6 120 podstawa to troche chora cena

 

Edytowano przez kubus86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu94    1

@kubus86 chora cena za t6 120? czyli według Ciebie zbyt wysoka? to jakie ceny są za taki sprzęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus86    2

no wydaje mi się ze wysoka jeżeli za takie same pieniądze mam model t6 165 z dobrym wyposażeniem i cena 200 netto 

 

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.1 +1p. ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Deutz Fahra o mocy 120-125 KM mozna kupić w zależności od wyposażenia za 200-220 tys. zł netto. Jest to seria 5 czyli następca Agrotrona K.

 

W zależności od wyposażenia cena do 280 tysi za 120km... i seria 5 to taki mix między agrofarmem a agrotronem K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pajakk    17

Dobrego dealera macie u mnie za t6.175 250 netto wołaja


 


 

Edytowano przez pajakk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

JA w grudniu zamówiłem t6 175 za 212 netto , amortyzacja kabiny i ta lepsza pompa hydr. 

Ale rozmyśliłem się z tego zakupu i ciągnik przyjedzie koło lutego na plac do dilera i będzie chciał go sprzedać coś koło tej ceny  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roju    2

Orjentuje sie ktoś ceną john deere 6170r albo 6190 r z tuzem , ośką ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

Możesz powiedzieć jakie wyposażenie? bo coś malutka ta cena. 

nie wiem jakie widziałem na poprzednich stronach cenę

Ale skrzynia Electro Command chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

A co ma byc z serwisem kupujesz np w warminsko mazurskim, a mozesz serwisowac u innego dilera np w zachodniopomorskim i nikt nie ma prawa ci odmowic naprawy gwarancyjnej itp  Po prostu nie musisz serwisowac maszyn u dilera u ktorego kupiles maszyny i nikt nie ma prawa z tego powodu odmowic ci gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1188    126

A za takiego John Deera 6105R z TLS i przekładnią AutoQuad Plus ile sobie teraz wołają? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odnosnie tego case maxxuma 110 i asprimu to firma i oferta oki... kupilem u nich pume 130 cvx w marcu i jestem zadowolony... teraz biore steyr 4110.. dzwonilem do konkurencji i nikt nie dal lepszej oferty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu94    1

odnosnie tego case maxxuma 110 i asprimu to firma i oferta oki... kupilem u nich pume 130 cvx w marcu i jestem zadowolony... teraz biore steyr 4110.. dzwonilem do konkurencji i nikt nie dal lepszej oferty...

 

Można wiedzieć ile dałeś za tą pume 130? i jakie wyposażenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Deutz 5100C seria 5C netto 175 plus ładowacz Stoll FZ20 29.

Ciągnik z klimą szyberdachem, 6 hydraul, fotel pneumatyczny i dodatkowy dla pasażera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

Holland to jakieś 170 - 180 netto a proxa pewnie mniej, ale z proxą porównywałbym bardziej naw holland z serii td 5 95, ten model będzie porównywalny do proxy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez koma666
      jak w temacie orientuje sie ktos co za sprzet i w jakich latach to produkowali ?
      generalnie interesuje mnie wszystko na temat tego ciagnika
    • Przez pita272
      Witam mam do was ogromną prośbę poszukuje starych maszyn oraz ciągnik na których są widoczne ślady użytkowania Chciałbym stworzyć je w grze o nazwie Farming Simulator 2013 tak zwany fs13.Jak byś ktoś robił zdj to robic jak słońce nie świeci.I według tego:
       
      -bok
      -przód
      -tył
      -jeszcze jedn bok
      -tylne koło
      -przednie
      -drugie przednie
      -maska od góry
      -tłumnik
       
      Bardzo bym was prosił o te zdj i jak mozecie to poróbcie jakies zdj od siebie jak mozecie
       
      Dzięki!!
    • Przez krzeski
      Witam
      Poszukuje firmy ktora przyjmuje maszyny rolnicze i ciagniki w rozliczenie moze zna ktos?
      Badz handlarza ktory skupuje takie rzeczy.
    • Przez Pablo9812
      Witam,słyszał ktoś nowych traktorach forschnitt ? Gdzieś widziałem w okolicy czerwonego,ale nigdzie na googl'ach nie mogę znaleźć jego zdjęć
      Zna ktoś jego dokładną nazwę i model ?
    • Gość
      Przez Gość
      Moje pytanie jest takie: Jakich ciągnikow nie polecacie nowych lub używanych,które lepiej omijać z daleka i dlaczego?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj