Michalq66

Ceny ciągników 2015

Polecane posty

kiler    16

Też bym się przyjrzał tej valtrze dokładnie. Dilerzy też mają swoje rozumki i potrafią różne figle natworzyć, żeby tylko wyjść na swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valadin1    38

aktualnie tylko pytam z 2014 rocznika bez negocjacji 250tys pewnie coś jeszcze zszedł by z tej ceny ta z 2012 rocznika musiałaby kosztować 200-210 żeby było warto o niej myśleć  bynajmniej takie jest moje zdanie :)

 

DF nie chce ze względu na silnik bez tulei koszt naprawy takiego silnika na pewno jest dużo wyższy.... Gość z Crysta mówił że z tego względu właśnie skończyli współprace z deutz bo mieli taki przypadek, że zabezpieczenie stworznia pościło i stworzeń rysował blok silnika niby ciągnik był po chwili zgaszony ale i tak musieli zrobić ostatni wymiar i silnik chodził już nie równo a deutz oczywiście nie uznał gwarancji a ciągnik ten jeżeli dobrze pamiętam miał mieć zrobione około 300 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcianjargit    154
valadin1

gosc z crystala:D kazdy przedstawiciel swoje chwali,niby zaden nie gada na inna marke ale zawsze cos na nich powie,a jaki mi zaproponawali byscie mi ciagnik 90-110kM w dobrych pieniadzach,na jd 100m powiedzial 154 netoo tylko poczytalem ze to chinczyk, a new holland mi nie odpuszcza chce mi ostro sprzedac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

wiecie moze czy bedzie mozna łaczyc MR z PROW?

Nie mozna. Ale proponuje Ci zrobic tak jak ja mam zamiar czyli obskoczyc prow a za zwrot zrobic mlodego.

 

marcianjargit

 

Wczoraj mi JD 115 km proponowali za 190 do negocjacji z 2014 roku ale nie wiem ani jaki model ani jakie wyposazenie bo za bardzo JD mnie nie interesuje :D Nie kupuj 100 km bo do 3 skibowego za duzo a do 4 za malo chyba ze masz lekka ziemie :D albo masz wiekszy do orki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcianjargit    154

a co przedstawicielem moze jestes? czy nastreczasz im ludzi na kupno?


pelno przedstawicieli na agrofoto...swoje traktory chwala a w innych mowia co jest zle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

Nie jestem przedstawicielem, sam miałem kupić ten traktor i chciałbym znaleźć kogoś, kto by go kupił żeby diler mi nie robił jakichś problemów ...

Nie kupię bo moje plany się trochę zmieniły od listopada ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valadin1    38

valadin1

gosc z crystala:D kazdy przedstawiciel swoje chwali,niby zaden nie gada na inna marke ale zawsze cos na nich powie

 

 

bitch please dzięki, że mi powiedziałeś bo bym nie wiedział....  :lol:  to przecież wie każdy i każdy ma wyrobione jakieś opinie o danej marce...

odwiedziłem wielu przedstawicieli różnych marek oprócz waszego kochanego JD i Zetora i jednak Valtra najbardziej mi pasuje i przy tym już raczej zostanę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valadin1    38

no ja niestety nie mam nigdzie blisko żadnego użytkownika valtr ;/ a wybieram valre z powodu 1. oszczędny silnik 2. względnie prosty ciągnik bez nadmiaru elektroniki więc powinien być raczej niezawodny  3. wygląd ;p

 

może mi ktoś wytłumaczyć po co wszystkim ta amortyzowana oś z przodu?? wy serio jeździcie tyle w transporcie czy to tylko chodzi o lans??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomuss17    12

z tego co wiem t5 mie mają skrzyni auto command tylko dual i electro command. Chyba ze sie coś pozmieniało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

NH t.6.175 za 208 netto i dealerzy schodzą z ceny (przedni Tuz) jak myślicie 200 pln netto to będzie dobra cena ? Rynek sprzedaży się załamał a i nowy PROW nie wiele pomoże czekamy na obniżki cd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

Jest jakieś dno i oni też muszą żyć ale..... sprzedaż ciągników wygląda fatalnie rynek zbóż i mleka leci w dół jedynie dolar zahamował imoprt zbóż. Generalnie uważam żę 200 tys za 125 kucy to już blisko ja bez przedniego tuza 125 km miałem propozycję od 225-195 

biorę 140 kucy ale nie za więcj niż 200-195 i pierwszy przegląd w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

Doi 150 brutto ciężki temat  140 netto już masz agrofarmy tylko niestety pług 3x40 czwórki nie bo skrzynię zabijesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

To już lepiej Zetor  moi znajomi nie narzekają ale cóż ja 140 kucy muszę mieć na 6 garach a Zetor cenę 140 ma kosmiczną :(

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez koma666
      jak w temacie orientuje sie ktos co za sprzet i w jakich latach to produkowali ?
      generalnie interesuje mnie wszystko na temat tego ciagnika
    • Przez pita272
      Witam mam do was ogromną prośbę poszukuje starych maszyn oraz ciągnik na których są widoczne ślady użytkowania Chciałbym stworzyć je w grze o nazwie Farming Simulator 2013 tak zwany fs13.Jak byś ktoś robił zdj to robic jak słońce nie świeci.I według tego:
       
      -bok
      -przód
      -tył
      -jeszcze jedn bok
      -tylne koło
      -przednie
      -drugie przednie
      -maska od góry
      -tłumnik
       
      Bardzo bym was prosił o te zdj i jak mozecie to poróbcie jakies zdj od siebie jak mozecie
       
      Dzięki!!
    • Przez krzeski
      Witam
      Poszukuje firmy ktora przyjmuje maszyny rolnicze i ciagniki w rozliczenie moze zna ktos?
      Badz handlarza ktory skupuje takie rzeczy.
    • Przez Pablo9812
      Witam,słyszał ktoś nowych traktorach forschnitt ? Gdzieś widziałem w okolicy czerwonego,ale nigdzie na googl'ach nie mogę znaleźć jego zdjęć
      Zna ktoś jego dokładną nazwę i model ?
    • Gość
      Przez Gość
      Moje pytanie jest takie: Jakich ciągnikow nie polecacie nowych lub używanych,które lepiej omijać z daleka i dlaczego?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj