Rolnik1973

Ceny trzody chlewnej 2015

Polecane posty

Antoni84    0

coraz więcej ludzi myśli o kontraktach, i oto właśnie tym wielkim chodzi, zrobić z nas murzynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teddy    0

U mnie jest taka gazeta "kulisy powiatu" jest tam mały kącik poświęcony rolnictwu, w którym między innymi są podane aktualne ceny żywca jakie oferują lokalne masarnie. Najniższa cena 3.80 a najwyższa 4.30 tylko że nie podali czy to ceny netto czy brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekb    40

Tuczniki 3.2 zł netto, półtusze w tej samej ubojni 6.5 zł. Tylna ćwiartka 6.9 zł.

Kwiatek tyle płaci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba55    501

  cena  to smiech na sali ,   to nie my   mamy myslec co zrobic z tymi cenami tylko politycy ,   wybraliscie tyle politykow to nich teraz mysla , w koncu za cos im placa 


coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DRIPOL    43

Tuczniki 3.2 zł netto, półtusze w tej samej ubojni 6.5 zł. Tylna ćwiartka 6.9 zł.

 

Skup 3,80 + vat

Półtusze 6,20 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

3,10 netto a maciory 2 zł

chyba trzeba puścić glebę w dzierżawę  i poszukać sobie pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

brat pol 3,4 + vat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

Ojciec dzisiaj szperając w papierach znalazł fakture za świnie z 2013 roku 10 sztuk sprzedane za 5.45zł za żywą wage i pamiętam że to jeszcze nie była największa cena, a kilka dni temu ojciec dzwonił do ubojni to zaoferowali cene 3.50zł... Zastanawiamy się czy by ich w pole nie wypuścić..


Nie wiem czy śmiać się czy płakać, to już jest koniec polskich rolników, polskich świń i polski

Edytowano przez cyprian1219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba55    501

 trzeba walczyc panowie a sie  nie poddawac  :wacko:    cena 10 lat temu byla  wieksza , pomimo  ze  koncentraty ,   nawozy . energia podrozaly duzo    ;)

Edytowano przez kuba55

coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrath    0

niemcy 1,25 EUR/kg

a w mojej okolicy cena 3,8 z vat

Edytowano przez Wrath

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brandys    2

Niemcy co tydzień taniej a unas coraz towiększa przepaść mędzy kosztami i doczego to doprowadzi. Kiedyś sie obudzą jak niebędzie świń a wtedy bedą bulić niemcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Brak słów.ja tego dołka nie przetrzymam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj