Rolnik1973

Ceny trzody chlewnej 2015

Polecane posty

Gość   
Gość

Po ile są u was prosięta?

 

ja sprzedawałem ostatnio po 240zł za parkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie takich to nie. sprzedajemy raczej jak ktoś przyjedzie sobie kupic 1 czy tam 2 parki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henek1k    0

songo sprzedajecie wieksze ilosci prosiat, typu partie 30-50 szt. naraz ?

 

Ja ma 20 sztuk na już i 7 trochę mniejszych.Na początku pażdziernika powinno byc ponad 40 sztuk.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henek1k    0

henek1k a skad jestes ? apropo cen w temacie to 4 netto od dluzszego czasu

 

Koło Lublińca .Napiszę ci PW

Edytowano przez henek1k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2400

U mnie 3,90+vat, to jest taka sama zmowa jak z paliwem, na światowych giełdach baryłka leci w dół jak wodospad, a na stacjach benzyna spadła parę groszy, jednym słowem banda złodziei, no ile można wytrzymać z taką ceną, na skupie pustki a ceny nie podniosą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Jeszcze chwila i zacznie brakować mięsa i to nie tylko świńskiego .Każdy widzi ,jak świruje pogoda to się bardzo odbije na produkcji pasz i dalej na wszystkich .O ile coś w pogodzie się nie zmieni to i tak za rok nie będzie czym karmić świniaków .U mnie cena nadal 4 zł netto .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambrzwlkp1    40

U mnie tez 4, 10. To jest poprostu zmowa. Dziady na nas sie dorabiaja. Jedyne co bysmy musieli zrobic to przetwazac swinki i samemu sprzedawać.....


,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JacekMi    0

sidwinder Ok, dzięki tylko jeszcze jakbyś napisał jak on się nazywa (możesz na PW). A nie wiesz jak płaci Rytel z Podgórza i jak się z nim współpracuje?

Edytowano przez JacekMi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

U mnie 3,90+vat, to jest taka sama zmowa jak z paliwem, na światowych giełdach baryłka leci w dół jak wodospad, a na stacjach benzyna spadła parę groszy, jednym słowem banda złodziei, no ile można wytrzymać z taką ceną, na skupie pustki a ceny nie podniosą

 

Uważasz że jak cena wzrośnie to znajdą się świnie?

Świnia to nie zborze z którym na sprzedaż czekamy na dobrą cenę.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henek1k    0

turtojs nie mogę ci wysłać wiadomości na PW . Pojawian  sie komunikat że nie możesz otrzymywać nowych wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj