Rolnik1973

Ceny trzody chlewnej 2015

Polecane posty

1490    6

gdyby Kukiz miał tyle głosów co chwalących się że na niego zagłosują to by w pierwszej turze wygrał a będzie jak w wyborach samorządowych z psl ciołki zajmą stołki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brandys    2

pytałem dziś skupnika o cene 3.4 netto maciory-1.9netto knury1.5netto . jak tak dalej potrwa to nas skasyją :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Nie rozumiem dziś kolega mówił że jakaś firma z Nasielska płaci po 4,8 zł/kg na żywą,  ja już przestaję wszystko rozumieć w tym świecie.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To co się dzieje obecnie na rynku to jakaś kpina z rolników Dy.... nas bez wazeliny w sklepie nic nie staniało  jak tak tak dalej będzie to wszyscy zrezygnujemy a wtedy ludzie zobaczą ile kosztuje duńczyk i niemiec. 10 idę głosować na muzyka może polscy politycy w końcu zaczną grać po polsku a nie po niemiecku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurniczek    214

3.5X+ VAT.Jak się nie mylę to dun tyle kosztował po strajkach jak nastał boom na warchlaki. Kukiz ratuj !!!. TYLKO W TOBIE NADZIEJA BY TĄ WATAHĘ WYRŻNĄĆ W PIEŃ.Większośc wsi głosuje na Kukiza BRAWO !!!.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Tylko i wyłącznie na kukiza , partyjniaki to hołota


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Teraz i na jesieni możemy wziąć sprawy w swoje ręce bez niczyjej łaski chodźmy na te wybory. Powiat Jasło 4.2 plus vat.


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krousik09    5

Nie chce was martwic panowie ale Kukiz mi bardzo smierdzi , bardzo ostro krytykuje partie systemowe , a rezimowe media zapraszaja go na sile? nie uwazacie ze jest tylko pionkiem zeby odebrac glosy innym (o ile wybory sa prawdziwe :D ) , podoba mi sie to co mowi , ale nie ekscytuje sie tym bo strasznie mi sie to dziwne wydaje xD chcialbym sie mylic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Cena na dziś 4,30 netto  Kukizem bym się tak na waszym miejscu nie ekscytował                                                                                        

Kujawsko pomorskie powiat Świecki

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

zadne kukizy nie dajcie sie dymac telewizji, jedyny sensowny kandydat to Grzegorz Braun !!! otwórzcie oczy i uszy !!! nie głosujcie na podstawione marionetki !!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus914    6

Jak ktoś ma chociaż 30 do sprzedania to ponad 4zł u nas spokojnie.  

A chciałem kupić warchlaka/prosiaka z polski (80 szt) , to nawet handlarz ręce rozłożył że nie znajdzie i nie przywiezie, bo nie ma co i od kogo, na rynkach tez nie ma, na olx tez nie, 6 hodowców obdzwoniłem do których miałem numery i też bez rezultatu. W końcu byłem zmuszony wstawić duńczyka za  zaduże wg mnie pieniądze, zobaczymy jak wyjdzie, ale ja chcę polskiego warchlaka z polską ceną ( i moze byc z polskim przyrostem- 2-3tyg poczekam :P ) , ale w tej chwili to martwy temat....


Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Opolskie, oleski 3.50 no porażka przed majówka było 3.70 czyli ciągle spada za tydzień to pewnie 3.30 będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24kuba24    5

17 sztuk dzisiaj pojechało po 3,60 + vat. podobno na innych skupach już po 3,40.....  okolice grudziądza, KUJ-POM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelix    74

Opolskie, oleski 3.50 no porażka przed majówka było 3.70 czyli ciągle spada za tydzień to pewnie 3.30 będzie....

 

Kolego u Nas nie trzeba czekać tygodnia, już dziś cena 3,30 + VAT podlaskie powiat kolneński skupujący pośrednik z Łomży


Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj