Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny trzody chlewnej 2015

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
3228 odpowiedzi na ten temat

#441 Share Krystian86

Krystian86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 22 styczeń 2015 - 10:36

3,75+ vat za 22 szt.

Zetor Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny trzody chlewnej 2015 Dzisiaj, 02:08
  •  

#442 Share dzarjan8111

dzarjan8111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 259 postów

Napisany 22 styczeń 2015 - 10:53

Dzisiaj sawicki był w programie polityka przy kawie na tvp1 .. i jego słowa dosłownie są tak głupie nie wiem jakim cudem został ministrem rolnictwa .. powiedział że nie powinno przywiązywać wagi do protestów tylko korzystać z programów unijnych na rozwój gospodarstwa , jednym słowem mówiąc chce aby nabrać na gospodarstwo ile pójdzie a potem jeśli te ceny sie utrzymają za żywiec poprostu zbańczyć , jak można być tak głupim żeby takie coś powiedzieć bez zmian cena 3.50

To kolejna wypowiedź sawickiego w tym samym tonie. Jak można namawiać kogoś do rowijania się w kompletnie nie rentownej branży. Każdy kto chociaż troche myśli wie że najpierw powinna być zagwarantowana opłacalność a następnie można ludzi namawiać do rozwoju. To jakby namawiać teraz ludzi do brania kredytu we frankach....   Lubelskie 3,5 + Vat

#443 Share zbycho77

zbycho77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 22 styczeń 2015 - 11:54

Cena z poniedziałku 3,70 +vat ,  Zpm Matthias

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#444 Share BRUTAL

BRUTAL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 22 styczeń 2015 - 12:36

Jak sie urodzi ignorant to będzie ignorantem do zdechu a nie daj Boże puścić takiego na salony to taki imbecyl wykona nawet seppuku na swojej nacji.Widzę że Poska na siłę wciągana jest przez zachód i USA w wojnę z Rosją i nic więcej sie nie liczy.Gdyby ode mnie zależało ratował bym jeszcze te szątki tego co zastało w Polsce a spadochroniarzy z rządu wyeksportowałbym tam gdzie ich szkolono i skąd ich zrzucono.O cenie nie będę pisał bo to patologia co się z nami robi.

Edytowany przez BRUTAL, 22 styczeń 2015 - 13:23.

#445 Share dzarjan8111

dzarjan8111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 259 postów

Napisany 22 styczeń 2015 - 12:48

Trochę odbiegamy od tematu ale mam taki jeden wniosek z tej całej sprawy, dlaczego minister finansów nie nazwie frankowiczów frajerami ? i niech sobie radza sami ....

#446 Share walkol

walkol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa, dobra muzyka,internet 24h

Napisany 22 styczeń 2015 - 12:51

3,5 netto czyli bez zmian - rynek trzody chlewnej opanowała mafia także niema co się szału spodziewać w przyszłości w tej branży 

Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

#447 Share PeterG14

PeterG14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1047 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictwem

Napisany 22 styczeń 2015 - 13:15

3,5 zł/kg - największe sztuki pod 130 kg miały i sprzedałem razem z sąsiadem 17 szt. Wystąpić trzeba z tej popier.... unii bo już to wszystkim bokiem wychodzi tylko nie tym mądrym co w Brukseli i w sejmie siedzą bo tylko im hajs się zgadza. 

#448 Share mario3107

mario3107

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 22 styczeń 2015 - 13:22

Cena z dziś 3,50 netto tucznik. Wzrost o 10gr . Maciora 2,30 netto

#449 Share Robertb

Robertb

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 22 styczeń 2015 - 13:35

Krystian jesli to nie tajemnica to napisz kto taką  cene dał , bo ja czekam od wtorku i jakos niemogą dojechac Łagrom 3,65+vat

#450 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 22 styczeń 2015 - 13:36

To juz nawet nie o unie chodzi .. rząd jest do pi... , polska nie miała gospodarza i nie ma .. zawsze jakieś hieny bez honoru sie do rządu pchają , węgry są w uni robią co chcą i jest dobrze tylko te dupowłazy z sejmu  wiecznie mieszają

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#451 Share Minoko

Minoko

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 22 styczeń 2015 - 13:50

panowie mam nadzieje, że jesli dojdzie do protestów to będziecie tak samo aktywnie w nich uczestniczyć jak w tym temacie na forum :)

#452 Share BRUTAL

BRUTAL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 22 styczeń 2015 - 14:05

Ja na rozpoczęciu blokady jak chcieli nas rozgonić już raz powiedziałem policji że nie po to  organizowaliśmy strajk by teraz go opuszczać chyba że po moim trupie

Edytowany przez BRUTAL, 22 styczeń 2015 - 14:06.

#453 Share PeterG14

PeterG14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1047 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictwem

Napisany 22 styczeń 2015 - 16:26

To juz nawet nie o unie chodzi .. rząd jest do pi... , polska nie miała gospodarza i nie ma .. zawsze jakieś hieny bez honoru sie do rządu pchają , węgry są w uni robią co chcą i jest dobrze tylko te dupowłazy z sejmu  wiecznie mieszają

Nasza piękna władza nie jest niezależna i tym bambrom bardziej zależy żeby się przypodobać innym niż o swoich zadbać.

#454 Share misio3p

misio3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 22 styczeń 2015 - 18:31

Trochę odbiegamy od tematu ale mam taki jeden wniosek z tej całej sprawy, dlaczego minister finansów nie nazwie frankowiczów frajerami ? i niech sobie radza sami ....

Dokładnie. Chcieli zaoszczędzić, w początkowej fazie im to się udało, a że byli krótkowzroczni, to nie wpadli na to, że kurs franka może wzrosnąć. Rząd nie powinien nic z tym robić, bo jest takie mądre powiedzenie: "Chytry dwa razy traci". 

A na tego "geniusza" co stoi na czele resortu rolnictwa po prostu brak słów.

Wracając do tematu. Dzisiaj dostałem fakturę za świnie sprzedane do Sokołowa, 5,10netto za  "S" i 4,90 netto za "E"

24 VII 2008r. - 24 VII 2016r. - osiem lat na AgroFoto ;)

#455 Share janczar810

janczar810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1477 postów

Napisany 22 styczeń 2015 - 18:40

Wszyscy narzekaja jak to źle itd. ale ciagle i ciagle w sejmie te same osoby(chciało by się rzec gęby) od kilku kadencji ale ktoś ich musi wybrać czyli zagłosować osoba sflustrowana obecna sytuacja wychodzi z załozenia ze nie idze głosować bo to nic nie da a w skali kraju jest do pokażny GŁOS. I onni siedza w tej w-wawie i pierdzą w stołek i jeszcze narzekaja jacy oni biednik (spogladając na ich oświadczenia majątkowe to praktycznie 90% kłamie) zarabiaja ok. 10tys na msc. do tego szereg przywilejów i co za tym idzie całą pensje można odłożyć a oNI po kilka tyściesy oszczedności i do tego kredyty :o Dla frankowców pieniedzy nie ma 10mln PLN ale dla ukrainy jest i to 10mln przez 10lat. Nie ma co trzeba sie odwdzieczyć ukraincą za to dobro ktore nam ofiarowali w ubiegłym stuleciu.

To wszystko to bagno ,wszystko tylko kasa zero współczucia

ZA KRÓLA JEDZ PIJ I POPUSZCZAJ PASA :( 1989-20xx

#456 Share krzysztof1987

krzysztof1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 476 postów

Napisany 22 styczeń 2015 - 18:49

kolego a czego uważasz ze z naszych ( podatników ) pieniędzy powinni dokładać do frankowiczów a po jakiego pioruna ja ( podatnik ) mam sponsorować jakiegoś cwaniaka który chciał byc mądrzejszy od wszystkich ( narazie był ) i nagle mu sie nie udało to wielki e pretensje do całego świata albo po co ja mam pracować na ukraińca jak on i tak moich produktów nie kupi bo wszyscy polaków dyma..ją bo masz rząd d*py nadstawia 

Edytowany przez milanreal1, 22 styczeń 2015 - 20:09.
cytowanie poprzedniego posta

#457 Share janczar810

janczar810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1477 postów

Napisany 22 styczeń 2015 - 19:11

chodziło mi o to ze można wybrać mniejsze zło 10mln dla frankowców to pieniadze dla obywateli PL i to dotego 10x mniej niż ich chore pomysły na ukraine

zaznaczam nie mam zabowiązań w frankach

#458 Share rafooo

rafooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 22 styczeń 2015 - 19:23

NASZ MINISTER MA TOTALNIE  W D......   Polskie rolnictwo na skraju bankructwa , francuzi się dogadują w sprawie wieprzowiny a ten obiecuje ze zbada sprawę i podkreśla że dobrze że furtka się otwiera my też skorzystamy . tylko nie wiem kto skorzysta Francuz czy bidny głupi Polaczek. W dodatku kretyn namawia do PROW jak by zapomniał że trzeba mieć własny wkład przy zerowym dochodzie to chyba kredyt we franku :D Nasz  Bez mózgowy minister MUSI ODEJŚĆ !!!!!     małopolskie cena 3.5netto

#459 Share krzysztof1987

krzysztof1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 476 postów

Napisany 22 styczeń 2015 - 19:26

jak chcą rozdawać pieniądze to powinni za te pieniądze obniżyć ceny jedzenia w końcu każdy  to kupuje oczywiście polskiego jedzenia np chleba tego przeważnie nie importują zakłady 

albo zmniejszyć doplaty obszarowe bo to dużo ludzi z miast bierze a zrobić 90% zwrotu z prow

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#460 Share 1490

1490

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów

Napisany 22 styczeń 2015 - 19:27

Witam prawda jest taka że bez pracowników z ukrainy to polski sadownik nie byłby w stanie zebrać tych setek tysięcy ton owoców no w chodowli taki pracownik nie zawsze jest potrzebny a już w budownictwie w okolicach warszawy jest ich do hu..a  ale napewno to nie nasi przyjaciele...zresztą polak nie ma przyjaciół.