Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny trzody chlewnej 2015

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
3228 odpowiedzi na ten temat

#21 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1488 postów

Napisany 04 styczeń 2015 - 21:42

Bermont,Łagrom

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny trzody chlewnej 2015 Dzisiaj, 09:47
  •  

#22 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 styczeń 2015 - 21:56

Ceny trzody chlewnej 2015 a skad jestes?

#23 Share muoodyy

muoodyy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 04 styczeń 2015 - 22:06

no ja też sie dziwie że sie Ci mniejsi hodowcy nie organizują. ja też dostałem 4 zł + vat płd wlkp

#24 Share Lesssiu007

Lesssiu007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 04 styczeń 2015 - 22:07

1.28 euro żywej wagi ?? czy wbc ?

Tak jak mówiłem zmowa cenowa zakładów cisza sie właściciele mercedesy nowe beda mieli :) oni by chcieli najlepiej za darmo tucznika zabrać :)

Nie wiem Powinniśmy zjednoczyc sie i przez jakiś czas nie oddawać tuczników no i oczywiście  zablokować zachodnią granice i tak jak żabojady hiszpańskie truskawki z tirów na droge wywalić i nie wpuścić do kraju. Tyle że u nas by więzieniem sie kończyło może ja byl by Lepper co za wyzysk nam sie dyktuje cene ze nawozy koncentraty a świnie czy byki to wielmożni panowie cene ustalają i albo oddasz po  3,5 albo niemiec przywiezie :) Niewolników z nas zrobiono. Jak sie nie wyżebrze od unii prowu itp to kogo mogło by stać kupic ciągnik za 300 tys ?  Kiedyś słyszałem że rolnika albo był chory albo coś przeskrobał i przez mies czasu gmina sie opiekowała jego inwentarzem to chyba 60 tys koszt tej akcji !!! : bo człowieka przyjeli do roboty. Kolega jest w straży to wczoraj mi mówił że jakieś pomieszczenie mieli do remontu zwykły pokój fakt troche elektroniki było do podłączenia to przetarg zrobili 100 tys zł to kosztowało !! Kumpel mówił że sami strażacy za 20 tys by sie podjeli :D tyle w państwie polskim przetargi kosztują i tak jest nie raz słyszy sie w tv a od nas rolników niewolników to niedługo po 3 zł będą trzode brać a w sklepie tak samo jak po 5,80 zł. U Rydzyka dziś gość z pod inowrocławia mówił że ileś chyba 9 ha rzepaku jakiś moloch mu zjechał co ma tys ha po to by dopłaty zabrać bo kto sieje temu sie należą a ja bym chciał by w całej uni nie było żadnych nw żadnych bezpośrednich dopłat całkowita likwidacja tego dziadostwa wtedy ci co maja tys ha rolnicy z krawatami sami na wionse ropki rzeke by musieli kupić i za swoje a nie że w lutym marcu wpłynie kasiora i cwaniaczka udają :) Na zachodzie świń by nie nachowali bez dopłat tak tanio :) bo by na koszty nie starczyło a tak dadza pare groszy a biorą co produkujemy za darmo. Nie widziałem żeby piekarz co wziął z uni jakieś dopłaty [a też mogą na firmę ] chleb później po 80 gr sprzedawał  sprzedaje jak zawsze po 2 zł. To my rolnicy cene powinniśmy ustalać cenę minimalną zapewnioną i dopłat by nie trza było ile by sprzedał tyle by miał :) sprawiedliwie by było :) 

#25 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 styczeń 2015 - 22:15

Ceny trzody chlewnej 2015 tylko z kim sie zorganizowac jak kazdy w okolicy po 6 sztuk oddaje i to co 3 miesiace.....

#26 Share Lesssiu007

Lesssiu007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 04 styczeń 2015 - 22:26

nie ważne ile dla tego co sprzedaje 6 są tak ważne jak dla tego co 100 tygodniowo sprzedaje jednosć powinna być byśmy sami dyktowali cene za jaką pracujemy a nie że byle handlarz zadziera nosa i cene dyktuje;/  jak by to co produkujemy nie było potrzebne 

#27 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 styczeń 2015 - 22:31

Ceny trzody chlewnej 2015 kazdy za swoje produkty dyktuje cene tylko nie rolnik....

#28 Share krilan06

krilan06

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 04 styczeń 2015 - 22:34

Z kim tu się organizować jak jeden z drugim mówi, że strajki i tak nic nie dadzą. Trzeba chociaż poprzez strajki zwrócić uwagę na nasz problem - czy chociaż raz w jakimś wydaniu wiadomości, informacji czy faktów wspomniano o niskiej cenie trzody? W d*pie nas mają i tyle. Tylko napuszczają na nas ludzi zamieszczając w internecie kolejne nagłówki ile to milionów dostaną rolnicy znowu od Unii

#29 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 styczeń 2015 - 22:37

Ceny trzody chlewnej 2015 przywioza "mieso" z zachodu zamrozone z 2005 r albo i starsze, zmiela szybko przyprawia, aromaty itp. i na poleczke po "atrakcyjnej" cenie :/

#30 Share lew908

lew908

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 452 postów
  • Zainteresowania:Sport , Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 04 styczeń 2015 - 23:01

Tak świnie po 3.5 a w sklepie kilo słoniny 7 zł. Znając życie teraz cena wzrosnie 20-30 groszy tylko po to aby w sklepach od nowego roku nowe cenniki ustalili oczywiscie z wyższą ceną za towar

"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share krzychrol

krzychrol

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 04 styczeń 2015 - 23:03

Mówicie że w polsce protesty skończyły by się wiezieniem? Jeśli na drogi, pod urzędy i wszelkiego rodzaju instytucje związane z rolnictwem wyszliby rolnicy(większość rolników czy nawet wszyscy) policja i sądy nie miały by nic do gadania. W kupie siła ale w polsce jeden drugiem prędzej wbije nóż w plecy niż solidarnie będą walczyć w słusznej sprawie:) POLSKA!

Edytowany przez krzychrol, 04 styczeń 2015 - 23:04.

#32 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 styczeń 2015 - 23:07

Ceny trzody chlewnej 2015 tylko czekaja az sie sasiadowi noga powinie zeby jego hektary przejac....

#33 Share lew908

lew908

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 452 postów
  • Zainteresowania:Sport , Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 04 styczeń 2015 - 23:24

Jeden z drugim wyjdzie prostestować oni wywalczą coś a i tak trzeci który palcem nie kiwnie bedzie miał wieksze korzysci niż ci co prostestowali.

"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#34 Share Pieceofmind

Pieceofmind

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 05 styczeń 2015 - 11:40

Ceny na nadchodzący tydzień:

http://www.cenyrolni...hlewna/tuczniki

#35 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 05 styczeń 2015 - 12:02

Czy mi sie tylko wydaje ze to jest tylko po to oby wykonczyc polskie rolnictwo ? cana 3,50 wlkp .. tusk za doprowadzenie polski na skraj bankructwa dostał posadke w brukseli ciekawe co reszcie obiecali

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#36 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 05 styczeń 2015 - 12:04

Mam odstawę za 2 tyg. 100 sztuk za 4zł netto to też bez szału, no chyba że u Was są tanie i powiedzmy jest to przebitka o jakieś 50gr w przypadku gdy odstawia się kilka. U mnie obecnie stoją na poziomie 3,80zł + vat (cena niezmienna od ponad miesiąca).

PS. Prośba do moderatora o "przypięcie" tematu do pierwszej strony :).

Edytowany przez coolman111, 05 styczeń 2015 - 12:07.

#37 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 05 styczeń 2015 - 12:35

Ceny trzody chlewnej 2015 Wieprzowina to nr 1 na liście importowanych produktów gł. z germani, dani i belgi. Info na agrofoto.pl

Edytowany przez Rolnik1973, 05 styczeń 2015 - 12:36.

#38 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 styczeń 2015 - 13:10

Ceny trzody chlewnej 2015 dzis przywiozl mi koncentrat dla tucznikow, stanial 3 zl... a powinien z 15....
cena uwaga uwaga!!! 3.50.... kuj-pom

#39 Share Lesssiu007

Lesssiu007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 05 styczeń 2015 - 14:37

Ja mam gosp w bydg a na skup jade 34 km w jedną stronę do kotomierza :D to są dopiero niegorzystne warunki gospodarowania  1 km od domu wisła dobrze że niemcy wał zrobili bo tak byśmy pływali co powódź  oczywiście NW sie nie należy chociaż strefa zalewowa  bo miasto za 11.80 ha gruntu 680 zł jednej raty podatku nawozu w  bydg nie kupisz bo nie ma. Tylko weterynarze co chwila jeżdzą bo każą im krew do badań brać a na terenie bydg jeszcze 2 gosp trzymają świnie ja i sasiad :P niedługo każe weterynarza płacić za krew bo im nie dam :D bo niby do unii musza sie wykazać ze coś robią coś badają haha ściema jak CH...J ! 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share krzychu94

krzychu94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 05 styczeń 2015 - 15:29