Rolnik1973

Ceny trzody chlewnej 2015

Polecane posty

chudzak11    1

Nawet jesli to prawda to nikt tam nie jest tak głupi by to rozglasniac tylko jako czolowy producent trzody w UE wszystko zostanie ladnie zamiecione pod dywan. Tak zeby prosiaczki dunskie i miesko moglo do nas spokojnie jechac. Chociaz osobiscie mogliby im jebnac embargo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lebek5    55

jeśli to prawda to ceny swiń skocza do góry bo juz nikt nie wezmie od nich prosiąt  i zaczną sie powoli robic braki na rynku

 

Trudno mi w to uwierzyć. U mnie w najbliższą sobotę spęd odwołali co wcześniej jeszcze nigdy nie miało miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cover    8

W zakładach do których ja sprzedaje ostatnio +20 gr. może się cena odbije od dna, ale zanim wróci do opłacalnego poziomu sporo czasu minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lebek5    55

lebek5 czyli co świń nie ma ze odwołali ?

 

Właśnie że są ale nie chcą brać,znajomy miał w sobotę sprzedawać   to mu oddzwonili że dopiero w następna sobotę wezmą.

Ja sprzedawałem tydzień temu to zdziwiłem sie czemu tak mało kupił bo przeważnie  100sztuk skupuje  a kupił tylko 35. Ogólnie nie zapowiada się dobrze przynajmniej do kwietnia. A cena Ci  co płacili najmniej to +20gr na 3,30-3.40+vat Małopolska powiat dąbrowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudinho11    208

http://www.agrofoto.pl/produkcja-zwierzeca/trzoda-chlewna/resort-rolnictwa-prezentuje-nowy-program-odbudowy-poglowia-swin,61285.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandyta    11

Ta firma Duńska Danish Crown przecież wykupiła Sokołów i to już nie polski zakład widać co robią u siebie to włos się jeży co robia u nas.Oni już prostują że to klasyczny pomór świń nie afrykański sprawe szybko utną tak jak z antybiotykami które rok temu było z prosiakami bo by im eksport siadł a wy dalej kupujcie duńczyki po 200-250zł i chowajcie za darmo .My hodowle mamy już od 80lat tzn.już tata zaczynał i ani jednego prosiaka nie kupiliśmy nie PL i wolę zlikwidować maciory niż kiedyś kupić duńczyka .Założę się że zaraz sie naraże tym chodowcą dunczyków holendrów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dzisiaj rano 3,30 netto w ubojni do której zawsze sprzedaje. Woj. łódzkie okolice pajęczna

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandyta    11

Witam!Wracamy do tematu jaka cena na poniedziałek ktoś wie?Nic nie słychać w telewizji tylko trybunał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

ZM Animex +10gr.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

prawdopodobnie chodzi o nabór wniosków na prywatne przechowanie 

albo o te obszary bioasekuracyjne 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daronie    2

zakrzewscy kosów lacki  w sobotę placili za maciory 2,24+vat czyli około2,40brutto za wagę żywą

a Tucznik do 130kg 3,50brutto za wagę żywą

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muoodyy    2

panowie coś sie zaczyna dziać. w piątek miałem 2 tel za świniami. tydzien temu w środe sprzedawalem 3,3 a na jutro od 3,7 do 3,8 zalezy jak sie wybiją. kontrakty niemieckie sie kończą i zaczynają zakłady szukać towaru w Polsce i sie okazuje nagle że nie ma skąd wziąść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norman    137

Niech powstanie więcej ferm chowających w tysiącach w cyklu otwartym a cena jak i jakość mięsa będzie na wysokim poziomie. W mojej okolicy drobni hodowcy zostali praktycznie zmuszeni do zaprzestania chowu trzody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

Na czym polega ta jakość?

Antybiotyk w Dozatronie, a mięso sama woda, czy oto ci chodzi?

Niech powstanie więcej ferm chowających w tysiącach w cyklu otwartym a cena jak i jakość mięsa będzie na wysokim poziomie. W mojej okolicy drobni hodowcy zostali praktycznie zmuszeni do zaprzestania chowu trzody.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No dobre jeszcze nie widziałem tucznika fermowego wysokiej jakości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

rudinho11 pisałem o ubojni w Dębowcu Małym

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    353

a co sadzicie o dzialalnosci MOL i wywarzaniu wedlin? Mial ktos z was z tym do czynienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj