marijusz

Ceny bydła rzeźnego w 2015

Polecane posty

grzesrol    3

Kolego to on jeszcze istnieje , ten bankrut pod jakim szyldem działa , Skupywał na naszym terenie i zawalił płatności , jakieś 5 lat temu .wodził wyższymi cenami.I się skończyło , termin płatności to był 3 miechy . Znajomy szykował karabin. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    749

koledzy jak tam z cenami bo słyszałem że obniżki jakieś. A na październik mam kilka sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raptus902    125

Może ktoś coś napisać o zakładzie Milex Meat z okolic Strykowa? Jak z wypłacalnością itp?

Brał u mnie pośrednik co tam wozi. Na fakturze było Milex Meat. Nie było problemu z wypłatą. Raz kasa po 3 dniach a raz była na 7 dzień, więc ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomtom22    1

Sprzedaje ktoś z was do łukowa poubojowo.Jak jest z tego zadowolony?

mój kolega rok temu sprzedał do łukowa poubojowo. Chciał zobaczyć jak to wyjdzie. Mówił ze strasznie zle na tym wyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marju12    44

poubojowo to musi byc w miare miesny.

 

 

jasko nie sluszalem ,ale moze to porzadny gosc.Gdyby stanio skupowal to dobrze bedzie konkurencja z hasiorem

 

kiedys krol skupowal skory z wysokiego a bydlo na wysokim skupuje hasior tylko o nim slyszalem

Edytowano przez marju12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbitom793    271

Kolego to on jeszcze istnieje , ten bankrut pod jakim szyldem działa , Skupywał na naszym terenie i zawalił płatności , jakieś 5 lat temu .wodził wyższymi cenami.I się skończyło , termin płatności to był 3 miechy . Znajomy szykował karabin. 

 

Piszesz o Milex Meat czy o Biernackim?

Edytowano przez zbitom793

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

dzis sprzedany ncb waga 720 kg po 7.2 z watem jedna sztuka z powodu 30 urodzin Widze ze  juz zeszla suszowa nadwyżka albo deszcze na Podlasiu zatrzymały wyprzedaz wsystkiego co ma rogi i cztery nogi  prawdopodobnie byk bedzie szedł do gory bo popyt jest a towaru mniej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    111

szanowni koledzy z wachaniami cen to jest tak ze wiekszosci to chandlarze chustaja nimi przewarznie w dol a cena wolowiny od dluszego czasu na wolowine jest stabilna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesrol    3

Tak kolego Zbitom , chodziło o milex , tylko wtedy spółka pietrasiak a teraz kto to jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fartom    11

poubojowo to musi byc w miare miesny.

 

 

jasko nie sluszalem ,ale moze to porzadny gosc.Gdyby stanio skupowal to dobrze bedzie konkurencja z hasiorem

 

kiedys krol skupowal skory z wysokiego a bydlo na wysokim skupuje hasior tylko o nim slyszalem

Jest na wysokim jeden handlarz co we świecie kupuje, takim żółtym mercedesem jeździ, ale w naszych stronach nie kupuje zapewne to o nim mówicie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marju12    44

hasior  tez jezdzi mercedesem tylko bialym ale nowym .minus taki ze skupuje tylko na rzez a na hodowle lepsza cena jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc1    2

Sprzedaje ktoś z was do łukowa poubojowo.Jak jest z tego zadowolony?

 

Dziś pojechały 2 sztuki (Byk MM i jałówka MM) do Łukowa. Zobaczymy wkrótce jaki będzie wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214

Byk NCB, niezłej budowy tylko dosyć niski na nogach, 652 kg - 6.90 plus VAT. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin0000    103

panowie ile mozna dostać za 6szt jałówek ok 300kg mieszańców z lm i sm? czy 1800zł to realna cena na dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

panowie ile mozna dostać za 6szt jałówek ok 300kg mieszańców z lm i sm? czy 1800zł to realna cena na dzisiaj?

 

dla kupującego to bardzo dobra cena, chcesz tylko 6zł/kg. Ale nie tylko Tobie brakuje paszy a 6szt po 300kg potrafi niemało wpierniczyc

Edytowano przez artur125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin0000    103

gdyby nie brak paszy to bym je zacielił i na mamki zostawił taki był plan wiosną ale życie wszystko zweryfikowało :ph34r: zobacze może uda się coś wiecej utargować ale na pewno poniżej tej ceny nie zejdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41

Sprzedany:

Mieszaniec z RW 7 brutto 644 kg

Hf (słabej budowy) 6,5 brutto 586 kg 

 

kto odbiera do Ciebie jeśli można wiedzieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez Scappy
      Witam czytających. Jakie macie sposoby na osobniki które lubią kopać przy dojeniu ? Jak się przed tym zabezpieczyć ? Są jakieś patenty na to czy wynalazki ? Pozdrawiam 😉.
    • Przez Jarosław1981
      Jestem zainteresowany w kupowaniu byczków i jałówek (żerlaki,odsaki,cielaki) z Łotwy i Estonii. Co myślicie o tym?  Ktoś może już ma takie doświadczenie?
    • Przez NiMamHa
      Bydło. Jakie jest wasze zdanie w temacie hodowli byków. Zastanawia mnie czy hodowla byków luzem to mit, że są spokojniiejsze czy jednak prawda?. A może są tacy którzy zdecydowanie popierają metodę wiązania byka łańcuchem jeden obok drugiego?. 
      Czekam na wasze odpowiedzi 😉
    • Przez afily
      Witam, podczas dojenia przez przypadek podłączyłem krowę z antybiotykiem, na około 15 sekund i zdążyłem założyć dojarke na dwa wymiona. Czy takie coś spowoduje jakieś konsekwencje, wyjdzie w probach? 
      25 sztuk dojnych, wszystko do tego samego zbiornika, ok. 700l dziennie
      Mogę dodać, że mleko odjeżdża za godzinę jak to pisze więc trochę słaba sytuacja...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj