marijusz

Ceny bydła rzeźnego w 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szczepo14    9

witam jestem z okolic Przasnysza kto w tych rejonach najlepiej płaci ?

Eco beef wegrzynowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystra    27

Wczoraj sprzedane 2 szt. LM 831kg po 8.3 i SM mleczny 875kg po 8.2 Cena i waga brutto, podlaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

bystra gdzie sprzedawalas ? Ktos spredawal dla BEFF Marek ? Musze szukac

swierzego odbiorcy bo starzy wala w ch ....Jeden jedzie drugi tydzien a drugiemu jak dzis  powiedzialem ze pojedziemy na wage i zwazymy samochod to sie pogniewal za to ze nie ufam jego wadze  Ciekawe na ile kg stuka ?

Edytowano przez marijusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARoROL    0

 

Dziś sprzedany byk MM waga 810 brutto po 8 zł + Vat sprzedany do 

Kulwicki Daniel Firma Handlowo-Usługowa

 

Witam, mógłbyś napisać coś więcej o tej firmie?  widzę, że jesteś z moich okolic, długo z nimi handlujesz ? z jakiej miejscowości jest ten pan? Widziałem ich kiedyś przejazdem w moich stronach ale nie miałem okazji  porozmawiać o tej firmie z kimś kto z nimi już  miał styczność. Jak z płatnościami i wagą ? Dziękuję za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

Jak masz co tydzień samochód ,to ci płaci ale jak wiekszość ma kilkanaście na rok to już gorzej z nimi się nie liczy

samochód biorą co tydzień tam gdzie wóze na spęd. A sam sprzedaje około 20szt rocznie bo mam głównie krowy mleczne. Ostatnio zalegali mi 3 tygodnie w maju 2013 i od tej pory jest terminowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Kulwiccy są z Mleczówki, moim zdaniem dobrze płacą ale jeżeli chce się z nimi handlować to trzeba mieć swoją wagę.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Kulwiccy   z  Syberii  raczej   koło  Sierpca  -  a co  do  wagi  to  prawda. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Moim zdaniem minimum 50gr za mało.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weksel    160

zm łuków  4 haefy  srednia waga 706kg wiek 20mcy cena 7,50+vat  sąsiad sprzedawał byłem przy załadunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nightmare    81

byk 708kg mieszaniec 7.5 zl jalowka 558 kg mieszaniec po 6.5 zl powiat sokolow podlaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mógłbyś napisać coś więcej o tej firmie?  widzę, że jesteś z moich okolic, długo z nimi handlujesz ? z jakiej miejscowości jest ten pan? Widziałem ich kiedyś przejazdem w moich stronach ale nie miałem okazji  porozmawiać o tej firmie z kimś kto z nimi już  miał styczność. Jak z płatnościami i wagą ? Dziękuję za odpowiedz.

Witam ja mu już odstawiam bydło 4 lata .Płatność szybka a na wadzie nie oszukują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychunt    1

szukaj kupca który da 8zł netto i nie baw się w wbc.

 

A kto tak dobrze płaci za byki ? Podziel się informacją.

 

 

Edytowano przez krzychunt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystra    27

bystra gdzie sprzedawalas ? Ktos spredawal dla BEFF Marek ? Musze szukac

swierzego odbiorcy bo starzy wala w ch ....Jeden jedzie drugi tydzien a drugiemu jak dzis  powiedzialem ze pojedziemy na wage i zwazymy samochod to sie pogniewal za to ze nie ufam jego wadze  Ciekawe na ile kg stuka ?

Sprzedałam do tego Andrzeja M co tak dobrze płaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszwlkp    57

No właśnie u nas w wlkp nie sa skłonni dać 8 zł netto, zobacze co mi powie Biernacki po niedzieli bo chciał przyjechać obejrzeć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychunt    1

No właśnie u nas w wlkp nie sa skłonni dać 8 zł netto, zobacze co mi powie Biernacki po niedzieli bo chciał przyjechać obejrzeć 

 

.Ja sprzedawałem w poniedziałek do Abp po 13.20 netto za R. Na żywą wage inni kupcy dawali max 7.50 netto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszwlkp    57

krzychu a ile sztuk i jakie byki ? jak w pn to uzgodnione miałeś w poprzednim tyg a w tym opuścili niestety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinO10    69

Sprzedałam do tego Andrzeja M co tak dobrze płaci :)

 

A te LM były czysto rasowe? W jakiej budowie?

2 tygodnie temu Andrzej, zapłacił mi za byki LM "prawie czysta rasa" 8,5 zł waga 670kg. Druga sztuka nie chciała się dać zważyć to poszła na WBC. był mniejszy i młodszy od pierwszego i na oko jakieś 630kg. Waga tuszy 366kg i więcej pieniążków niż za pierwszego. Na żywo około 9 zł. Wszystko brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciej123    17

byki na sprzedaz i nie wiadomo co robic czekac czy sprzedawac  mam nadzieje ze zdrozeja mi w tym tygodniu abp proponowalo wyjsciowo 12,4 w O a dwa tyg temu 12,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Koledzy mam takie pytanie handlował ktoś z Nowpol Żelisławice? 

o ciekawe pytanie. Sam jestem ciekaw jak to u nich wygląda

Ja póki co Józan Koziegłowy wcześniej Pelon w Dzwonowicach i Ogonek z Wolbromia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez Scappy
      Witam czytających. Jakie macie sposoby na osobniki które lubią kopać przy dojeniu ? Jak się przed tym zabezpieczyć ? Są jakieś patenty na to czy wynalazki ? Pozdrawiam 😉.
    • Przez Jarosław1981
      Jestem zainteresowany w kupowaniu byczków i jałówek (żerlaki,odsaki,cielaki) z Łotwy i Estonii. Co myślicie o tym?  Ktoś może już ma takie doświadczenie?
    • Przez NiMamHa
      Bydło. Jakie jest wasze zdanie w temacie hodowli byków. Zastanawia mnie czy hodowla byków luzem to mit, że są spokojniiejsze czy jednak prawda?. A może są tacy którzy zdecydowanie popierają metodę wiązania byka łańcuchem jeden obok drugiego?. 
      Czekam na wasze odpowiedzi 😉
    • Przez afily
      Witam, podczas dojenia przez przypadek podłączyłem krowę z antybiotykiem, na około 15 sekund i zdążyłem założyć dojarke na dwa wymiona. Czy takie coś spowoduje jakieś konsekwencje, wyjdzie w probach? 
      25 sztuk dojnych, wszystko do tego samego zbiornika, ok. 700l dziennie
      Mogę dodać, że mleko odjeżdża za godzinę jak to pisze więc trochę słaba sytuacja...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj