marijusz

Ceny bydła rzeźnego w 2015

Polecane posty

marijusz    556

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku ,a przede wszystkim uczciwych odbiorcow i dobrych cen !!!

Podlasie propozycja za byki MM 7,3 zł + vat Moja cena 7,5 + vat  Maja odezwac sie w przyszłym tygodniu

Edytowano przez marijusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazik99    0

To widocznie jak święto to wszędzie Świętokrzyskie pow opatowski 7.5 za baaardzo ładną sztukę

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kb4512    358

Orientuje się ktoś w jakiej cenie są krowy razówki? W cenie starych krów czy jałówek ?

 


The future is organic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haef12345    0

wczoraj sprzedane byki okolice strzelc opolskich 2x hf waga 850kg i 560 kg po 7,8 brutto odbiorca firma z gór żółty mercedes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Sprzedawał  ktoś  ostatnio  do  tzw WŁOCHA ? Firma  BEDUO  Kostomłoty ,  podobno  mają problemy  z  płynnością  finansową ?? 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123456    54

wczoraj sprzedane byki okolice strzelc opolskich 2x hf waga 850kg i 560 kg po 7,8 brutto odbiorca firma z gór żółty mercedes

To dobra cena jak za hf a waga to brutto czy netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

łodzkie tak jak było7zl..ja nie wiem innym ceny wzrastaja a tu nic..z mlekiem tez najtaniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidastra    0

A u mnie więcej jak 7.5 za simentala około 800 kg nie chca dać .Podkarpackie


Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tractor560    3

A JAKA CENA ZA CZYSTE SM???? LUBELSKIE

Nie pisz postów z włączonym Caps Lockiem

+1pkt ostrzeżeń

Edytowano przez danielhaker

New Holland wszędzie

Najlepszy będzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boryss    7

kolego leszko27

Ja handlowałem z różnymi np opoń strzelin zawsze cena i kasa grała ten jest nowy

jestem z powiatu kłodzkiego 

cena za byki mieszańce 7.50  szarole 8zł/kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

2 krówki kl1 waga 856kg i 878kg cena 4,9 FIRMA SŁABY 

 

widze ze jaka firma taka cena chyba ze towar tez SŁABY choc po wagach patrzac to powiedzialbym ze calkiem dobry  A ta  kl1 to odpowiednik R?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaska    10

jakie ceny u Biernackich na wbc i na zywa za byki ktoś

ja wiem tylko ze platnosc z terminem na swietej nigdy poki co. uwazaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

posrednicy nie spia !! telefon sprzed kilku minut za byki od 5 -8 zł (jaki duzy rozrzut!!) krowy do 5.3 jalowki do 7 zl podlasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może jeszcze na świątecznym rauszu ten pośrednik,gdzież do cholery taka różnica miedzy min a max,całkiem już ich powaliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrekbud    28

a jak płaci Tykocin Składowski dawnień sobsmak bis, albo ubojnia zawkrzewscy kosów lacki, a i jak z ceną za 100% lm

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez Scappy
      Witam czytających. Jakie macie sposoby na osobniki które lubią kopać przy dojeniu ? Jak się przed tym zabezpieczyć ? Są jakieś patenty na to czy wynalazki ? Pozdrawiam 😉.
    • Przez Jarosław1981
      Jestem zainteresowany w kupowaniu byczków i jałówek (żerlaki,odsaki,cielaki) z Łotwy i Estonii. Co myślicie o tym?  Ktoś może już ma takie doświadczenie?
    • Przez NiMamHa
      Bydło. Jakie jest wasze zdanie w temacie hodowli byków. Zastanawia mnie czy hodowla byków luzem to mit, że są spokojniiejsze czy jednak prawda?. A może są tacy którzy zdecydowanie popierają metodę wiązania byka łańcuchem jeden obok drugiego?. 
      Czekam na wasze odpowiedzi 😉
    • Przez afily
      Witam, podczas dojenia przez przypadek podłączyłem krowę z antybiotykiem, na około 15 sekund i zdążyłem założyć dojarke na dwa wymiona. Czy takie coś spowoduje jakieś konsekwencje, wyjdzie w probach? 
      25 sztuk dojnych, wszystko do tego samego zbiornika, ok. 700l dziennie
      Mogę dodać, że mleko odjeżdża za godzinę jak to pisze więc trochę słaba sytuacja...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj